Arama sonuçlarınız

1. C

2006 Nissan Pathfinder Aracımı Satıyorum.

Aracın detaylarını ilgilenen arkadaşlarla paylaşabilirim. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-nissan-mekanigi-saat-gibi-off-road-yapmamis-duzenli-bakimi-yapilan-945881923/detay/

2. C

Freelander TD4 Motorun Ömrü Kaç Kilometre?

merhaba arkadaşlar 2004-2005 model freelander td4 almayı düşünüyorum ama bu araçların motorları sorunsuz nekadar gidiyor? paylaşımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
  3. C

Disco I V8 mi? Disco II V8 mi?

Arkadaşlar uzun süredir forumu takip ediyorum discovery konusunda sanırım V8 ler üzerinde bir mutabakat var. Çoğunluğu şehir içi bayanında kullanacağını düşünürsek. hangi aracı önerirsiniz? hafta sonları kışın kartepe veya abant yazınsa istanbula yakın sahil beldelerinde keşif ve çok zor...

4. C

Ortalama Yakıt Sarfiyatları?

arkadaşlar forumumuzda hemen hemen hertürlü arazi aracı kullanılmakta. bu araçların ortalama şehir içi, şehir dışı, off road koşullarında yakıt sarfiyatı hakında bilgileri paylaşmanın gelecekte bu tip araç alacak arkadaşlara yön vermesi açısından faydalı olacağını düşünüyorum. her türlü bilgiyi...
  5. C

CJ5 İçin Tente Aranıyor

arkadaşlar 79 model bir cj5 im var. üzerindeki tente orjinal değil. tenteyi onartmak veya yeni tente yaptırmak veya almak istiyorum. adres, telefon veya fiyat bilgisi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri