Arama sonuçlarınız

1. torhan

Standart Navara Ya 265/70/17 Lastik

Arkadaşlar merhaba. Standart aracıma 265/70/17 BfGoodrich ALL-TERRAİN takabilir miyim bir problem yaşar mıyım acaba ? Aracım resmideki

2. torhan

Navara Yükseltme Kiti

Merhaba arkadaşlar. Aşağıda gördüğünüz kiti tornacıya yaptırmak istiyorum ama ölçülerini bilmiyorum. Bilgisi olanlar acaba yardımcı olabilir misiniz ne ölçülerde yaptırmam gerekli ?
  3. torhan

Land Rover Discover I V8 yedek parça ve aksesuarları

Arkadaşlar eski aracım Discovery I v8 için almış olduğum orjinal çeki demiri, almanyadan getirtmiş olduğum orjinal anahtar,kumanda takımı ve komple motor conta takımı satılıktır. Tek tek veya komple satabilirim. Çeki demiri : 1.000,00 TL ( çıkma - elektrik bağlantısı vardır. ) Conta Takımı ...

4. torhan

Country' e 285 / 75 / 16 lastik

Arkadaşlar merhaba. 2006 model standart aracıma 285 / 75 / 16 lastik takmak istiyorum. Amacım ava falan gitmek öyle ciddi offroad yapmak falan istemiyorum. Sadece aracın görünüşünü değiştirmek istiyorum. Tabi arazide lastiğe çamur dolduğunda çamurluğu falan da parçalasın istemiyorum. Bunun için...
  5. torhan

2011 Gasgas Ec 250 Sixdays

Merhaba arkadaşlar sıfır almış olduğum motorumu maddi imkansızlıktan dolayı satmak istiyorum.. ilgilenen arkadaşlar için sahibinden linki de veriyorum... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-sadece-4-saatte-2011-gasgas-ec-250-sixdays-56373336/mega-foto/?photo=2

6. torhan

Nissan NP 300 Pickup

merhaba arkadaşar LR Disco V8 aracımı satarak 2006 Country 4x4 aldım. Nissan topiğine girişim buna istinaden oldu. Aynı zamanda 2011 Qashqai 1.5 DCi tekna pack kullanıcısıyım. Forumda qashqai nin bile ana başlığı olduğu halde pickup modelinin neden başlığı olmadığını merak ediyorum...

7. torhan

Ya Dönüşüm Ya Değişim...

Arkadaşlar 98 Model Disco V8 sahibiyim aynı zamanda bir de 2008 Husqvarna cr 125 motorum var. şimdiler de bir de kano almayı planlıyorum. kano dert değil ama motorumu taşımak benim için dert. bu nedenle öncelikle stepnenin yerine 101 Kg ağırlığı taşıyacak krikolu bir bisiklet taşıyıcı gibi bu...
  8. torhan

Discovery Uzaktan Kumanda Frekansı

Merhaba arkadaşlar 98 Discovery V8 aracıma yurt dışından anahtar ve uzaktan kumadan getirtmiştim şasi numarası vererek fakat görüyorum ki açmıyor. frenaksıyla aracın avrupa mı amerikan versiyon mu olduğunu soruyorlar. bunları nasıl öğrenebilirim acaba ?
  9. torhan

Land Rover Ayakkabı

arkadaşlar dikkatimi çekti paylaşmak istedim Yeşil Kundura web sitesinde Land Rover marka ayakkabı satıyor. belki ilgisini çeken olur... :) http://www.yesil.com.tr/erkek-klasik-abiye-ayakkabi.html?mrk=41

10. torhan

Aracımı Takas Edeceğim. Bu araç Nasıl? (Disco)

Merhaba arkadaşlar... ben kullanmakta olduğum 1997 model frontera 2.2 ile bir LR disco yu takas etmeyi düşünüyordum. Antalyadan bir arkadaş bir miktar farkla takas edebileceğini söylemiş ama sizin fikrinizi almak istedim. acaba bu araç nasıldır ? Motor rektefiye edilmiş sanırım. yardımcı...

11. torhan

cj-5 yardım

arkadaşlar ilanda gördüğümüz cj-5 aracı alıp arazide kullanılacak bir şekilde toplamak istiyorum. amacım arazide beni üzmesin hard olmayacak şekilde offroad yapmak. aracın kaportasıyla uğraşmayıp motoru, şanzumanı ve alt takımı problemsiz bir araç haline getirmek istiyorum. orjinalden yükseltip...
  12. torhan

Ramzey QM 200 GY İnceleme

Ramzey'in kros modeli dizayn olarak oldukça dikkat çekiyor. Sarı siyah renkleri oldukça hoş. 200 cc'lik motor hacmine sahip tek silindirli 4 zamanlı motor 8000 devirde 11.5 beygir güç üretiyor. Tabiki bir motokros ya da enduro yarış motoru değil. Ama hafif arazi şartlarında oldukça kıvrak...

13. torhan

1996 ZJ Yardım

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Ben Uşak' tan Tolga. ben de bir zj almayı planlıyorum ve fikirlerinizi almak istedim. acaba alırken nelere dikkat etmeliyim ? bir de aşağıdaki araçlar için yorum yapar mısınız lütfen ? bu iki araç ilgimi çekti...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR