Arama sonuçlarınız

1. acdsee

Koordinat Formatlarını Birbirine Çevirme?

Ynt: Koordinat Formatlarını Birbirine Çevirme? http://home.hiwaay.net/~taylorc/toolbox/geography/geoutm.html Yukarıda belirttiğim siteden UTM kotların çevirisini yaptıkdan sonra Google Earth programının arama kısmına yapıştırdım ve araziyi tam olarak bana verdi. Kolay gelsin.

2. acdsee

Volkswagen AMAROK u Sizin İçin Test Ettik

Ynt: Volkswagen AMAROK u Sizin İçin Test Ettik Selamlar.. Aracı Dogus Oto'dan önce bir galerici getirmiş ve satışa sunmuş. Tabi bu galeri şu anda tekel durumunda olduğundan yüksek fiyat cekmiş olabilir. Ayrıca donanım olarak da sunulan Highline donanım seviyesinin gerçekten ne kadar Highline...
  3. acdsee

Kişisel Galeri (Aykut Çevik)

Ynt: Kişisel Galeri (Aykut Çevik) Uzun zaman oldu Gezenbilir galerimi güncellemeyeli. Ama fotoğrafa ara vermek yok tabiki.. Bu aralar bir Lomofisheye'la arkadaş oldum. Heryerde beraberiz. Şu anda Toronto'dayız. Birkaç fotoğraf paylaşmak istiyorum. Umarım beğenirsiniz.

4. acdsee

Bodrum'da Dalış.

Selamlar, Öncelikle dalış eğitimimi ve dalış tecrübelerimi anlatayım istiyorum. Adana Çukurova Sualtı İht. Klb. 'nde 2008 de tek yıldız Cmas balıkadam belgemi aldım. Daha sonrasında yine klubumle o yaz 8 dalıs gerceklestırdm. Gectıgımız 2009 yazı ıse askerde oldugmdan dalıs fırsatı bulamadım...
  5. acdsee

Pick-up'ımın Yedek Lastiğini Çaldılar.. Yenisi için Ne Önlemler Alabilirim?

Ynt: Pick-up'ımın Yedek Lastiğini Çaldılar.. Yenisi için Ne Önlemler Alabilirim? Niyazi Bey çok geçmiş olsun.. Akıl alacak gibi değil bu hırsızlık yöntemleri.. Çok garip bir ülke olduk..

6. acdsee

Mitsubıshi Resımlerı

Ynt: Mitsubıshi Resımlerı Stepnesını caldırmıs bırı olarak stepneyı orjınal yerı harıcınde nasıl tasırım diye arastırırken soyle bırseyle karsılastım.. guzel bır uygulama..

7. acdsee

Mitsubıshi Resımlerı

Ynt: Mitsubıshi Resımlerı
  8. acdsee

Mitsubıshi Resımlerı

Ynt: Mitsubıshi Resımlerı Bu aractakı vınc yerlestırme seklı cok hosuma gıttı.. Aracta orjınallık hıc bozulmamış..
  9. acdsee

Mitsubıshi Resımlerı

Ynt: Mitsubıshi Resımlerı

10. acdsee

Airbag Işığı Neden Yanıyor ?

Ynt: Airbag Işığı Neden Yanıyor ? Bu arada direksiyonsuz bir L200 fotosu da ekliyorum bu vesileyle :)

11. acdsee

Ynt: Airbag Işığı Neden Yanıyor ? Selamlar.. Daha onceden bahsettıgım sekılde benım aracımın da SRS lambası yanıyordu. Dun Adana Tekbas Otomotıv Servısınde aracım cıhaza baglandı ve sorunun dıreksıyon altında bulunan roleden kaynaklandıgını soyledıler. Aracım henuz garantı kapsamından...
  12. acdsee

2008 L200 Yükseltme Kiti Uygulaması

Ynt: 2008 L200 Yükseltme Kiti Uygulaması Selamlar. Bahsettiğiniz Lpg fikri nedir? Açıklar mısınız? Likit petrol gazının kısaltması değildir sanırım.

13. acdsee

Ynt: Airbag Işığı Neden Yanıyor ? Selamlar. Aynı lamba dün birden bire bende de yanmayabaşladı. Daha servise sormadım. Öncelikle bahsettiğiniz kontrolleri yapmak gerekiyor sanırım. Yoksa servis gereksiz yere durumdan vazife çıkarabilir.
  14. acdsee

Koordinat Formatlarını Birbirine Çevirme?

Ynt: Koordinat Formatlarını Birbirine Çevirme? Selamlar. Bahsettiğiniz programı indirdim deneme amaçlı bir veri girişi yaptım. Sonuç; yerinin Mersin ili Silifke ilçesinde olan araziyi bana Suriye'de gösterdi. Acaba benim mi yanlış yaptığım birşeyler var ? İyi günler.
  15. acdsee

Garmin Gps'de arazi ulaşımı

Ynt: Garmin Gps'de arazi ulaşımı Teşekkür ederim ilginize. Bahsettiğiniz başlıkta bir program, çevirici program anlatılıyor fakat net sonuç alamadım. Zira arazinin yerini biliyorum tahmini. Mersin Silifke civarlarında ama o programa göre arazi Suriye'de çıktı. Sanırım Gps de kullanan iyi bir...

16. acdsee

Garmin Gps'de arazi ulaşımı

Selamlar. Garmin 60CSx model bir cihaz kullanıyorum. Üzerinde de basarsoft'un 2009 guncellemelı bır navıgasyon harıtası bulunuyor. Acaba bu cihazla elimde pafta numarası ve 5 köşe noktasının Y ve X koordinatları olan bir araziyi nasıl görebilirim. Bildiğim kadarıyla cihaza sadece derece...
  17. acdsee

Buda Benim L200

Ynt: Buda Benim L200 Aracınız hayırlı olsun.. Kazasız belasız sürüşler dilerim.. İyi günler.
  18. acdsee

Mitsubishi L200/Strada/Triton Fotoğrafları ve Detayları Paylaşım Bölümü

Ynt: Mitsubishi L200/Strada/Triton Fotoğrafları ve Detayları Paylaşım Bölümü Sız soyleyınce fark ettım Mete bey sanırım farklı. Panjurda da bır farklılık var.

19. acdsee

Ankara'lı Gezenbilirci Dostlara fikir danışmak istiyorum.

25 Nisan akşam üzeri Ankara'dan Adana'ya yeni yola çıkmıştım. O yolu kullananlar bilir, Gölbaşından sonra Adana'ya doğru sağlı sollu birçok inşaat firmalarının atelyeleri ve depoları vardır ve bu depolar iş makinaları, arazi araçlarıyla doludur. Birçoğu da atıl durumdadır. Hatta yolun hemen...
  20. acdsee

Garmin Navcity Turkey 2010.01 Çıktı .!

Ynt: Garmin Navcity Turkey 2010.01 Çıktı .! Selamlar. Harita 60CSx'imde sorunsuz çalışmaya başladı. Pek güncel işletmeler olmasa da işi görecek düzeyde. Bilgisini ve ilgisini esirgemeyen herkese teşekkürler. İyi günler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri