Arama sonuçlarınız

1. B

Mağara Fotoğrafları

Ynt: Mağara Fotoğrafları 2 hafta önce haftasonu için zonguldaktaydım.Keşfe açık o kadar çok mağara var ki, bunlardan yalnızca gökgöl mağarası turizme açık,onunda yanlış hatırlamıyorsam 825 metresi(Tamamı yaklaşık 3.000 metre). İşte o zaman bu işin eğitimini almak ve buradaki mağaralara keşif...

2. B

Mağara Fotoğrafları

Ynt: Mağara Fotoğrafları Mağracılık ülkemizde zaten gelişmemiş bir disiplinken "verdiğimiz eğitim boşa gidiyor" şeklinde bir yaklaşımla, bu işlerle uğraşmak isteyen insanları uzak tutmak hatalı bir bakış açısı bana göre,
  3. B

Mağara Fotoğrafları

Ynt: Mağara Fotoğrafları www.mad.org.tr üyelerini tanımıyorum, herhangi bir etkinliğine de katılmış değilim ama sitelerinden de görüldüğü gibi yakın zamanda herhangi bir etkinliği de yok zaten, :( :( :( Ankarada bu işle uğraşmak zor :) :)

4. B

Mağara Fotoğrafları

Ynt: Mağara Fotoğrafları Fotoğraflar tek kelimeyle müthiş!!!! 8) 8) İnsan özeniyor ama ülkemizde yeterince gelişmemiş bir disiplin. Ankarada yaşıyorum ve bu işle ilgili 3 klüp var, ancak baktığımda hiç birisinin aktif olmadığını gördüm. Bu işin eğitimi nerede alınır nasıl yapılır? Mürselim...
  5. B

Sıfırdan Dalışa Başlamak!!!

Ynt: Sıfırdan Dalışa Başlamak!!! Evet, kulak eşitleme mevzundan bugüne kadar habersiz olduğumdan eşitlemeden bilinçsizce yaptığım 2-2,5 metre aletsiz dalışlarda bile kulaklarımda ağrı oluyordu, :-\ onun için bugüne kadar deniz altını çok merak etmeme rağmen bu sporla uğraşmayı denemedim, :-[...

6. B

Ynt: Sıfırdan Dalışa Başlamak!!! İlk yapacağım bir deneme dalışına katılmak o halde Kulak eşitlemeyi yapıp yapamayacağımı da test etmiş olurum böylece, Antalya merkez veya kemer bu iş için uygun sanırım, Buralarda "deneme dalışı" için önerebileceğiniz dalış okulu var mı acaba?? Bilgiler için...

7. B

Ynt: Sıfırdan Dalışa Başlamak!!! Slm arkadaşlar, Şanslı olarak gördüğüm sualtı dünyasını tanıyan sizlere bir sorum olacak, Ankarada yaşıyorum, tamam iyi bi dalış eğitimi alarak başlamam gerektiğinin farkındayım ancak, tatil bölgelerinde "deneme dalışları" ismi altında , günibirlik...
  8. B

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Slm, ben Ankaradan Barış, doğayı, doğada olmayı, macerayı, heyecanı, adrenalini seven biri olarak hafta sonu national geographic ya da euro sport belgeselleri yerine bi trekking yapalım derken buldum sizleri ve katıldım aranıza... tandem, scuba ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri