Arama sonuçlarınız

1. erhan110

Piaggio Ape 50 nasıl bir motordur ?

Arkadaşlar yeni almayı düşündüğüm bu motorsiklet triportör hakkında teknik vs. görüşlerinizi bildirirseniz çok memnun olurum. Selamlar. Erhan

2. erhan110

Kia Bongo Kapalı Kasa Kamyondan Karavan

Yeni karavan arayısında oldugum şu günlerde kafamda olan bir projeyi tartısmamaya açmak isterim. Kia Bpngo 2004 - 2006 model 2500 dlx kapalı kasa hatta frigo kasa yaklasık 100.000 km de araclar yaklasık olarak 13-17.000 tl civarında , kasalarının izolelı olması hatta bazılarında sogutma...
  3. erhan110

kipor kge3500tc jenaratör

Arkadaşlar bu jenaratörü kullanan bilgisi tavsiyesi olan varmıdır acaba ???

4. erhan110

Dura Aliminyum tekneyi yelkenliye dönüştürmek

Sayın denizci arkadaşlar, bir konuda fikrinize ihtiyacımız var cevaplarsanız memnun oluruz. Aşağıda resimleri görülen 3.5 metre tekneyi yelkenli olarakta kullanmak istiyoruz , bir arkadaşım tüm yelken donanımlarını tedarik etti. Ancak bu tekneler bildiğiniz gibi durgun su göllerde kullanılan...
  5. erhan110

Kendi Karavanını Kendin Boya; LR Defender Camper için Renk Önerileri?

Arkadaşlar ben karavanımın rengindende boyanın kalitesindende memnun değilim . Bu yüzden önümüzdeki yaza doğru kendim zevkime göre boyamak istiyorum . Bunu yapabilmek için kompresör vs. masrafların 500 tl . olacağı şeklinde ön bir fizibilitem var. Yapmak istediğim renk ise çöl kumu rengi , vede...

6. erhan110

Karavanlar için Ev Yapımı Klima Çalışması

:) Landrover Defender kısmında aşağıdaki linkte ciddi ciddi bir evyapımı klima çalışması yapılıyor. Yazın bu sıcaklarında ilginç gelebilir , fikir üretebiliriz diye yazdım , ilgi duyanlarla konuşalım. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59938.20 Selamlar Erhan

7. erhan110

Quicksilver Dura Aluminyum 3.5 mt. tekne.

Quicksilver Dura Aluminyum 3.5 mt. tekne. Honda 4 zaman 2 HP motorlu , istanbul OTB kayitli+ ici komple masif Ladin kapli ( sadece tekne 3,000 euro ) sahibinden.com 21846043 Selamlar ERHAN
  8. erhan110

Sürücüsüz giden Defender

Arkadaşlar Defenderın bu özelliğini yeni keşfettim .) belki bilenleriniz vardır ama ben bu sitedede hiç okumadım ne işe yaradığınıda bilmiyorum , bilenler varda açıklarsa memnun olurum . Kısacası Defenderda arazi vitesi Diferansiyel kilit konumuna alındıgında aracın dışından kontak anahtarını...
  9. erhan110

İstanbul2istanbul.com Köşesi ve GPS İz Takibi

iyi gunler arkadaslar ., Dunya cografyasina ve uzun mesafe kesif gezilerine merakli olan arkadaslarin cogunun takip ettigini dusundugum benimde Gezenbilir.com'da ogrendigim Sn.Ali Eric'in yapmakta oldugu dunya turu www.istanbul2istanbul.com sitesinde takip edilmekteydi. Su anda kusucusu ile...

10. erhan110

Karavanla İskandinav Ülkeleri - Nordkapp Fiyordlar Turu (2010)

İyi günler arkadaslar ., 2010 yılı Temmuz Agustos aylarında ailece bu turu yapmak istiyoruz. Mevsimin yaz olması itibariyle kuzey ülkelerine yapılacak en iyi karavan tur dönemi oldugunu öğrendim. Bu tura aklından geçiren katılımda bulunmayı düşünen arkadaşlara açık davette bulunmak istiyorum ...

11. erhan110

Vespa PX200 Nasıl Bir Motordur ?

İyi akşamlar arkadaşlar klasik bir vespa modeli olan px 200 sahibi arkadaşlar toparlansınlar fikir alış verişi yapsınlar diye bölümü açıyorum , herkeze hoşgeldiniz diyorum :) Selamlar Erhan
  12. erhan110

Kendi Karavanını Yapanlar; LR 110 4x4 Defender Camper-(erhan110)

Iyi aksamlar arkadaslar , bende karavanci ailenize yeni katilan uyelerdenim . Istanbul Yesilkoyde yasayan 2 delikanli babasi 50 yasinda, turizmci , emekli olsamda tam zamanli olarak su turlara baslasam nasil olur diye dusunen bir vatandasim :) Yaklasik olarak 1975 yilindan beri karavan dusleri...

13. erhan110

Defender Nasıl Bir Araçtır ?

Acikcasi cok guzel bir arac parcalarida sasilacak derecede ucuz ben cok memnunum 2.5 benzinliden.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri