Arama sonuçlarınız

1. ecirman

Kendi Karavanını Yapanlar; CITROEN JUMPER - PAŞA

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Cıtroen Jumper - Paşa Hayırlısı olsun...İzlemeye devam... ;)

2. ecirman

Bu da benim Samurai'm

Ynt: Bu da benim Samurai'm Hayırlı olsun güle güle kullan Emre...Allah kaza bela vermesin...Güzel bir araç seçmişsin...

3. ecirman

Mapadan Makara Yapmak. Hem Mapa Hem Makara

Ynt: Mapadan Makara Yapmak. Hem Mapa Hem Makara Çok güzel bir çalışma olmuş,emeğinize sağlık.Rulmana çamur girince belki kısa ömürlü olur ama sonuçta parası kadar hizmet verir bence...
  4. ecirman

Çankırı link Çalışması

Ynt: Çankırı link Çalışması Hem Çankırı lı hemde amatör olarak emeğinize sağlık diyorum. 73's... tb1bg...

5. ecirman

Çadır Kampçılığında Isınmak için Ne Kullanıyoruz?

Ynt: Çadır Kampçılığında Isınmak için Ne Kullanıyoruz? Kesinlikle... :D :D :D

6. ecirman

Biz Gezenbilirciler Avcılarda Kaç Kişiyiz?

Ynt: Biz Gezenbilirciler Avcılarda Kaç Kişiyiz? 1997 den beri AVCILAR dayım... ;)
  7. ecirman

Lada Niva İçin Trafik İzinleri

Ynt: Lada Niva İçin Trafik İzinleri Hayır...O dahi işli değil...
  8. ecirman

Lada Niva İçin Trafik İzinleri

Ynt: Lada Niva İçin Trafik İzinleri Resimlere bakarsanız aynen bu şekilde muayeneden geçti.Sadece çeki demirini söktüm.Daha sonra taktım. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=21766.0 Umarım yardımcı olur.Ama yinede en doğrusu yapılan tüm değişiklerin kaydının yapılmasıdır.Allah korusun...

9. ecirman

Telefon Dolandırıcılığı!!!!

Ynt: Telefon Dolandırıcılığı!!!! Aynı şekilde iki ayrı arkadaşımada farklı numaralardan aynı mesaj geldi.Turkcell e bildirdiler.Bu şekilde aranarak hatlarına kontör kazanıyorlarmış.Ayrıca demekki alabilirlerse kredi kartı bilgilerinede talip oluyorlar.Vay be ve bu adamlara kimse birşey...

10. ecirman

Wouxun KG-UVD1P Dual Band Amatör El Telsizi

Ynt: Wouxun KG-UVD1P Dual Band Amatör El Telsizi Ürün tekmidir?Yoksa devamı varmıdır?
  11. ecirman

Mogzilla Usulü "Tenekede Tavuk"

Ynt: Mogzilla Usulü "Tenekede Tavuk" Hepsinin lezzeti ayrı...Sizinkinide bir tadardık noolurki...

12. ecirman

Satılık land dıscovery Güzel fiyata

Ynt: Satılık land dıscovery Güzel fiyata Umarım yakın zamanda hayaline kavuşursun hemşerim benim...Çankırı ya selamlar...
  13. ecirman

Araçlarımızda Hangi Radyo Frekanslarını Dinliyoruz?

Ynt: Araçlarımızda Hangi Radyo Frekanslarını Dinliyoruz? RADYO FENOMEN Her telden çalıyor... ;D
  14. ecirman

Yuvacık Dağlarında İki Araçlı Gezi (20 Şubat 2010)

Ynt: Yuvacık Dağlarında İki Araçlı Gezi (20 Şubat 2010) Çok güzel birgün geçirmişsiniz belli...Bizde Nivatr ekibinden 2 Suzuki, 5 Niva aynı gün Akyazı Acelle Yaylası dönüşü Pamukova dan çıkıp Ercova Yaylası, İnönü Yaylası Yolunu takip edip sizin izlerinize rastladık.Tepecik Köyüne ulaşıp...

15. ecirman

Ecirman Lada Niva 1.7i 2003

Ynt: Ecirman Lada Niva 1.7i 2003 Evet yükseltme var.Yayların üzerinde get var.Sıralı sistem gaz var.45 tl civarında gazla 200 km kadar gidebiliyorum.
  16. ecirman

Hella Sis Farları

Ynt: Hella Sis Farları .....
  17. ecirman

Spam Reklamlar

Ynt: Spam Reklamlar http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=48705.0;topicseen

18. ecirman

El Telsizi Önerisi

Ynt: El Telsizi Önerisi Aynen...Bundan dolayıdır ki alacağınız haberleşme cihazlarını (cb,pmr yada herneyse)araştırmadan almayın...Saygılarımla...
  19. ecirman

El Telsizi Önerisi

Ynt: El Telsizi Önerisi Daha da kötüsü,yurtdışı sitelerden alış veriş yaparak PMR alan arkadaşlar da var.Bunlarla da bizdeki PMR lar görüşemiyor.Alın size 3.alternatif... Arkadaşlar iyice araştırmadan alınca çok çeşitli ve birbiriyle haberleşemeyen bir yığın telsizimiz olmuş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri