Arama sonuçlarınız

1. hakki

Arkadaşımız Mert Kiğılı'nın (Deep) Doğum Günü Kutlu Olsun

Ynt: Arkadaşımız Mert Kiğılı'nın (Deep) Doğum Günü Kutlu Olsun mert abi doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım nice mutlu huzurlu ve sağlıklı senelere :)

2. hakki

Gezenbilir'le İlgili Yaşadığınız İlginç Hikayeleriniz?

Ynt: Gezenbilir'le İlgili Yaşadığınız İlginç Hikayeleriniz? bir iki hafta önce cumartesi gecesi 1 suları maslak taraflarındayım yolda boş diye hafiften bastım gaza sanayiyi geçtikten sonra bi polis arkamda belirdi çek sağa diye bağırdı bende dedim eyvah ehliyet bu sefer gidicek discomuda...
  3. hakki

Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor

Ynt: Dışarıdan Off-Road Yapanlar Hakkında Neler Düşünülüyor çok güzel bi başlık olmuş tabrikler :D walla beni discomla dışarda gören herkez önce " arabanın neyi vardıki böyle herşeyi değiştirdin ? " diye soruyo sonra teker teker herşeyi açıklıyoruz bu seferde uğraşıcak başka şey mi bulamadın...

4. hakki

Arkadaşımız Gökhan Bilgiç'in Babası Vefat Etmiştir

Ynt: Arkadaşımız Gökhan Bilgiç'in Babası Vefat Etmiştir başınız sağolsun
  5. hakki

Bmw Pickup

Ynt: Bmw Pickup cok çirkin olmuş ya

6. hakki

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? hsynKRDY_fresh

7. hakki

Kahve Çeşitleri

Ynt: Kahve Çeşitleri bu sabahın uyandırmya yönelik kahvesini içiyorum
  8. hakki

Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız?

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? bi aksilik çıkmazsa fabrikadaki ustaya sis farlarını ön cam üstünekoyabilmek için bi u bar yaptırıcam
  9. hakki

Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... herkseze selamlar nasılsın ali abi

10. hakki

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... bilgilendirme için saol ufuk abi :)

11. hakki

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... enteresan :D ufuk abinin dediği doğru 3 e 5e bakmicaz yeni sezona bakıcaz :) ben şeyi merak ediyorum acaba neden boş muhabbetlerimizi sildiler ?
  12. hakki

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... :D :D :D

13. hakki

Jipimin Arka Camına Sitenin Stikerini İstiyorum

Ynt: Jipimin Arka Camına Sitenin Stikerini İstiyorum ünal abi tshirtler nefis olmuş pazar siftahı yaptım :D giydik tşirtleri sarıyerden cıktık kemerburgaz - fatihten durusu - arnavutköy - karaburun - yeniköy - kısırkaya - uskumruköy- kilyos - zekeriyaköy- kılıçpınar - ve sarıyere dönüş rotası...
  14. hakki

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... aaaaaaaaaaa o neya :D ben galba istenmiyorum burda ;)
  15. hakki

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... demek boşa kürek çekmişiz :D:D:D:D:D wallazirvede flan gözüm yok ben offroad yapmak istiyorum ;D

16. hakki

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... o nasıl oluyo ufuk abi nereye yazdığımız msj lar sayılıcak peki ?
  17. hakki

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... walla benım 700 e yakın :D neden acaba ?
  18. hakki

Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri... günaydın ufuk abi :) sevgili gezenbilirli abilerim bi süredir işlerim nedeniyle foruma girmeye vakit bulamıyodum bugun şöle bi giriyim dedimde benim msj sayısı baaayyyaaa bi azaltılmış olduğunu farkettim. yani şuanda kullandığım bilgisayar...

19. hakki

Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz?

Ynt: Şu An Kendinizi Nasıl Hissediyorsunuz? işi gücü başından aşkın
  20. hakki

Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız?

Ynt: Bugün Arazi Aracınıza Ne Yaptınız? pazar sabah 8 de evden cıktım sarıyerden bahçaköy kemerburgaz fatıih arnavutköy durusu karaburun yeniköy kısırkaya uskumruköy kilyos zekeriyaköy kılıçpınar kemerburgaz ve en son saıyere ulaşan bi rota yaptım e tabi arazinin verdiği kiri yıkadım bazı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri