Arama sonuçlarınız

1. H

Promosyon Güneydoğu Anadolu

PAYTUR TURIZM SEYAHAT ACENTASI 18-23 MAYIS 2010 GÜNEYDOĞU ANADOLU GEZİSİ 4 GECE-5 GÜN 489.- TL www.paytur.com.tr hamit.akseven@gmail.com 0216 550 48 05

2. H

Ramazan Bayramında Van

Gezgin Dostlar; Ramazan Bayramı tatilinizi Van'da geçirmeye ne dersiniz ? 21 Ekim - 25 Ekim 2006 (Otobüsle) Tam Pansiyon konaklama, Ulaşım, Rehberlik, İkramlar, Türsab Seyahat Sigortası, Ören yeri girişleri, Tekne turları dahil ; 335.- YTL Katılmak isteyen dostlarımız ...
  3. H

Değerli Gezgin Dostlar

Sizlere Türkiyede dört tane Antakya olduğundan bahsetmek istiyorum. Bunlar sırasıyla ; *** Orontes Antakya'sı (Hatay il merkezi olan ve bilinen Antakya) *** Pisidia Antakya'sı (İsparta ilinin Yalvaç ilçesinde bulunan Antakya) *** Antioch ad Cragum (Antalya ilinin Gazipaşa ilçesi, Güney...

4. H

Orta Anadoluda Yeni Kültür Rotaları-1 Kalecik

Değerli Gezgin Dostlar, Birkaç yıldan beri yeni kültür rotaları araştırıyorum. Bunlardan bana oldukça ilginç gelen bir yeri sizlere duyurmak istedim. Kalecik, bu ilçemiz Ankara iline 60 km. mesafede bulunan ve Kalecik Karası Şaraplarına adını veren ünlü Kalecik Karası Üzümünün yetiştirildiği...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR