Arama sonuçlarınız

1. M

Pathfinder 4 Çeker Sistemi

Video için teşekkürler, Arka aks de her iki teker havada iken tekerlerin dönüş yönünün aynı olması Arka da diferansiyel kiliti olduğunu gösteriyor, Bunuda manuel olarak devreye almadığınıza göre Arkada LSD kilit var demektir....

2. M

4*2 Pi̇cup'a Defransi̇yel Ki̇li̇di̇ Uygulamasi

4x4 performansı beklemiyorsanız kesinlikle faydası olur, arıza vermemesi açısından off roadcıların kullandığı markalardan ve tam kilit olanlarından tercih edilmesi gerekir (kompresörlü). Sınırlı kaydırmalı olanlar (LSD) tam kilit performansını vermez, Doğru ustalık ve doğru malzeme kullanımı...
  3. M

2016 Navara Tepe Lambasi

Hayırlı olsun...

4. M

2006 Nissan Pathfinder 2.5 Dci Le At

Detaylı bir yazı olmuş, Elinize emeğinize sağlık...
  5. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba Arkadaşlar Ben Ankaradan Gültekin,59 yaşındayım,Doğa Yürüyüşlei,ve Dağcılık yapıyorum,Arasıra kanyonlara giriyorum,Kayak yapıyorum,Motorsiklete biniyorum, birde Defender im var.... Selamlar...

6. M

Ilgaz Keşif Gezisi (01 Kasım 2009)

Ynt: Ilgaz Keşif Gezisi (01 Kasım 2009) Anlaşıldı bu sayfaya bakan yok

7. M

Mekanik - Motor Bilgi ve Becerilerimizi Paylaşalım

Ynt: Mekanik - Motor Bilgi Ve Becerilerimizi Paylaşalım Radyatör delinmesi benim de başıma geldi, Ben kırmızı toz biber kullandım,direkt radyatörün içine değilde dışarıda bir bardak içinde topaklanmaması için karışımı hazırladım ve radyatör suyuna ilave ettim, sonuç mükemmel ....
  8. M

Ilgaz Keşif Gezisi (01 Kasım 2009)

Ynt: Ilgaz Keşif Gezisi (01 Kasım 2009) Arkadaşlar merhaba, Başlık ilgimi çekti,Nacizane doğa sporları ile olan ilgimden birkaç defa Küçük Hacete (karayolları Tarafından)birkaç defa da Büyük Hacete Tosya tarafından (yukarı Berçin) yürüyerek çıktım, Off Road merakım hep vardı ve geçen ay 92...
  9. M

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhabalar aranıza yeni katıldım seyahat etmeyi yeni yerler keşfetmeyi,doğa sporlarını seviyorum.siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri