Arama sonuçlarınız

1. acdsee

Bodrum'da Dalış.

Selamlar, Öncelikle dalış eğitimimi ve dalış tecrübelerimi anlatayım istiyorum. Adana Çukurova Sualtı İht. Klb. 'nde 2008 de tek yıldız Cmas balıkadam belgemi aldım. Daha sonrasında yine klubumle o yaz 8 dalıs gerceklestırdm. Gectıgımız 2009 yazı ıse askerde oldugmdan dalıs fırsatı bulamadım...

2. acdsee

Garmin Gps'de arazi ulaşımı

Selamlar. Garmin 60CSx model bir cihaz kullanıyorum. Üzerinde de basarsoft'un 2009 guncellemelı bır navıgasyon harıtası bulunuyor. Acaba bu cihazla elimde pafta numarası ve 5 köşe noktasının Y ve X koordinatları olan bir araziyi nasıl görebilirim. Bildiğim kadarıyla cihaza sadece derece...
  3. acdsee

Ankara'lı Gezenbilirci Dostlara fikir danışmak istiyorum.

25 Nisan akşam üzeri Ankara'dan Adana'ya yeni yola çıkmıştım. O yolu kullananlar bilir, Gölbaşından sonra Adana'ya doğru sağlı sollu birçok inşaat firmalarının atelyeleri ve depoları vardır ve bu depolar iş makinaları, arazi araçlarıyla doludur. Birçoğu da atıl durumdadır. Hatta yolun hemen...

4. acdsee

Mitsubishi L200/Strada/Triton Fotoğrafları ve Detayları Paylaşım Bölümü

Selamlar, Fikir vermesi açısından burada elimdeki L200 fotoğraflarını paylaşmak istedim. İyi günler.
  5. acdsee

Garmin GPSmap 60CSx hakkında bazı sorular

Gecen gun Amerıka'dan gelen bir 60CSx edındım. Yavaş yavaş kurcalamaya başladım ama bazı takıldığım noktalar var.. Arşivleri de okudum fakat pek bir cevap bulamadım. Cihazım V4.00 ingilizce arayüzlü. Merak ettiğim bazı konuları yanıtlayabilirseniz çok sevinirim. Aklıma takılan sorularımı bu...

6. acdsee

Pick-up'ımın Yedek Lastiğini Çaldılar.. Yenisi için Ne Önlemler Alabilirim?

Ne oldu nasıl oldu anlamadım.. Ülkemizdeki sorunlar insanların ahlakı konusunda hiç konuşmayacağım çünkü çok sinirli ve şaşkınım.. Gelelim merak ettiğim konuya.. İkincisini de çaldırmadan ne gibi önlem alabilirim.. Bu konuda çalışma yapan başka arkadaşlar varsa önerilerini alabilir miyim...

7. acdsee

Amarok

Bir L200 kullanıcısı aynı zamanda binek araç olarak da Passat kullanıcısıyım.. Yeni Amarok'u gerçekten merak ediyorum aslında.. İngiliz vw sitesinde bazı detaylara ulaştım ama yine depek tatmin edici değil.. Ve anladığım kadarıyla Dsg şanzıman olmayacakmış.. Merak eden arkadaşlar canlısını...
  8. acdsee

L200 40.000 Km periyodik bakımı

Bugün Adana Tekbaşlar Mitsubishi servisinde 2008 Ocak trafik çıkışlı L200 4x4 aracımın 40.000 km bakımını yaptırdım.. Acıkcası faturanın kabarık olacagını tahmın edıyordum ama bu denli olacagını aklımın ucundan dahı gecırmemıstım.. Normal 10.000 lık bakımları 240 tl cıvarında tutuyordu ve ben de...
  9. acdsee

Az kullanılmış Nikon 18-135mm f/3.5-5.6G ED-IF AF-S DX

Urunu 2007 Mayıs'ında Istanbul Hayyam pasajı gırısındekı Metro fotografcılıktan aldıgım Nıkon D80 kıtıyle beraber almıstım.. Daha sonradan farklı lensler aldıgımdan bu lensı yaklasık ıkı senedır hıc kullanmıyorum.. Estetık ve kullanılabılırlık olarak sıfırından hıcbır farkı yoktur.. UV filtresi...

10. acdsee

Tarsus Karbogazı

Haftasonu karbogazı tarafına gıtmeyı dusunuyorum.. gunu bırlık pazar gezısı seklınde.. ama bılıyorsunuz oranın keyfı karla cıkıyor.. acaba kar bulabılır mıyım.. ?

11. acdsee

L200 İçin vinç uygulaması yardımı..

2008 model L200 kullanıcısıyım ve aracımı hafıf arazı sartlarına hazırlamaya baslamak ıstıyorum.. oncelıklı dusuncem one bır vıncle baslamak.. Bayadır arastırıyorum aslına..buradakı bırkac uygulamayı da ınceledım tabı sadece bılgısayar karsısında.. Adana'da oturmakdayım.. Acaba Adana'lı...
  12. acdsee

28 Kasım aksamı Mardın'de konaklama.

6 ıla 8 kısılık bır grupla bayramın 2. gunu aksamı Mardın'de olacak bır gezı olusturmaya calısıyorm.. Mardın taraflarında daha onceden kalmadıgım ıcın bolge hakkında pek bır bılgım yok.. gezı rotalarını olusturmaya 28 Kasım aksamı kalacak yer ayarlamayla baslamak ıstyorum.. Mardın'de nerede...

13. acdsee

Kişisel Galeri (Aykut Çevik)

Seyhan Baraj Gölü/ADANA (Buyuk boyutlarında F11'de ızleyınız lutfen)
  14. acdsee

Adana'da Dalış Eğitimi

Adana'da dalıs egıtımı almak ısteyen veya dalıs programlarını merak eden arkadaslar ıcın Çukurova Sualtı İhtisas ve Su Sporları Kulübü Derneği cok ıyı bır dernektır.. Gecen sene 1 yıldız dalıs egıtmımı bu kluple yapmıs ve 8 dalısımı kendılerıyle beraber Aydıncık/Mersın'de gerceklestırmıstım...
  15. acdsee

Fotoğraf Galerimiz

Amator ya da profesyonel fotografcıların galerılerını gezmek ve daha yenı bılgıler edınmek guzel olur dıye dusunuyorum.. Paylasımlarımız devam ettıgı surece kendımızı gelıstırmek daha kolay olabılır.. Ilk lınk de benden olsun.. Elestırılerınız benım ıcın cok onemlı.. Iyı gunler dılerım...

16. acdsee

Adana veya Mersin'de Mart Ayı İçerisinde Gezi Var mı?..

Acaba Adana veya Mersın cevresınde mart ayı ıcerısınde gezı duzenlemeyı dusunen var mı ? Bu tur bır etkınlıge katılıp sızlerle tanısmayı cok ısterım.. Iyı gunler.. Gezenbilir Doğaya Saygılı Off-Road Manifestomuz : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18780.0
  17. acdsee

L200 Yakıt Durumu

Iyı gunler.. 2008 model 28.000 km bır L200 4x4 kullanıcısıyım.. Ek donanım olarak aracımın uzerınde kasa kapama kapagı sanırım ısmı fullbox, yan basamaklar ve onde bır koruma bulunmakda ve bu koruma demırden degıl bıldıgım kadarıyla plastık kaplama.. Aracımın servıs bakımları duzgun olarak Adana...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri