Arama sonuçlarınız

1. beefteck

İstanbul'da Karavan Tamir Ve Bakım Önerileri

Merhabalar, konuyu hortlatmak istiyorum. Çekme karavanımın solar sisteminde kısa devre oldu, inverter gitti, içeriye elektrik sağlamıyor. İstanbulda tercihen avrupa yakasında tavsiye edeceğiniz iyi bir tamirci var mı ?

2. beefteck

Kayak Merkezlerinde Kar Kalınlıkları

Bu sene şubat ortasına kadar kayılacak gibi değil sanırım, 14 günlük forecast paylaşabilen var mı ?
  3. beefteck

Eski Dodge Yeni Macera - Off Road Karavan

Bravo, takipteyim :smiley:

4. beefteck

Çekme Karavan İçin Klima

biraz araştırdıktan sonra, ev tipi split klimalardan alabildiğim en ufaklarından alıp taktırmaya karar verdim. 10 aylık bebeğimle seyahat edeceğim için, elektrik alabileceğim alanlarda öğlen bebeği uyuturken içeriyi serinletmek şart olacak gibi. deneyimlerimi buradan paylaşırım.
  5. beefteck

Çekme Karavan Da Seyyar Kablo Ne Olmali

Ben de internetten 20 mt makarasız aldım. 20 metre için makaraya gerek yok gibi geldi, hem fazla yer kaplar, hemde kablo ısınma problemi olabilir gibi geldi. makarasız kabloyu yere serebilirim ısınma önlemek için.

6. beefteck

İstanbula Yakın Karavan Kamp Alanları

Ormanya çok güzel gözüküyor. Kartepeye de yakın. acaba kışın açık mıdır ? Elektril bağlantısı var mıdır ?

7. beefteck

Karavan Su Tesisatı İle İlgili Bilgi ve Deneyimlerinizi Paylaşırmısınız?

Merhabalar, başlıklarda bulamadım. acaba temiz su deposuna su doldurmak için nasıl bir hortum almak gerekiyor ? farklı hortum kalınlıkları ve bağlantı aparatları var sanırım, uygun olanını nasıl bulurum emin olamadım.
  8. beefteck

En Sevdiğiniz Kayak Merkezi Hangisi?

Bence Erciyes, sebepleri ise; 1. pist yatırımlar; ısıtmalı lift başka bir yerde görmedim, uzunluk olarak da pistleri çok iyi 2. sosyal tesis restoranı: yemek fiyatları makul 3. yolların durumu: iki gidiş iki geliş yolları sürekli temizleniyor ve tıkandığını görmedim, güvenle çıkıp iniyor 4...
  9. beefteck

Karavanda Atık Depolarının Büyüklüğü Ve Özgür Yaşam

20LT Gri su tankının fiyatı 700 TL yi geçmiş durumda. Acaba fiyatı sadece 50 TL olan 20LT gagalı su bidonunu kullansam bir farkı olur mu ? not: lavabo ve duş suyum karavanın yanında bir hortumdan tahliye olacak, henüz hiç atık su durumum olmadı, ilk kullanışım olacak.

10. beefteck

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

2019 peugeot 2008 1.5 BlueHDI Start&Stop Allure EAT6 araç ile 750 kg 'ın biraz üstü çekme karavanı (nk ritim 506) rahatça çektim. yokuşlarda sorun yaşamadım. start/stop özelliğini kapadım. Trafikte yaşadığım en büyük sorun geri geri gitmek zorunda kaldığım durumlar oldu. kesinlikle arkamı...

11. beefteck

Çekme Karavan İçin Klima

konu güncel kalır umarım, ben de bazı markaların mobil klimalarını yaz aylarında 220V elektrik olduğunda kullanmayı planlıyordum. sanırım bu tip klimalar için sıcak hava çıkışı da oluyor, bu durumda servise de uğrayıp taktırmak gerekecek. acaba servis nasıl bir ücret talep eder?
  12. beefteck

Dizel Isıtıcı Açık Unutulursa Ne Olur?

kışın webastoya güvenerek dağa gitmeyi planlıyorum, yakıt tankına izolasyon yapmak gerekecek sanırım.

13. beefteck

En Verimli Isınma Sistemi Hangisi?

Webasto, Demmon Thermon 2, 2500KW Dizel Kabin Isıtıcısı monteli karavanıma. Kasım ayında kartepe yakınlarında denemeyi planlıyorum. Ayrıca -20C ye kadar dayanıklı uyku tulumu aldım, uyurken kullanmayı planlıyorum. Umarım konforlu bir kayak tatili denemem olacak. Deneme sonrasında güncelleyeceğim.
  14. beefteck

Bursa'da Yeni Bir Karavanpark...

Acaba kayak tatili için gelirsek kışın da açık olurlar mı ?
  15. beefteck

Uludağ Bölgesinde Karavan Kamp Alanı Tavsiyesi

Kışın çekme karavanı rahat götürebileceğimiz, uludağda kayak yapıp konaklama için geri kullnabileceğimiz yakın bir karavan parkı var mı yada tavsiye edebileceğiniz bir otopark var mı ?

16. beefteck

Köprü Ve Otoyol Ücretleri

Acaba ido'ile bandırmaya kadar geçen var mı ? Köprü yerine ido kullanırsak, O1 belgeli çekme karavanlar, karavan olarak mı rezervasyon yapıyoruz yoksa 2. bir araç seçip römork olarak mı ?
  17. beefteck

Tanışma Bölümü (Karavan)

Merhabalar, İsmim Salih. İstanbul Ataköy'de yaşıyorum. 2 hafta önce Ritim 506 karavanımı aldım.
  18. beefteck

Rota Karavan Antalya. Asla Tavsiye Etmiyorum. Sikayet Konusudur.

Kazasız belasız yolculuğu tamamlamanız şans olmuş, geçmiş olsun.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri