Arama sonuçlarınız

1. onkal

Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor?

Uv-82 ile amatör frekanları kullanabilirsiniz. Anarad veya Trac röleleri aktif olarak kullanılıyor. Bu röleleri kullanabilmeniz için de amatör telsiz lisansı olmanız zorunludur.

2. onkal

Kaz Dağları Hakkında Bilgi Ihtiyacı

Program hala güncel mi bilmiyorum ama hava muhalefeti Çanakkale bölgesinde şu an biraz ağır. Karlar erimeye başlamış olsa da öğle saatleri haricinde sıcaklık sıfır ve altı seviyelerinde o yüzden ciddi buzlanma var. Kaz Dağlarından kasıt milli park içiyse yazın İzmir yangınlarından sonra orman...
  3. onkal

Hangi Yerli Karavan Ve Neden?

Ben de ufak ufak araştırma yapıyorum. Çadır ve kamp kültürü edinememiş bir çok kişinin birer çadır edinip kamp alanlarına hücum etmesinden bunalarak zorunlu bir yönlenmemiz oldu. Umarım bu yoğunluk bilinçlenerek evrilir ve doğa severlerimiz artar. Araştırmalarım neticesinde kullanılan...

4. onkal

merhaba

merhaba
  5. onkal

Baofeng Uv 5r Program Yükleme Hatası

Chrip programında bu problemi yaşıyorsanız; telsizden çektiğim klonu kaydettiğim ve düzenlediğim dosyayı kaydettiğim yeri değiştirerek çözdüm problemi.

6. onkal

Merhaba

Merhaba

7. onkal

Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor?

Pmr ve CB için güncel bir listenin olduğu her hangi bir site, başlık vs var mı?
  8. onkal

Christine Serİes Iii 1973 Diesel

Yine güzel ve ender bir parça bulmuşsunuz. Keyifli sürüşler [emoji4] Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. onkal

Malum Sitedeki Uçuk Defender Fiyatları; Fiyatlar Genel Olarak Bu Şekilde Mi?

Yalnız Avrupa, Amerika fiyatlarını örnek alacaksak TL'ye çevirmek doğru değil. Adamların parasına göre 40bin eu. Yani aynı mantıkla bizde de o kalemde bir araç 40bin TL olmalı. 80-200bin TL bandı biraz acımasız.

10. onkal

130 Çift Kabinli Pikap Arıyorum

@EL_Guapo ben de ilk mesajınızdaki duygu ve düşüncelerinize sahibim. Kendi adıma her yıl ailemle ciddi uzun yol yapıyoruz gezi amaçlı. Uzun yolda konfor konusu ciddi soru işareti yaratıyor. Güzel bir revizyondan sonra konfor konusundan bir artış olabilir mi bilmiyorum tabi bu bir ümit kapısı :D...

11. onkal

Kraliçeyi Ikna Ettik Kaptık Geldik Klasik 130

Çok uğraşmışsınız sonuç çok güzel olmuş elinize sağlık. Satış kötü olmuş hayırlısı olsun. :)
  12. onkal

2019 Yili İki̇nci̇ Dönem Amatör Telsi̇zci̇li̇k Sinavi (27 Ekim 2019 Pazar)

Sınav sonuçları açıklandı. Sınavda başarılı olan arkadaşlara hayırlı olsun. [emoji4] Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

13. onkal

Ben de yeniyim bu konuda ama yönetmelikte şöyle geçiyor; Sınav konuları MADDE 14 – (1) Sınav müfredatının genel özellikleri şunlardır: a) A ve B sınıfı: Bütün ilgili amatör radyo düzenlemeleri, haberleşme teknolojileri işletim prosedürlerini ve Özel Telsiz Sistemleri Yönetmeliğinde belirtilen...
  14. onkal

Defender 110 "willow Green"

Maşallah çok güzel olmuş hem rengi hem içi :smiley:
  15. onkal

2019 YILI İKİNCİ DÖNEM AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR. 2019 Yılı Amatör Telsizcilik Sınavı ikinci dönemi 27 Ekim 2019 Pazar günü Saat 14.00-15.00’de yapılacaktır. Amatör Telsizcilik Sınav başvuru ve sınav giriş ücreti ödemeleri 11 Ekim 2019 günü mesai bitiminde sona...

16. onkal

Trac Gölcük Muhabere Defender

Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık :)
  17. onkal

Defender 110 Aldık Haydi Başlayalım

G4 turuncusu mu? Fotoğraf bekliyoruz :) Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. onkal

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Çift kabin pikaplar nerede kullanılıyor genelde? Sent from my iPhone using Tapatalk

19. onkal

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Mke'deki tenteli 110'luklar tek kabin mi çift kabin mi oluyor? Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. onkal

Pw 250 Nin Hummer E Dönüşümü...

Hayırlı olsun benim de aklımda olan bir araçtır takipteyim :) Sent from my iPhone using Tapatalk

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri