Arama sonuçlarınız

1. Tümer

Toyota Land Cruiser Hj 75 İçin Mahruti Bilyaları

1988 Model Land Cruiser HJ 75 için mahruti bilyaları (2 adet farklı bilya, mahrutinin önünde ve arkasında ) gerekli. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Tümer

2. Tümer

Land Cruiser Hj 75 İçin Mahruti Bilyası

1988 Model Land Cruiser HJ 75 için mahruti bilyaları (2 adet farklı bilya, mahrutinin önünde ve arkasında ) gerekli. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Tümer
  3. Tümer

Toyota,Motorları,Özellikleri

Engine Specifications Legend - FUEL ID - Indirect Injection Diesel DD - Direct Injection Diesel T - Turbo EFIG - Gas Electronic Fuel Injection Letter Displace-Ment Cyl Fuel Hp@Rpm Torque Valves Bore X Stroke Compression Ratio (Cc)...

4. Tümer

Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama)

AXLE CODES Example: K 08 2 ^ ^^ ^-2 pinions!? | ++---4.11 ring/pinion ratio +------9.25" ring gear First Digit Ring Gear Size ----------------------------------- G 8" J 9.25" K 9.5" 2nd, 3rd digits Ring /Pinion Gear Ratio...

5. Tümer

Toyota Land Cruiser HJ 75

Bakalım beğenecek misiniz?

6. Tümer

Grand Vitara İçeriye Toz Alma Sorunu

Merhaba, 2005 Grand Vitara 1.6, 3K, kabin içine toz alıyor. Sağ arka havalandırmadan geldiğini tahmin ediyorum. Havalandırmayı kapattım ama tam çözüm olmadı. Benzer sorunla karşılaşan ve çözüm üreten veya fikri olan arkadaşlar paylaşmayı düşünürler mi?
  7. Tümer

Suzuki Grand Vitara'da ki Ses Sorunu (4L ve Geri Vites Konumunda)

Merhaba, 2005 model Grand Vitara 1.6 aracım 4L konumunda ve geri viteste giderken ön akslardan geldiğini tahmin ettiğim " mekanik %100 kiletlerdeki gibi atlatma sesi" gibi ses yapıyor. Bu ses normal mi yoksa bir sorunun göstergesi mi öğrenmek amacıyla yardım niteliğindeki cevaplarınızı...
  8. Tümer

1987 Toyota Hilux Ön-Arka Fren Kampana ve Balataları aranıyor

Merhaba, 1987 LN65, 2.4 Lt Diesel Toyota Hilux un ön ve arka Fren kampanaları ile balataları gerekiyor. Nereden temin edebileceğim ve fiyat konusunu bilgi ve ilgilerinize sunarım. Saygılarımla

9. Tümer

32x11.50 R15 ölçülerinde lastik aranıyor

Dört adet kullanılmamış, 32x11.50 R15 ölçülerinde MT lastik veya aynı ölçülerde BF Goodrich All Terrain T/A arıyorum. Bilgilerinize! İletişim: Tümer Çabuk - Çanakkale 0 532 4347941

10. Tümer

Muhabbet Bölümlerine Giremiyorum?

Merhaba, Toyotacılar Muhabbet Köşesine giremiyorum. Bu konuda kıdemimiz mi yetmiyor yoksa özel bir bölüm mü? :) Bu konuda yardım rica ediyorum.
  11. Tümer

Kampana Fren Sorunu

Aracımın ön ve arka frenleri kampana tipi. Düz yolda sorun yok. Dik arazi inişlerinde ise geri geri inmiyorsanız yine sorun yok. Ancak iş geri geri inmeye gelince aklım gidiyor. Zira ne kadar yüklenirsem yükleneyim arac geri geri gelmeye devam edıyor. Sorunun ne oldugu ve de çözümü konusunda...

12. Tümer

1987 Toyota Hilux için cam rüzgarlığı arıyorum

1987 Model Toyota Hilux için cam rüzgarlıgı arıyorum. İlgilerinize ve bilgilerinize sunarım.
  13. Tümer

İlişik Yaşayacaksın (Can Yücel)

İlişik Yaşayacaksın Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne “O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki. Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, senin o’nu...
  14. Tümer

Hi Jack

Merhaba, T max marka 150 cm lik bir Hi jack satın aldım. Bildiğiniz üzere altına bir cıvata ve somun ile monte edilen ve yere batmamasını sağlayan bir parçası var. Parçayı monte ettim ancak her bir yöne doğru 3-4 mm lik bir esneme yapıyor. Yani arada bir boşluk var.. Bu durum normal mi yoksa...

15. Tümer

Lastik ve Jant Aranıyor

Merhaba, 1987 model Toyota Hilux için iki adet 0ffroad tipi lastik ve lastiklere uyumlu jant arıyorum. Lastik ölçüsü : 31 x 11.50 x 15 Maxxis Mudzilla tercihimdir.
  16. Tümer

1987 Toyota Hilux İçin Tampon ve Vinç Arıyorum

Merhaba, 1987 model Toyota hilux için vinç takılabilecek nitelikte tampon ve vinç arıyorum. Tel : 0532 4347941 E-Mail : tumercabuk@gmail.com
  17. Tümer

Satılık Grand Cherokee Limited 5.2

Değerli Arkadaşlar, 1996 model, 5.2 lt, V8, Benzinli, Beyaz, renkli cam, ısıtmalı ve hafızalı deri koltuklu, 186.000 km de Jeep Grand Cherokee Limited'i satıyorum. Fiyat olarak 18.000 YTL düşünüyorum. Tümer 0532 4347941

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri