Arama sonuçlarınız

1. whiteagle

Eğim Ölçer, Pusula, Ve Altimetreler

1. Toyota LC 60 serisi den çıkma Eğim ölçer saat. Adet fiyatı 400 TL iki adet var

2. whiteagle

Toyota Fj 60 İçin Eğim Ölçer

Fiyatı 300 TL Saat ve eğim ölçer sorunsuz çalışıyor. FJ 60 orjinlinde torpidonun içinde olduğundan kapaksızdır.
  3. whiteagle

Pajero 3.2 Dıd İçin Ralliart Rallitronic Power Upg Kit

Hiç kullanılmamıştır. Kutusu deforme olmuştur. Tüm paraları ve montaj kitapçığı eksiksizdir. Fiyatı 1000 TL http://rallitronic.com/en/products/8/shogun_%28v80%29_3.2_di-d_%5Bmt%5D/ Part.No MME41325 + MME41339MT This model is also known as: Pajero (V80) 3.2 DI-D [MT], Montero (V80) 3.2 DI-D...

4. whiteagle

2007 üzeri Mitsubishi L200 için Ralliart Rallitronic power upg chip.

Burası ilan bölümü değil farkınayım :) ilan bölümünün kullanışzılığından dolayı burya koyuyorum. En fazla l200 cü burda olur herhalde. Fiyat 900 TL pazarlık yapılır. 16" mt lastik takımıyla veya iyi durumda viçle takasa girilir. 532 5977045 ilhan Gezenbilir ilan linki...
  5. whiteagle

Thule Tavan sepeti

Bana küçük geldiği için tavan sepetimi değiştiriyorum. Sepet Thule alüminyum malzeme. Bağlantı ayakları yerlidir. Temmuz ayında alınmıştır. Ayak ve spet 300 tl dir. kargo alıcıya aittir istanbul anadolu yakası elden teslim edebilirim.

6. whiteagle

Mitsubishi L200 için Ralliart Chip Tuning

Yeni kullanılmamış. Ürün arkadaşımındır. Geçen Mayıs ayında alındı, Ürünün montajı yapılmadan araç satılmak zorunda kaldı. Fiyatı 1200 TL Parça numarası MME41335 http://rallitronic.com/en/products/5/l200_cr_2.5_di-d/

7. whiteagle

Satılık Toyota EVAPORATOR

Elimde fazladan 1 adet toyota 4runner den çıkma evaparator ve kasası bulunmaktadır. Evaporator kasası 1990 - 1995 arası 4runnera uygun 1998 model hilux lara uygun olduğunu duydum ama kesin olarak bilmiyorum. Evaporator kendisi aşağıdaki modellerin hepsine uygun. Satış fiyatım 100 TL işimi...
  8. whiteagle

Satılık 1994 Model Toyota Hilux Surf

Araç 2010 Yılında Mersin Gümrüğünden alındı sağdan direksiyondu. Tüm parçalar orjinal kullanılarak soldan direksiyona çevrildi. Direksiyon çevirme işlemi için bir adet Toyota Hilux parçalanmıştır. Hilux ile Hilux surfun soldan direksionlu modeli 4runnerlerin torpidaları aynıdır. Parçalanan...
  9. whiteagle

Katlanır Tabure Arıyorum

130 kg tartabilecek portatif resimdekine benzer tabure arıyorum. Dün intersporta gittim baston modeli vardı. 100 kg sınırı olduğunu söylediler. Taburenin kullanım amacı. 70 yaşında 110 kg ağırlığında bayanın yürüyüş sırasında yanında taşıyacağı, yorulduğunda ise dinlenmek için kullanacak...

10. whiteagle

Toyota Hilux Eğim ve yükseklik ölçer

Çalışır burumda mekanizmada hiçbir problemi yok. (kasasında yüzeysel çatlak vardır resimlerde görünüyor) Montaj ayağı ve soket üzerindedir Fiyat 350 TL Renk gri

11. whiteagle

Toyota 4runner Eğim ve yükseklik ölçer

Çalışır burumda hiçbir problemi yok. Montaj ayağı ve kablosuz üzerinde Fiyat 370 TL Renk gri
  12. whiteagle

Toyota LC 80 için ön sağ sol aks

Akslar 1994 4.2 Turbo dizel Land Cruiser den çıkmadır. Bir problemi yoktur. Askların söküldüğü aracın km 192.000 dir. Bildiğim ve arkadaştan öğendiğim kadar FZJ80, HDJ80 ve HZJ80 ler aynı aksları kullanıyorlarmış. Resimleri yarın ekleyebilirim.

13. whiteagle

Toyota Eğim ve yükseklik ölçer 2x - 4x çeker göstergesi

Toyota Eğim ve yükseklik ölçer 2x - 4x çeker göstergesi sorunsuz çalışıyor Fiyatı 300 TL
  14. whiteagle

Nissan PATROL Yükseklik ve Eğim Ölçer

Nissan patrol eğim ve yükseklik ölçer. Sorunsuz çalışıyor. Fiyat 250 TL
  15. whiteagle

Pajero km gösterge ve konsolu

1992 Pajero dan çıkmadır çalışmasında hiçbir problem yoktur göster panelinin mikası çatladığından japon ile yapıştırılmıştır. fiyatı 200 TL

16. whiteagle

Toyota LC 70 kasa için Eğim ve yükseklik göstergesi

Problemsiz çalışıyor bağlantı soketi, kablosu ve montaj ayağı üzernde mevcut. Eğim ölçerin ayar yerinde tutmaya yarayan kısmının plastiğin üst kısmı kayıp. çalışmasında hiçbir sorun yoktur. Fiyatı 370 TL
  17. whiteagle

Orjinal Toyota Aks körüğü Takımı

Kendi aracım için yedek getirdim. Kavuçuğunu ve yağını 15 TL ye alınan yansanayilerle karıştırmayın. Elimde fazlalık oluştu satıyorum Orjinal toyotadır iki farklı yağı, körükleri ve kelepçeleri mevcuttur. Kullanılmamışdır denenmemiştir. . 1984 ve 1995 arası 4runner için kullandım birebir...
  18. whiteagle

Toyota Eğim ve yükseklik göstergesi

Toyota Eğim Ölçer LN65 kasadan çıkmadır Hiçbir sorunu yok. Çalışır durumda Fiyat 350 TL

19. whiteagle

Lexus LX 450 - LandCrusier 80 serisi. Fan kayışı-Distribitör kap-Buji+kabloları.

Tüm parçalar orjinal toyotadır. Hiçbir bir problemi yoktur. Lexus LX 450 1FZFE motordan V6 motordan sökülmüştür. Land Crusier 80 serisi aynı motora sahip araçlara uyar. 1 Adet Fan kayışı kullanılmamış sıfırdır. Parça kodu resimdedir. 1 Adet distribütör kapağı kullanılmış fakat çok temizdir...
  20. whiteagle

Toyota Hilux sinyal ve silecek çalıştırma anahtarı

1992 hilux dan çıkma problemsiz çalışıyor. 100 TL

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto