Arama sonuçlarınız

1. 4 L

Vitara HDİ 2.0 JLX ' in uzun dönem izlenimleri

Bazı arkadaşlar bilirler, şu anda son on yıl içindeki 8. JLX kasa vitaramı kullanıyorum. Daha önceden elimden 97 model V6 2,0 , 98 model 1,6 3 kapı düz, otomatik, beş kapı üç kapı o bu derken 2010 sonunda hep merak ettiğim ve JLX içerisinde denemediğim tek seri olan Peugeot nun 2,0 litre HDİ...

2. 4 L

Suzuki'ciler Buluşması (17 Ocak 2010)

Sevgili Arkadaşlar, Tüm Suzukiciler 17 Ocak 2009 Pazar günü Ümraniye -İkea otoparkta buluşuyoruz. İstikamet Şile Yine nefis parkurlar, bol sohbet ve eylence olacak.. Organizasyon : Hakan IRIKLI İletişim : 0533 293 09 70 Katılım : Ücretsiz / Free Toplanma...
  3. 4 L

Geçen Sezonun Galası; Gebze'den Karadeniz'e Kamplı Keşif Gezisi (4 Temmuz 2009)

Sezonun ilk yağmurları "maalesef" acı bir şekilde düşmeye başladığı bu günlerde, biraz tembellik, biraz irtibatsızlık, biraz tatil modu derken temmuz ayının ilk haftası gerçekleştirdiğimiz ve şahsen ve gerçekten çok keyif aldığım bir kamplı gezimizi ancak yayınlayabilme imkanı bulduk. Benim ve...

4. 4 L

Şile, Kömürlük - Akçakese Off-Road ve Keşif Gezisi (07 Haziran 2009)

Nisan sonu gibiydi, motor dahil arabaları yıkatmış, detaylı temizliklerini yapmış, artık arabayı çamurlamayalım temiz temiz binelim diye karar vermiştik... Ama 2 ay zor dayandık. Hafta sonu hızli bir organizasyon ile Levent Baştepe (levent), Hakan Irıklı (off roadpassion) ve ben Çağlar (4 L) 3...
  5. 4 L

Dünyanın En Güzel İkinci Şehri; Rio de Janeiro

Dünyanın En Güzel İkinci Şehri; Rio de Janeiro (İstanbul'dan sonra) Aslında çok uzun zamandır aklımda idi Rio gezimi burada paylaşmak... Ama bütün sonbahar kış sezonu boyunca her hafta sonu yaptığımız off road aktivitelerinden ve onları yükleyip paylaşmaktan hep ertelemiştim.Kısmet...

6. 4 L

Şile - Hacıllı'da Biraz Sulu, Çamurlu, Bol Yeşilli ve Acılı Off-Road Gezisi (26 Nisan 2009)

Bu haftann da bahanesi ; cuma gece yarısı aldığım bir haber ile pazar günü Cüneytin yeni aldığı sarı şeker samurai denemek için toplanmak idi. Pazar güzel bir kahvaltı çay eşliğinde toplantı mekannda buluştuğumuzda , Mıtsubishi tanışma toplantı gezisi için buluşan dostlarmzla karşlaştık. kısa...

7. 4 L

Esenceli'den Bahar Esintileri (29 Mart 2009 )

29 Mart pazar sabah erkenden kalkıp, aylardır ilk defa kadar güzel parlayan güneşi görünce kahvaltı dahi yapmadan gidip önce demokratik hakkımızı kullanıp oy verdik ve hiç zaman kaybetmeden erkenden arabamıza bindik.Şile yolunu tuttuk...Araba artık pazar günleri gittiği yolu o kadar ezberledi...
  8. 4 L

İstanbul, Ömerli - Sırapınar'da Off-Road Keşif Gezisi (8 Şubat 2009)

Özet : Çağlar'ın bağlı bulunduğu bakanlıktan operasyon onayı alamayan iki kahraman Çağlar ve Hakan, geçen hafta sonunu evde geçirmişlerdi ve zaruri olarak yayna ara vermişlerdi Gerekli izinin ardndan hazrlıkara başlayan ekip erkenden yola koyulur, yine hesabı görülecek bir sürü rampa çamur ve...
  9. 4 L

MT Lastiklerin Sonu mu Geliyor ?

Arkadaşlar sitede gezinirken JEEP sayfasında bir arkadaşımızın verdiği haber ilgimi çekti orada gözden kaçabilir düşüncesiyle burada suzukici arkadaşlarımızı da haberdar etmek istedim. konunun girişi aynen şöyle : (alıntıdır @beatrix) Avrupa’dan henüz daha şanslı sayılırız… ama şimdilik…...

10. 4 L

Lpg'niz Hangi Marka, Tekrar Suzuki'nize Takar mısınız?

Daha lpg bağlatalı az bir zaman oldu. Bu konuda çok kararsız kalmış ve kendimi "ne gerek var , millet mazotu bizim benzinde yaktığımız kadar yakıyor diye teselli ediyordum" ama durum öyle değilmiş. Gerek ekonomisinden gerek performans ve sorunsuzluğundan çok memnunum. Kafasında böyle iklemler...

11. 4 L

Gezenbilir, 1. Suzukiciler Buluşması, Şile Off-Road Gezisi (11 Ocak 2009)

11 Ocak 2009 Pazar günü gerçekleştireceğimiz SUZUKİCİLER buluşmasının günlüğü,fotoğraf,video ve kritiklerini paylaşmaya buradan devam edeceğiz... Herkese iyi eğlenceler, yolumuz açık olsun. __________________________________________________________________________________ Büyük ve güzel bir...
  12. 4 L

Suzukiciler Buluşması Etap Arama (2) Off-Road Gezisi (21 Aralık 2008)

Geçen hafta önemli ve ana hatlarını ortaya koyduğumuz "suzukiciler buluşması" için etap ve yol güzergahı program belirleme çalışmalalarımız aralıksız devam ediyor. Yolun bir noktadan sonra sel nedeniyle kayıp geçilmesini imkansız hale getirmesi bu noktaya kadar yaptığımız uğraşları boşa...

13. 4 L

Pajeronun Küçük Kardeşi : PİNİN

internette siteleri oto satış sitelerini gezerken bir şey dikkatimi çekti ; pinin'lerin bir kısmında arazi vitesi var bir kısmında yok... Daha sonra bütçeme uygun bir pinini incelemeye gittim ve gördüm ki onda da arazi vitesi yok, eğildim aracın altına baktım transfer case ve öne arkaya giden...
  14. 4 L

Jeep 2x2 Bisiklet de Üretiyormuş !

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=8307.0 Jeep bu her tekere çekiş işini çok fena kafaya takmış.Ama bu markaya da bu yakışırdı :o
  15. 4 L

Disco I'e Disco II Modifikasyonu

bir de bilgi sahibi arkadaşlardan özellikle şu konuda cevap bekliyorum,Bilgisi olmayanlarda görüş belirtirse memnum olurum : Az önce sigorta şirketinden eksper geldi. Sağ çamurluk, tampon sağ bakaliti, tampon demiri ve alt plastik tampon, sağ far ve sağ sinyal ile on panjur hasar gören parçalar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri