Arama sonuçlarınız

1. D

Barcelona&barcelona 4 Şehir Arabayla

ağustos ayında eşim ve 9 yaşındaki çocukla barcelona dan başlayarak kiralık araçla barcelona, valencia, madrid,zaragoza,barcelona yaklaşık 1500 km yapacağız.(şu sıra pegasus yeni seferlere başladığı için gayet uygun fiyatlar 1500 tl ye 3 kişi gidiş dönüş alınabiliyor.). bu rota da 15 gün...

2. D

İtalya Fransa Arabayla

1 AVRUPA / italya ilk 5 gün « : 11 Haziran 2012, 16:32:20 » 1.GÜN .26 Haziran,uçağımız akşam 16 30 da çok heyecanlıyız.Kardeşim Kaan bizi hava alanına bıraktı. Uçağın kalkmasına 2 saat var. Çek in işlemlerini hallettik valizleri verdik.Gitmeden Denize o kadar söylememe rağmen ancak 3 valize...
  3. D

italya ilk 5 gün

1.GÜN .26 Haziran,uçağımız akşam 16 30 da çok heyecanlıyız.Kardeşim Kaan bizi hava alanına bıraktı. Uçağın kalkmasına 2 saat var. Çek in işlemlerini hallettik valizleri verdik.Gitmeden Denize o kadar söylememe rağmen ancak 3 valize kadar indirebildik.Tüm gidecekleri. sevgili karımın 1 haftalık...

4. D

arabayla italya fransa

Mesaj Sayısı: 29 italya fransa gezisini bitirdik, 4.gün: pisa,el portofino,recco « Yanıtla #16 : 19 Eylül 2009, 15:37:24 » Alıntı -------------------------------------------------------------------------------- Civitavecchia' dan sabah ayrıldık doğru kuzeye doğru!. Haritadan...
  5. D

arabayla italya fransa

-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------- 1.GÜN .26 Haziran,uçağımız akşam 16 30 da çok heyecanlıyız.Kardeşim Kaan bizi hava alanına bıraktı. Uçağın kalkmasına 2 saat var. Çek in...

6. D

MİLLE SEYAHAT İÇİN YARDIM

ARKADAŞLAR MALUM UZAKLARA YOLCULUĞUN EN MASRAFLI KISMI HELEDE 3 KİŞİLİK BİR AİLE İSENİZ UÇAK BİLETİ OLUYOR.ŞİMDİ SHOP & MİLES KARTI ALDIM MİL BİRİKTİRİYORUM. MİLLE SEYAHAT EDENLER TECRÜBELERİNİ PAYŞLAŞABİLİRLER Mİ ACABA. GEREKLİ MİL BİRİKTİRİLSE BİLE THY DE BİLET SORUN OLUYORMU.ANLAŞAMALI DİĞER...

7. D

İtalya-Fransa Gezisini Bitirdik

1.GÜN .26 Haziran,uçağımız akşam 16 30 da çok heyecanlıyız.Kardeşim Kaan bizi hava alanına bıraktı. Uçağın kalkmasına 2 saat var. Çek in işlemlerini hallettik valizleri verdik.Gitmeden Denize o kadar söylememe rağmen ancak 3 valize kadar indirebildik.Tüm gidecekleri. sevgili karımın 1 haftalık...
  8. D

italya fransa gezisini bitirdik

merhaba, forumun daha önceki bölümlerinde yazmıştım eşim ve 5 yaşındaki oğlumla italyadan araç kiralayarak fransaya kadar gidip dönülecek bir plan yapmıştık. nihayet gezimizi bitirdik 13 gün süren çok yorucu bir seyahatti.eşim ehliyetini evde unututtuğu için yaklaşık 2500 km araç kullandım ve...
  9. D

Roma - Paris Arasını Karayoluyla Giden Var mı?

merhaba arkadaşlar, 26 haziran günü eşim ve 5 yaşındaki oğlumuz ile romadan araç kiralayarak 11 günlük bir avrupa turu yapacağız. roma dan aracı alıp batı şerdinden fransaya geçeceğiz ancak haritada baktığım kadarıyla paris çok kuzeyde kalıyor. gözümüz korktu. parise gidince belçikaya gitmemek...

10. D

İtalya ve Fransa'da Küçük Otel Fiyatları

merhaba, eşim ve 5 yaşındaki çocukla 26 haziran- 10 temmuz 2009 arasında araç kiralayarak iatalyanın güneyinden başlayarak kuzeybatı sahilinden fransanın batısına kadar gidip dönülecek bir plan yaptık.vize,uçak.araç derken 1000 euro zaten haracadık.bu yüzden bu rotada şeh,r merkezlerinde...

11. D

İtalya'da Hırsızlık

merhaba arkadaşlar,haziran sonu eşim ve 5 yaşındaki oğlumuzla 15 gün italaya ,fransa gezisi apacağız. romadan araç kiralayıp kuzeybatıdan tüm sahili dolaşıp marsilyaya kadar gideceğiz. küçük kasabalarda otellerde konaklayacağız.ancak bir çok gezi sitesinde özellikle italyada çok ciddi...
  12. D

Tek Girişli Schengen Vizesiyle Avrupa'da Dolaşım?

arkadaşlar italyadan alınan tek girişli singl schengen vizesi ile diğer schengen ülkelerine girip tekrar italyaya dönüşte sıkıntı olurmu bilen varsa cevaplayabilirmi acaba konsolosluk bile yeterince bilgi vermiyor.

13. D

Schengen Vizesi

merhaba, arkadaşlar ben ailemle italyadan başlayarak ,araç kiralayarak italya, fransa isviçre gezisi yapacağım. italyadan schengen vizes aldık. ancak ilk schengen vizesi olduğu için singıl tek girişli vive verdiler. şimdi biz kara yoluyla italyadan fransaya geçtiğimizde tekrar italyaya girişte...
  14. D

Çocukla İtalya Fransa Gezisi Üstelik Araç Kiralayarak

merhaba,biz 26 haziranda 15 gün italya,fransa seyahati yapacağız. eşim deniz(32) ben^(36) ve oğlumuz algın (5). biletleri ve schengen vizelerini aldık. neden turla gitmiyorsunuz dereniz.turlara bağımlı kalmak istemiyoruz.çok sıkıcı oluyor bazen.biz kendi başımıza gezmeyi daha çok...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri