Arama sonuçlarınız

1. atiladi

Kendi Karavanını Yapanlar; 2008 15m3 Jumper (atiladi)

Bu gün Yeni Camper için aracı teslim aldım...Araç 2008 Cıtroen Jumper 15m3, 2.2 multijet motorlu 6 ileri vites, 157.000 km'de Sıfır hasarlı bir araç...Bir kaç gün sonra imalata yavaş yavaş başlayacağım, içi clasic model yerleşim düzeninde olacak, ama teknoloji ve elektrik sistemi yine full+full...

2. atiladi

Lcd Tartı; Elinizin Altında Bulunsun.

Bu gün şok mağazalarında satılan Sinbo marka lcd ekranlı elektronik tartı aldım, kullanım şekli çok güzel 50kg'a kadar tartıyor, bedeli 15 TL..Bu arada 95 amp sulu akü 21,600 gr geldi...
  3. atiladi

Karavanını Yapanlar; 2005 Boxer Pop-up 2 Camper (atiladi)

Bu gün, pop-up II'nin montajlanacağı aracı nihayet teslim aldım...Araç 12m3 2005 model peugeot boxer 2.8 JTD, araç orjinal araç göğüs klimalı, hani sanki pamuklar içinde saklanmış diye bir deyim vardırya, işte araç aynen öyle, sanki pamuklar içinde saklanmış...Araç 2 ön lastik ve ön takım ayar...

4. atiladi

Hesap Ayarlarında Bir Sorunmu Var?

Forum Tekniklerlerinin Dikkatine; Yaklaşık 10 gün önce yüklemiş olduğum avatar resmi kendiliğinden yok oldu, 10 gündür avatar resmini yenileyemiyorum, resim seçip profili yenile dediğimde "dosya seçilmedi" cevabı çıkıyor..Kullandığım bilgisayar sistemi Win8, kullandığım tarayıcılar...
  5. atiladi

Gezi Anıları Yeni Formatı

Gezi ve konaklama alanlarını alt başlıklar ile ayrıntılandırılması çok güzel...

6. atiladi

Kendi Karavanını Yapanlar;2006 Pop-up Ducato Camper(atiladi)

Daha önce imalatını bitirdiğim, makaslı pop-up I'i tavanına montajlanacağım camper adayını nihayet bu gün teslim aldım.. Makaslı pop-up I'i taşıyacak araç,artık belli.. 2006 Eylül çıkışlı 2800 cc JTD motorlu 12m3 Fiat-Ducato 2.8 maxi..Bugün devir işlemleri tamamlandı, aracı teslim...

7. atiladi

Yenilikler=ducato 2014 Yollarda..!

Yeni ducato çıktı ama Fiat deyil... 2014 Chrsler Ram-pro master olarak Amerika yollarında, 3600 cc V6 motor, 280 hp ve otomatik vites... Demek ki bu kasa daha çok yıllar devam edecek...
  8. atiladi

"eg Kırım" Dik Pop-up (atiladi)

2014'e "EG Kırım" Dik Pop-up ile merhaba diyoruz... Arkadaşlar, klasik pop-up'dan sonra Dik pop-up'ın imalatına başlıyoruz...İlk pop-up için alüminyum malzeme kestirirken ikinci pop-up içinde malzeme kestirmiştim, dik pop-up klasik pop-up'a göre biraz daha fazla teknoloji gerektiridiği için...
  9. atiladi

Kendi Karavanını Yapan; "ttr Bike" Pop-up (atiladi)

TTR Bike'nin henüz kendisi ortada yok ama, pop-up tavan çalışmalarını başlatıyorum artık, tavan çalışması ilk etapda araçdan bağımsız olarak tasarım yerde bitirilip, testleri yapıldıkdan sonra araç tavanına montajlanacak, tasarım montaj aşamasında kimbilir ne değişiklikler yapılmak zorunda...

10. atiladi

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 " Tahtakuş " (atiladi)

Bu gün, Yak'a kardeş getirdim "Tahtakuş".... 2008 Model, Fıat-Ducato Maxi Power 17m3, 3.0 Multijet 160 HP, 171.000 km... Hemen başlıyor........

11. atiladi

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 17m3 "YAK" - Atilla Dinçer(Atiladi)

Bu gün yeni karavan için aracı teslim aldım, eve getirdim.. Yeni karavan 2007 model Fiat-Ducato power 160 hp 2999 cc 17m3 jumbo kasa 123.000 km'de... Ruhsat, sigorta ve ilk ufak tefek bakımların ardından, imalata başlayacağım, genel olarak, duble yataklı ranza sisteminde 4 kişilik...
  12. atiladi

5 Dakikada Karavan Nasıl Yapılır?

5 dakikada Camper imalatı; 90 gün tek başınıza böyle çalışabilirseniz, camper sizin olur...ne kadar kolay deyilmi? http://vimeo.com/42689598

13. atiladi

Kendi Karavanını Yapanlar; 12m3 Ducato-Tatanka (Atiladi)

Yeni karavan için bir süredir sürdürdüğüm araştırma bu gün sonuçlandı..2012 yılını 2004 model 12m3 bir Fıat-Ducato ile sonlandırmaya çalışacağım... Araç 2004 model Fıat-Ducato 2.8 JTD 12m3, 123.386 km'de, cruise kontrollu, orjinal kullanıcı el kitapcıkları dahi duruyor, üstelik az bulunur...
  14. atiladi

Şerpa ile 2012 Yaz Günlüğü

9 temmuz pazartesi istanbuldan yola çıkıyoruz ilk hedef saroz gökçetepe kayıp cennet.
  15. atiladi

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato 10m3 (Atiladi)

Bu gün uzun arayışlardan sonra, aradığım temizlikde, bir biblo ducato buldum.. 2004 model 10m3, 2.0 JTD, active, cruise control...İlk sahibinden, ilk ve tek şöförün kullandığı, içinde daha sigara içilmemiş, tüm aksesuarları tam çalışan, tüm kapı fitilleri süper temizlikde, araçda boya yok...

16. atiladi

İkili Ankastre Domino Ocak

KARAVAN ve TEKNE için ANKASTRE DOMİNO OCAK-----150 TL Paslanmaz Çelik İNOKS Ankastre gömme ocak 2 Gözü Gazlı Otomatik ateşleme Gaz tipi: LPG Ölçüler 51 x 29 mm http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-karavan-karavan-tekne-icin-ankastre-domino-ocak-71659569/detay/
  17. atiladi

İlan Panosu ve Diğer Sayfalara Fotoğraf Yüklenemiyor

İlan panosuna girilen yeni kayıtlarda, fotoğraf eklendiği zaman, uyarı geliyor, uyarı şu; " ekiniz güvenlik kontrolunü geçemedi"...Çözüm?
  18. atiladi

Bir Bilene Soralım; Ucuz ve Pratik Tamiratlar

Bir Bilene soralım; Karavanda Ucuz ve Pratik tamiratlar.. Bu konuda karavanlarımızdaki, tamiratları pratik çözümleri paylaşalım...Bu tamiratlar karavanın araç kısmında da olabilir, karavan ekipmanları tamiratı da olabilir.... Burada paylaşacağımız tamiratlar, ucuz ve pratik çözümler...

19. atiladi

Çekme karavancılara Nostalji

1940 dan çekme karavan görüntüleri.. http://www.youtube.com/watch?v=FWUVC8rxihQ&feature=related
  20. atiladi

Satılık; FIAT-Ducato motokaravan

2005 model FIAT-Ducato 12m3 4 yataklı motokaravan.... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-2005-ducato-motokaravan-50189267/detay/

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri