Araçlarımızda Hangi Radyo Frekanslarını Dinliyoruz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Jimny_Mehmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,641

Etiketler
Ynt: Araçlarımızda Hangi Radyo Frekanslarını Dinliyoruz?

99.8 Powerturk
105.8 Hitmix
89.0 Joyturk
100.4 Fenomen

radyo d.

sabah işe giderken hakan gündüz oluyor, geyik yapıyor, akşam eve dönerken ajansları alıyorum.

Her sabah Cem Ceminay'ı dinlemeden güne başlamam ilk program yaptığı günden beri ilk Power Fm deydi sonra Number One ve şimdi ise N101 de her sabah tavsiye ederim ama öncedende belirttiğim gibi Cem Ceminay haricinde Radyo Fenomen.....

[attachment=1]

Günaydın Canım Türkiyem. : ) :smiley: : )

Cemceminay1

Merhaba arkadaşlar,
Cem Ceminay beyefendinin fotoğrafını görünce aklıma geldi,Yer ve bölge bildirmem uygun olmaz sanırım.
Çalıştığım yere biri geldi beyefendinin şoförü olduğunu söyledi bir arsası olduğunu ve öltürmek için neler gerektiğini sordu.Ne yalan söyleyeyim ben beyefendinin adını duymamıştım (gerçi kayıtlı ismi başka ya) randevu verdim ve geldi imar uygulaması olmuş parsel köşe taşları yerinde idi ve ben arsanın aplikasyon işini yaptım kendisi tek tek benimle köşeleri gezdi.Eleri yumruk dudakları bir birine sıkıca yapışık.Yaklaşık 2 saat gibi birlikte olduk işi bitirdik ağzından çıkan tek söz (sanki ben vebelıymışım gibi elini uzatmadan gerçi o benim çalıştığım kurumdan parasıyla hizmet satın aldı bende o hizmeti verdim) <<teşekkür ederim >>oldu.
O nedenle beyefendiyi hiç dinlemem dinleyene de saygı duyarım sesimi çıkartmam.Benim aracımda hiç kimse dinleyemez.
Kalın sağlıcakla.

sabah ve akşamüstü alem fm 89.10 Nihat Sırdar dinlerim. tek geçerim.

Kesinlikle Joy Fm..Türk değil ama sadece JOY.

bahcivankurt' Alıntı:
trt fm suyumu çıktı :D benden başka dinleyen yok galiba

Yalnız değilsiniz... :smiley:
Şehirler arası yolda mutlaka TRT FM ya da denk gelirse TRT radyo 3 veya 4....

Radyo 3 ve 4 te zırt pırt reklam yok... Geyik muhabbeti yok... Kaliteli muzik var....
Dolayısı ile huzur var..... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri