Arama sonuçlarınız

1. O

Duster Niçin Satılır?

Herkese selam. Biz ilk kuşak Duster sahiplerinden buralarda pek kalan olmadı galiba... Yeni arkadaşlar da çok güzel bilgiler paylaşıyor. İzliyorum ama katılımcı olamıyorum. Forumda Duster sahibi olanlar listesinde ilk başlardaydım. Fakat Duster'imi satıyorum. İlan panosuna yazdım. Bir de...

2. O

Satılık 2011 - 4x4 - 110 Bg- Duster

En uygun zamanda tekrar almak üzere, büyük bir keyifle bindiğim, ilk sahibi olduğum Duster'ı satıyorum. Aracın hikayesi, araçla ilgili deneyim ve izlenimler http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=65319.0 linkindedir. (Duster forumunun eski katılımcıları hatırlarlar.) İlk sahibiyim ve sadece...
  3. O

Gezenbilir'de virüs mü var?

Dostlar, siteyi her açtığımda, herhangi bir başlığa ve sayfaya tıkladığımda her seferinde virüs uyarısı çıkıyor. İki ayrı bilgisayardan girdim; ikisinde de aynı uyarı verdi. Virüs programlarından biri Kaspersky, diğer avast ve her ikisi de güncel... Sorun sitede mi, bilgisayarlarımda mı?

4. O

Navigasyon güncellerken yapılması gereken

Kıymetli dostlar, Forumun bu bölümündeki birçok konuyu inceledim. Çoğu arkadaşımız Navigasyon kullanımı ve problemleri konusunda uzman. Ama arada, benim gibi acemilerin olduğunu da gördüm. Geçen hafta yaşadığım bir deneyimi paylaşmak için bu başlığı açtım. Mesajım benim gibi yeni navigasyon...
  5. O

Dacia - Duster ile Askıda Kalmak

Selam sevgili dostlar, Öncelikle foto koyamadığım için üzgünüm. Çünkü anlatacağım olay plansız bir gezi esnasında yaşandı. Tarih 19 Kaım Cumartesi, akşam üzeri. Şöyle bir doğaya kısa süreli açılalım dedik ve şehre çok yakın yerde bir orman yoluna girdik. Biraz gittikten sonra, yukarıdan gelen...

6. O

Dacia Duster Bir Prestij Aracı mı?

Önce prestij denilen şey her ne ise, ondan başlayalım.... Gösteriş meraklılığının yeni adıdır prestij. Baskası nezdinde davranışıyla, kimliğiyle değil de mal-mülküyle bir "değer" kazanma" beklentisi... Sonradan görmeliğin silinmez izi... Sadece "desinler" merakı. Zenginleşme sürecinde her...

7. O

Hangi eurodizel

Selam olsun kıymetli dostlar. Geçtiğimiz hafta içerisinde 2000 km civarında yol gittim. Farklı istasyonlardan yakıt aldım. Fakat hepsinin aynı nitelikte olup olmadığına dair kuşkularım var. Sizlerle paylaşmak ve fikir almak istiyorum. (Benzin istasyonlarının güvenilirliği hariç, eurodizel...
  8. O

NCAP'I da Geçemedik; Nolcek şimdi?

Ümiterkan'ın verdiği kötü haberi hep birlikte okuduk; üç yıldız almış sevgili Duster'ımız. Ne yapacaz şimdi? Eller 5 yıldızlı arabaya binerken biz 3 yıldıza talim... Çok mutsuz oldum çoooook. Arabam artık eskisi kadar parlamıyor. Ne de olsa yıldızları (yani yıldızların ışıkları) azaldı...
  9. O

Denizli-Ornaz Vadisi: 19 Aralık, Tek Kişilik Layt Bir Off-Road

Hazirunu selamlıyorum. Önce şu başlığı açıklamam lazım... ;D Niye tek kişilik off-road? Çünkü kimse yoktu, ekip yok, katılımcı yok. Niye Layt? Çünkü kara yağmura, çamura suya pek bulaşmadım... Bildiğiniz orman yolu. Peki niye off-road? Çünkü "yoldan çıkılmıştır", bu birincisi, yolda birkaç...

10. O

Şu NCAP sorunu

Bir katılımcımız Duster'ın NCAP testine girdiğine dair bir bilgi verildiğini ifade etti. Ben de merak edip sanal dünyayı kurcaladım. Gerçi büyük bir uğraş değildi. Yazınca zaten çıkıyor. http://www.euroncap.com Baktım ki bazı testler var. Yıldızlar dağıtılmış. beş yıldız, dört vs. vs...

11. O

Bir Duster Aldım

Tüm hazirûna saygılar sunuyorum. Bu siteye üye olalı uzun zaman oldu. Ama doğrusu diğer katılımcılar kadar çok sık giremedim. İlgimi çeken konuları okumakla yetindim sadece. Baya da sevdiydm doğrusu. Çünkü katılımcıların uzmanlık alanlarında çok güzel paylaşımlarına tanık oldum. (Karavan konusu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri