Arama sonuçlarınız

1. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Teşekkür ederim Ekrem, şu okul bitsin de bu sene bakalım bizde göreceğiz önümüzü :D Bu geçen hafta Samsun'a gittim İstanbul'dan. Sonra tren ile Amasya'ya geçtik kız arkadaşımla. Hem bu Türkiye'de gezdiğimiz yerleri hem de Balkanları paylaşmak istiyorum, hatta...

2. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Ekrem tebrik ederim dostum. Bir hayat boyu mutluluklar dilerim. Bu başlık altında bir çok kişiye yol gösterdin. Daha nice paylaşımlarını göreceğiz umut ederim. Ben bu forumdaki en yararlı başlıklardan biri olarak düşünüyorum bu başlığı. Tebrik ederim tekrardan :)
  3. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Her iki arkadaşıma aynen katılıyorum. Otel ücretleri değişir ancak gitmeden önce rezervasyonunu yaparsan kafan rahat olur. Öğretmenevlerine mutlaka sor. Eğer annen baban öğretmense ya da bir tanıdığın varsa 25-30 TL gibi bir fiyata konaklayabilirsin. Aynı şekilde...

4. Nevmeram

Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek?

Ynt: Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek? Geçtiğimiz yaz Haziran 15-Temmuz 1 arasında uçakla Viyana'ya gidip ardından Zagreb-Saraybosna-Mostar-Dubrovnik-Budva-Kotor-Svt.Stefan-Prizren-Üsküp-Ohrid-Selanik gezisi yaptık arkadaşımla beraber. İlk yurtdışı tecrübemdi...
  5. Nevmeram

Gezenbilir Eskişehir Grubu

Ynt: Gezenbilir Eskişehir Grubu Merhabalar, Şehir içinde her yere yürüyerek gidebilirsiniz. Bir ulaşım aracı kullanmanıza gerek yok. Bunun yanında tramvay kullanabilirsiniz. Eskişehir'de merkezde gezilecek yerler ilk aklıma gelen Odunpazarı Evleri, Lületaşı Müzesi, Eskişehir Arkeoloji...

6. Nevmeram

Ynt: Gezenbilir Eskişehir Grubu Vize haftası öncesi ancak sınav programına göre katılabilirim. Eğer sende uygundur dersen gelebilirim(gelebiliriz). :)

7. Nevmeram

Ynt: Gezenbilir Eskişehir Grubu Hic ses cikmadi bir daha. Havalar cok guzel bu aralar :)
  8. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu YHT'e karşı değilim ama yaparken mağdur etme bari. Yoksa Eskişehir-Ankara arası güzel oldu. Ancak bazı hatlarda da eski trenler devam edebilir. Diğer ülkelerde turizm amaçlı da olsa kullanılıyor. Bir diğer konu tren dediğimiz şey halkındır. YHT'ler halktan kopuk gibi...
  9. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Aynen katılıyorum o kadar saçma ki! Mesela Konya'ya gideceğim şimdi. Dedim tren ile gideyim. İç Anadolu Ekspresi Arifiye'den kalkıyor saat 14.00'da. Eskişehir'de 17.00'da oluyor. Konya'ya 00.30 gibi. Bu kadar saçma olabilir mi. Ben 00.30 Konya'ya inip ne yapayım...

10. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Güzel geçtiğine sevindim. Şu Doğu Ekspresini Eskişehir'den başlatmadılar ya çok kızıyorum. YHT kullanılsın diye. Zaten YHT'nin kullanılma sıkıntısı yoktu ki. İşimiz gücümüz olunca YHT ile gidiyoruz Ankara'ya. Ancak diğer illerle bağlantı kesildi kötü oldu. Kayseri'ye...

11. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu TCDD'nin internet sitesinde hiç bir duyuru göremedim. Gerçi haber sitelerinde "İstanbul'a tren seferleri iptal edildi" diye haberler varken TCDD'nin müşteri hizmetlerindeki(!) arkadaşın "öyle bir bilgi yok bizde" demesinden sonra şimdide de internet sitelerinde bir...
  12. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Tamamen mi iptal edildi yoksa kısa süre için mi? Hızlı tren muhabbeti içinse daha gelmez o tren seferleri geri. Ancak kısa süreli bir yol çalışması ise gene de bir umut olabilir. Ya da çok iyimserim.

13. Nevmeram

Likya Yolu için Uygun Tarih

Ynt: Likya Yolu için Uygun Tarih 55-60 kg mi? Çokmuş. :D Fotoğraflarla bir anlatım koyacak mısınız yürüyüşünüz ile ilgili?
  14. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Bizde fotograflari bekliyor olacagiz :)
  15. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Dostum sonuna kadar katılıyorum dediklerine. Mesela Eskişehir'deki öğrenciler olarak çok mağdur olduk. Hızlı trenin amaçlanan şekilde bitirilmesi imkansız. TCDD'nin sitesine bakınca bile görüyoruz. Bitiş zamanları çok komik. Bakalım ne olacak.

16. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Kötü oldu. Yoksa planına dahil olabilirdik Ekrem. Şimdi böyle kız arkadaşım ve ben için ekstradan 80 TL daha masraf oluyor.
  17. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Çok mantıklı aslında ama o doğu ekspresini neden Arifiye ya da Eskişehir'den başlatmadılar onu anlamadım. Ne güzel olurdu oysa ki! :D
  18. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Tulum kurtarır ama gene de doğru. Bir bakayım duruma göre. :)

19. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Kırkağaç'da kuzenim asker. Onu ziyaret ettikten sonra manisa merkezi ve Sardes antik kenti görelim istedik. Çadırla konaklayabileceğimiz bir yer var mı diye araştırıyorum. Ancak Manisa'lı arkadaşlardan ses çıkmıyor :) Ardında da tren ile Uşağa geçip Eskişehir'e dönme...
  20. Nevmeram

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Bende bu ay sonu Manisa ile başlıyorum aksilik çıkmazsa :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri