Arama sonuçlarınız

1. BRAVEHEART

Kayseri-malatya-elazığ-diyarbakır Karayolu Nasıl?

Merhaba, Tüm iç ve doğu Anadolu'da yoğun kar bekleniyorken, Cuma günü şu anda bulunduğum Kayseri'den Malataya-Elazığ üzerinden Diyarbakır'a gitmeyi planlıyorum ama bu ana karayollarından hiç geçmedim daha önce. Nasıldır? Sürüş güvenliği açısından, karlı-buzlu, uçurumlu vb tehlikeli bölgeleri var...

2. BRAVEHEART

2006 < -- Grand Vitara'larda klimanın ısıtma özelliği var mı?

Merhaba, 3.5 yılı aşkın bir süredir yıldır 2007 model Grand Vitara 1.9 DDiS kullanıyorum. Türkiye'nin en güneyinde HATAY'da yaşıyorum. Kış aylarına girdiğimizde, elle sıcaklık kumanda düğmesini 23 ile 28 derece arasında bir noktaya ayarlıyor ve fan kumanda düğmesini de "AUTO"ya getiriyorum...
  3. BRAVEHEART

2004 JEEP Cherokee 2400cc, Prins-VSI LPG'li, 97.000km: 33.000TL

www.sahibinden.com İlan No 94687588 http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-cherokee-jeep-tertemiz-kazasiz-masrafsiz-benzin-lpg-94687588/detay Sahibi bir arkadaşım, kendisinin kullandığı süre boyunca, kaza, darbe, hasar, sorunu olduğunu hiç duymadım. 3 ay kadar önce...

4. BRAVEHEART

Antakya MKU Off / On Road GrupSUZ, KlüpSÜZ, DernekSİZ Şubat Pikniği

Canımız sıkıldıkça GrupSUZ, KlüpSÜZ, DernekSİZ, ama gelmek isteyen herkese açık olarak yaptığımız doğa gezilerinden birini, karlar tamamen erimeden, Fırnız Yaylasına yapmıştık. Fotoğraf ne yazık ki yok AMA birkaç adet kısa video var... Eskiden video linkini yazınca, video penceresi otomatik...
  5. BRAVEHEART

Şanlıurfa, Siverek İlçesi, Karacadağ Kayak Merkezi 2012

Merhaba, Geçen yıl, kısa tatilimin son gününde gidip tesadüfen açık bulduğumuz ve çok eğlenceli bir gün geçirdiğimiz Karacadağ Kayak Merkezi'ne, bu yılki kısa tatilimde en az 3 kez gitmeyi planlayarak Diyarbakır'a geldim. Geçen yıl, etrafta zerre kar olmamasına rağmen Karacadağ'da kaymaya...

6. BRAVEHEART

G.V 1.9 DDiS: 17" yerine 16" x 6,5J jant ebat sorunsalı ???

Merhaba, 2007 model SUZUKI Grand Vitara 1.9 DDiS aracımın üzerindeki 225/65R 17 lastikler yerine, bir süre sonra 235/70R 16 BF Goodrich AT lastik almayı istiyorum. Bu düşüncemi gerçekleştirmek için de, ÖNCELİKLE 1 takım 16" jant edinmem gerekiyor. Aracımın kullanım kalvuzunda 16" jant ebatı...

7. BRAVEHEART

Grand Vitara 1.9 DDiS: 17" yerine 16" jant, ebat sorunsalı

Merhaba, 2007 model SUZUKI Grand Vitara 1.9 DDiS aracımın üzerindeki 225/65R 17 lastikler yerine, bir süre sonra 235/70R 16 BF Goodrich AT lastik almayı istiyorum. Bu düşüncemi gerçekleştirmek için de, ÖNCELİKLE 1 takım 16" jant edinmem gerekiyor. Aracımın kullanım kalvuzunda 16" jant ebatı...
  8. BRAVEHEART

Hatay MKÜ OFF-Road Grubu: Sezonun son karlı Amanoslarına OFF-Road Gezisi

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi'nden OFF-ROAD ve doğa severler olarak yaptığımız gezilere bir süredir katılmak isteyen arkadaşlarımızın da co-pilot olarak katılımıyla, muhtemelen sezonun son karlı Amanoslarına güzel bir gezi yaptık. Program Fırnız yaylasına ulaşıp, klasik Beşler Fermente...
  9. BRAVEHEART

Hatay; Sezonun son karlı Amanoslarına kısa bir ON-ROAD gezisi

Antalya'ya bile kar yağdıktan sonra Antakya Amnoslarına yağmaması haksızlık olurdu AMA neyse ki yağdı. Hatta bu kış sezonu boyunca, şehirden bakılınca, ilk kez bu kadar karlı gördük zirveleri. Değerli arkadaşım Ksd ile, ikimizin de yanında co-pilot olmadağından yol dışına çıkmadan kısa bir gezi...

10. BRAVEHEART

Yeni Kasa >2006 Grand Vitara için 2,125" yükseltme kiti ve uygulaması

Başka bir konuda Sayın Mustafa Dilek'in paylaşıma sunduğu linkde yer alan Rocky Road 2,125" Lift Kit ilgimi çekti. http://www.rocky-road.com/grandvitara.htm

11. BRAVEHEART

ŞANLIURFA, Siverek İlçesi, Karacadağ Kayak Merkezi Gezisi - 2011

Dün akşam can sıkıntısından "şansımızı bir de; geçen yıl tam bu zamanlar ilk kez (keşif gezisi gibisinden) gidip de, (sömestir tatili olmasına rağmen) kapalı olmasından dolayı yarım saat geçirip geri dönmek zorunda kaldığımız, Diyarbakır merkeze yaklaşık 70 km uzaklıkta bulunan, ŞANLIURFA'nın...
  12. BRAVEHEART

DİYARBAKIR Çüngüş ilçesi, Oyuklu Köyü, Karakaya-Handere yolu

Memlekete dönme zamanım yaklaşıp, kayda değer kar yağışı da olmayınca, yakınlarımın katılacağı, bir vefatın mevlüd-i şerifi dolayısıyla hem onları götüreyim hem de -her ne kadar karlı olmasa da- geçen yılın benzeri kısa bir gezi yapmış olayım dedim. Önce yakınlarımı Çüngüş İlçesi'ne bağlı Oyuklu...

13. BRAVEHEART

75W-90 Manual Transmission Oil yerine 75W-140 ???

2007 SUZUKI Grand Vitara 1.9 DDiS aracım 45.000km'i doldurdu. Kullanım klavuzuna baktım da, iyi şartlarda ve ON-Road kullanımda 45.000. km'de 1- Hava filtresi, 2- Klima filtresi, (muhtemelen polen filtresidir, ingilizce klavuzda "air-condition system filter element" diye geçiyor. 3- Engine...
  14. BRAVEHEART

ŞANLIURFA Siverek Karacadağ Kayak Merkezi gezisi

Merhaba, Geçtiğimiz günlerde ŞANLIURFA, Siverek ilçesi, Karacadağ Kayak Merkezi'ne yaptığımız günü birlik geziden birkaç fotoğraf sunuyorum. Fotoğraflar cep telefonuyla çekildiğinden çok kaliteli değil, kusura bakmayın. Sıcaklık -8 C derece, birde rüzgar olunca yüz kaslarımız geriliyor, pişmiş...
  15. BRAVEHEART

DİYARBAKIR Çüngüş ilçesi, KaraKaya Barajı gezisi

Merhaba, Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır, Çüngüş ilçesi, Karakaya Barajı civarına yaptığım günü birlik geziden birkaç fotoğraf sunuyorum. Fotoğraflar cep telefonuyla çekildiğinden çok kaliteli değil, kusura bakmayın. -5 C derecede, karla kaplı ve yaklaşık 2cm buzlanmış zeminde aracın ve Pirelli...

16. BRAVEHEART

Bu da Benim Direksiyon Sorunum? Direksiyon - Lastik Doğrultuları...

"Neden/nasıl oluşmuştur?" bilemiyorum AMA aldığım ilk günden beri aracın-tekerlerin dümdüz doğrultuda gidebilmesi için direksiyonu sola hafif (3-4cm) kırlmış olarak tutmak gerekiyor. Bu durum da gözüme batıyor. Mekanik aksam dağtılmadan düzeltilebilecek bir sorun ise yaptırmak isterim. ÖNCE...
  17. BRAVEHEART

Yeni kasa G.Vitara 5K 1.9 DDiS arka amortisörleri

Merhaba, Kısa bir süre önce, kasislerde BAZEN aracın sol alt kısmından TOK bir tıkırtı geldiğini farkettim. Nedeninin tespiti için buradaki BOSCH Car & Diesel Servisine götürdüm. Sesi duyması için ustayla belikte kısa bir sürüş yaptık ve aracı lifte alıp kaldırdık. Sese neden olabilecek...
  18. BRAVEHEART

Yeni Lastik Alacak Olanlar Bir Araya Gelelim

Düşünüyorum da, yeni lastik alacak olan tüm Vitara, Grand Vitara, yeni kasa Grand Vitara ve hatta mümkünse yeni lastik almayı düşünen tüm SUV kullanıcıları bir araya gelebilsek, 4-5 kişi bile olsak çok iyi pazarlık gücümüz olurdu. Bu amaçla bir liste başlatmak istedim. YENİ LASTİK alacak olanlar...

19. BRAVEHEART

Yeni Kasa 5K Grand Vitara İçin Kauçuk Pasapas, Krom Far Çerçevesi NEREDEN?

Merhaba, Buradaki yetkili servisi tebrik etmek lazım. 3 aydır 5-Kapılı yeni kasa grand vitara için bir paspas seti getirtemediler. ACABA 2007 model 5 kapılı grand vitara için, yerine tam oturan, dışa taşmayan veya küçük kalmayan 1- kauçuk paspas 2- bagaj paspası veya havuzu 3- Arka farın (3...
  20. BRAVEHEART

2007 Grand Vitara 1.9 DDiS 40.000km Periyodik Bakımı ?..

Merhaba, Grand Vitara yavaş yavaş 40.000km'ye yaklaşıyor ve 40.000km periyodik bakım zamanı da öyle. 30.000 periyodi bakımında değiştirilen motor yağını geçenlerde CASTROL EDGE 5W-40 Turbo Diesel ile değiştirdim. Yağ filtresini de yeniledim. ACABA 40.000km periyodik bakımında ne yapılır, rutin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri