Arama sonuçlarınız

1. mandella

L200 Alırken İyi Düşünün!.

Ynt: L200 Alırken İyi Düşünün!. :-\YA ARKADAŞLAR ZATEN BU MARKA....... TEMSA' DA DEĞİLDE BAŞKA BİR ŞİRKETİN ELİNDE OLSAYDI BU L 200 LER ŞİMDİYE KADAR SATIŞ REKORU KIRARLARDI.İŞİN İLGİNCİ BU KADAR ELEŞTİRİ YAPILIRKEN BU KADAR ARAÇ SAHİBİNİ BU TEMSA YEKİLİLERİ HALA CİDDİYE ALMIYOR VE...

2. mandella

Kamp Yeri Seçimi

Ynt: Kamp Yeri Seçimi Arkadaşlar arazi aracımla hep orman geçişleri yaptığımda bir kaç gece kamp atmayı düşünmüşümdür.Ancak yukarıdakileri okudukdan sonra bu kamp işi öyle görüldüğü gibi kolay biriş değilmiş.Ben zevkle bu yazıları okumaya devam edeceğim,ne zamanda kendimi bu konularda yeterli...
  3. mandella

Satılık l200 dodik

Ynt: Satılık l200 dodik Bilgi için teşekürler karadenizli 28.

4. mandella

Volkswagen - Amarok Beğenilen Resimleri Paylaşalım

Ynt: Volkswagen - Amarok Beğenilen Resimleri Paylaşalım ÇOK GÜZEL YALNIZ SANKİ ASFALT YOL İÇİN DAHA UYGUN GİBİ, SADE HALİ DAHA DAHA GÜZEL.
  5. mandella

Satılık l200 dodik

Ynt: Satılık l200 dodik Bu dodikleri çok beğendim kendi aracımada almak istiyorum.Ama nereden temin edebilirim bana adres yada bir link verebilirmisiniz,Teşekürler.

6. mandella

Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz?

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? beni unuttunuz galiba eklemeyi arkadaşlarr,

7. mandella

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? Yahya ATAR MITSUBİSHİ L 200 2008 GAZİANTEP
  8. mandella

Ynt: Mitsubishi'ciler Peki Biz Kaç Kişiyiz? Yahya ATAR (MANDELLA) 2008 mitsubishi L 200 GAZİANTEP
  9. mandella

Eksantirik kayışı değişimi hakkında bilgi.

Ynt: Eksantirik kayışı değişimi hakkında bilgi. hayır 80.000 bakım ücreti hariç 1600 TL istiyorlar.

10. mandella

Mitsubıshi Resımlerı

Ynt: Mitsubıshi Resımlerı bu araçlar harika olmuşlar ,ah ne olurdu parçalar ve modifiye bizdede uygun fiatta olsaydı bu canavarlardan daha iyilerini yapardık.

11. mandella

Eksantirik kayışı değişimi hakkında bilgi.

Merhaba sevgili dostlar benim 2008 model L 200 ün 80.000 km de eksantirik kayışının değişmesi lazımmış,servise gittim 1600 tl istiyorlar.Bu konuda daha ekonomik yerler varmı ,varise paylaşırsanız sevinirim.Şimdiden teşekür ediyor saygılarımı sunuyorum.
  12. mandella

Tam O Anda !!!

Ynt: Tam O Anda !!! HARİKA RESİMLER BÜYÜLENDİM.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri