Arama sonuçlarınız

1. KUCUKSU

1989 Pajero 2.5 Tdi

Teşekkürler yorumunuz için. Maalesef aksesuar kapsamında ve bazı kaportasal parçalar konusunda yetersiz.

2. KUCUKSU

1989 Pajero 2.5 Tdi

Merhaba Arkadaşlar, 9 yıllık defender deneyiminden sonra geçen hafta 89 model Pajero alarak kamp hayatımıza kaldığımız yerden devam etmeyi hedefliyoruz. Araca ilişkin bazı sorularım olacak, bu anlamda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürlerimi iletirim. 1. Aracımın üzerinde...
  3. KUCUKSU

Her Araca Uyumlu Portbagaj Tavan Sepeti Suzuki Toyota Jeep Landrover Defender

Ynt: Her Araca Uyumlu Portbagaj Tavan Sepeti Suzuki Toyota Jeep Landrover Defender Merhaba, Konu eski tarihli gözüküyor ama ben yine de sormak istedim. İlk defender üzerindeki sepetten elinizde var mı?

4. KUCUKSU

Defender Ve Discovery İçin Por Bagaj

Ynt: Defender Ve Discovery İçin Por Bagaj Merhaba, Port bagaj halen duruyor mu?
  5. KUCUKSU

Akü Şarj Cihazı

Ynt: Akü Şarj Cihazı Merhaba, Öncelikle teşekkürler paylaşım için. Benim bir sorum olacak defender 110 um var. Aracıma yedek bir akü almak istiyorum ve bu aküyü de diğer akü sürekli beslesin ya da bittikçe beslesin istiyorum. Bunun için bir sistem var mıdır?

6. KUCUKSU

Çıplak Defender

Ynt: Çıplak Defender Merhaba, Bende defender olayına yeni girenlerdenim, otomobil gibi düşüdüğümden midir bilemiyorum. Ama iç trimler ve döşemelerdeki yırtık,kırık, çatlak patlak durumlardan dolayı bir türlü keyifle binemiyorum. Bu anlamda malzeme konusuna ben de talibim. Selamlar..

7. KUCUKSU

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur Merhaba Özay Bey Dün defender 110 300tdi bir araç aldım. Ancak araç hakkında detay bilgilere sahip değilim. Bana da mail atarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden. burak.kucuksu@gmail.com
  8. KUCUKSU

Cherokee XJ parçaları (proje fazlası)

Ynt: Cherokee XJ parçaları (proje fazlası) Resmen evrim geçirmiş :) Tebrikler, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Çok baba olmuş.
  9. KUCUKSU

G Serisi ?..

Ynt: G Serisi ?.. Merhaba, Mercedes-Benz Türk ün ürettiği tek araç; uzun şaseli ve tenteli bir model o da arkadaşım tarafından geçen sene satın alındı. Selamlar..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri