Arama sonuçlarınız

1. mohawk

Satilik Yaesu, E-dc-b Araç Çakmağından Şarj Cihazı (made In Japan)

Merhaba, Bende de hiç kullanılmamış. VX-8R için orjinal Yaesu araç çakmağından şarj etmeye yarayan adaptör var (E-DC-5B). Made in Japan'dır. Fiyat: 125,- TL ** Uyumlu modeller: FT-530/415/50R/FT-60R/VX6R,FT-250, FT1-DR, VX150, VX170 ** VX-1, VX-2 ve VX-3 ile çalışmaz.

2. mohawk

Discovery 2'nizin Satılması Sonrası Ruh Halleri

Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım. Sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım:(
  3. mohawk

Discovery 2 Çift Akü Sistemi

Aracına çift akü kurulumu yaptıran var mı acaba? Nerde, nasıl ? kime yaptırdınız? Kullanım alanım, ana aküde bir sorun olduğunda yedek güç kaynağı olarak, hemde oto buzdolabını ve ileride vinci direk bu ikinci aküye bağlamak istiyorum. Saygılar

4. mohawk

Satılık Yaesu Vx-8r

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=109211.0
  5. mohawk

2. El Satılık Yaesu Vx-8r

SATILIK Kullanılmış, VX-8R amatör band telsiz. Cihaz VX-8R'dir. 8GR veya 8DR DEĞİLDİR. Resimlerdende anlaşılacağı üzere cihazım çok ama çok temizdir. Orjinal kutusundan çıkan herşey aynen teslim edilecektir. Hediye olarak $ 15 değerindeki orjinal Yaesu kılıfınıda vereceğim. ÖNEMLİ NOT: Sadece...

6. mohawk

Discovery 2 Teyp Güncellemesi

Merhaba, Birkaç yıl önce mesaj atmış olduğum fakat tatminkar cevap alamadığım bir konuyla ilgili tekrar bir güncelleme yapmak istiyorum. Bizim araçların HSE olan modellerinde biliyorsunuz eskiden çok kaliteli olan ama teknolojik olarak artık yeterli gelmeyen 12 tane Harman Cardon hoparlör ile...

7. mohawk

Akışmetre (maf)

Merhaba, Erdinç Bey'in 1 depo ile 850 km gittiğini duyduktan sonra zaten takıntılı olduğum bu yakıt konusuyla biraz daha yakından ilgilendim. Zaten daha önceki yazışmalardada bahsetmiştim, bu yüzden servisteki ustamın sorun yok demesine rağmen, bilgisayardaki verilerde bir sorun gözükmemesine...
  8. mohawk

Hangi Akü?

Selamlar, Orijinal Delphi aküm zamanını doldurmaya başladı. akümü değiştirmeyi düşünüyorum. Aynı özelliklere sahip farklı markalarda, kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz akü var mı? aracım standart, fazladan sadece 2 adet röleli Hella 500 var. Ketenciler'de yüzyüze konuşabilseydik daha iyi...
  9. mohawk

Range Rover 2002-2006 L322 18 İnch Alüminyum Jant+lastik ** 550,- Tl

ÇOK UCUZ .....ÇOK UCUZ.....LASTİK VE JANT BERABER VERİLECEKTİR ** 550,- TL 4 ADET JANT: Range Rover 2002-2006 L322 kasa 18 inch alüminyum orjinal Alman malı jant. Jantlar temiz durumda, kırık çatlak, vs yoktur. Kullanımdan kaynaklanan ufak tefek çizikler bulunmaktadır. 4 ADET LASTİK: Pirelli...

10. mohawk

Enjektör Ve Yakıt İlişkisi, Araç Soğukken Gelen Sesler, Vs...

Merhaba, Merak ettiğim bir konu var. Enjektörlerin arızası ile yakıt tüketimi arasında bir bağlantı var mıdır? Dedikten sonra konuya giriyorum; Aracımın ön tarafından ilk çalıştırdığımda yada araç soğuk iken “..tırrrrr...tırrr” şeklinde bir tırlama sesi geliyor. Daha sonra motor ısındığında...

11. mohawk

Stc50243 - Tampon Üstü Far Barı

Arkadaşlar, Ekte görülen tampon üstü barın bir müddet önce siparişini vermiştim ancak içinden vidalar, vs çıkmadı. Sizden bu barı aracına monte eden oldu mu? yoksa kendimiz vida seti uydurup mu takacağız? Johncraddock'tan almıştım, emaillere cevap vermiyorlar. Teşekkürler
  12. mohawk

Aracın Kuvvetli Vericilerden Etkilenip Çalışmaması...

Son 2 gün üst üste aracımı baz istasyonu yakınına veya Küçükyalı telekom gibi kuvvetli vericilerin olduğu yere parkettim ve sonrasında aracı çalıştıramadım. Gerçi daha öncesinde aracı biraz menzil dışına çıkarınca (iterek) hemen çalıştırmıştım. Kayalar Oto'nun Yedpa'daki dükkanına gittiyseniz...

13. mohawk

Uzun Yolda Yanınıza Ne Alırsınız?

Ağustos ayında TD5 ile İstanbul -Marmaris - Konya -Niğde- Malatya üzerinden Doğu Karadeniz yolculuğu yapmayı planlıyorum. Araçla ilgili olarak yanınıza neler alırdınız? neler gerekebilir?
  14. mohawk

Discovery 2 - Kiralık Port Bagaj Var Mı?

Kiralık port bagaj hizmeti veren bir yer var mı acaba?
  15. mohawk

Discovery 2 Td5 Almak..

Merhaba, Discovery TD5 alma niyetimdeyim. Bekle bekle..senelerdir bekliyoruz. Hiçbirşey olduğu yok. Hayallerimizi ertelemenin bir anlamı yok yani Alacağım 4x4 aracın hep 2. Araba olmasını savundum ve istedim, ama olmadı. Bu yüzden günlük olarakta kullanabileceğim için TD5’te karar kıldım...

16. mohawk

Kiralık Sea Kayak varmı?

Selam İstanbul'da günübirlik veya haftasonu için sea kayak kiralayabilecek bir yer Biliyormusunuz? Bir diğer sorumda eğer kendim bir sea kayak edinirsem bunu ücreti karşılığı veya ücretsiz olarak deniz kenarında bir yerde konaklatabileceğim bir yer biliyormusunuz? Aynı kafadan insanların...
  17. mohawk

Hisarönü - Selimiye

Arkadaşlar, Aşağıdaki rotada gördüğünüz faaliyeti bu yaz Ağustos ayında gerçekleştrdik. Sabah erkenden Hisaönün'den yola çıktık akşamda Selimiye'den. Google Earth'e göre mesafe 23 km.
  18. mohawk

SATILIK MSR WhisperLite Internationale ocak

Yıllarca hertürlü yüksek irtifa dağ faaliyetinde güvenle kullandım. Çok basit yapısı nedeniyle nerdeyse hiç arıza yapmaz. Zaten her parçanın yedeğini bulabilirsiniz. Fazla anlatmaya gerek yok, MSR'ı bilen bilir. ürünle beraber aşağıda yazdıklarım gönderilecektir. - Ocağım şekilde görüldüğü gibi...

19. mohawk

Dia Tarama

Arkadaşlar, Elimde eskiden çekmiş olduğum dialarım var. Bunları mümkün olan en iyi kalitede dijital ortama aktarmak istiyorum. Sizce piyasada satılan dia tarama aparatlarından mı almalıyım yoksa bu işi ücret karşılığında yapan yerler varsa oralara mı yaptırayım? aslında dialarımı kendim taramak...
  20. mohawk

Mart'ta Emli Vadisi

Selam arkadaşlar, Mart ortası Emli Vadisine bir gezi planlamayı düşünüyoruz. Amacımız Defender ile gidebildiğimiz kadar gidip bir kamp atıp çevrede kış yürüyüşleri yapmak istiyoruz. Sizlerden daha önce giden varsa araçla en son ulaşılabilecek nokta neresidir? ve mart ayında kar durumu nasıl olur...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri