Arama sonuçlarınız

1. bluedreamms

Yelkenli Eğitim

Ynt: Yelkenli Eğitim Yelken Kulüplerini tercih edin. Kulüpler her zaman sizlere güvenle yardımcı olur.

2. bluedreamms

Baofeng Uv-b6 Dual Band El Telsizi

Ynt: Ynt: Baofeng Uv-b6 Dual Band El Telsizi İltisim nereden olacak LG-P500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. bluedreamms

Hayatta Paradan Önemli Ne Var?

Ynt: Ynt: Hayatta Paradan Önemli Ne Var? İnsanları tanımadan karar vermem. Sizi tanımadıgım için bilmiyorum. Bazı insanlar kendilerinin mükemmel olduklarını dusunurler. Hatta çoğunlukla... Aslında böyle değildirler. Belki siz bile... LG-P500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. bluedreamms

Hayatta Paradan Önemli Ne Var?

Ynt: Hayatta Paradan Önemli Ne Var? Kendine bir blog sitesi ac. Öneririm. :) LG-P500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  5. bluedreamms

Derdimi Anlatsam Dinler Misiniz?

Ynt: Ynt: Derdimi Anlatsam Dinler Misiniz? Turbo sansini zorlama. >:D LG-P500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. bluedreamms

Derdimi Anlatsam Dinler Misiniz?

Ynt: Derdimi Anlatsam Dinler Misiniz? Ilginc bir sosyolojik olay olarak izliyorum. Turbo kardesim kelin merhemi olsa kendi basina surer misali cok kisinin senden farki yok aslinda. Bakma milletin iyi durumda olduguna herkes borc icinde. Onun icin takma kafana. Senin durumun gayet iyi. Al 2...

7. bluedreamms

Bursa Misi Kamp Açılışı; 27 Ekim 2013

Belediye Baskani Bozbey bahsi gecen etkinlige destek verir. Yeterki bu plani anlatacak bir kisi olsun. Her 29 Ekim Nilufer de bir baska kutlanir. Bursa da tektir kutlamalar. Slogan da "Gulumseyin Niluferdesiniz" dir. LG P503 cihazimdan Tapatalk ile gonderildi.
  8. bluedreamms

1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

Ynt: 1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur? Akilli telefona oruxmap yukleyin. Istediginiz bolgenin arazi haritalarini indirin. Program turkce ve off line olarak arazide calisir. LG P503 cihazimdan Tapatalk ile gonderildi.
  9. bluedreamms

Karda Mahsur Kaldım - Acil Yardım

Ynt: Karda Mahsur Kaldım - Acil Yardım Zello gezen bilir gurup var. Anlik haberlesmeler icin uygun. Mobil versiyonuda mevcut :) LG P503 cihazimdan Tapatalk ile gonderildi.

10. bluedreamms

Açık Denizde Uzun Seyir İçin Yelkenli Tekne Seçimi

Ynt: Açık Denizde Uzun Seyir İçin Yelkenli Tekne Seçimi Fazla vaktim yoktu ama yinede bir örnek verelim Joshua Slochum ve Spray adlı teknesi çok sık geçti yazılarda... "Okyanusta bir Türk Kızı" adlı kitabı yazan Hülya Leigh Blue Belle adlı "Spray" tipi saç yapım tekneleriyle gezginler...

11. bluedreamms

Ynt: Açık Denizde Uzun Seyir İçin Yelkenli Tekne Seçimi Doğru yoldasınız ... :) Hakan Öge bu ülkede yetişmiş en iyi gezginlerden ve denizcilerden bir tanesidir. Horn Burununu dönen hemen hemen ilk Türk amatör denizcisidir. Ahşap tekne dendiğinde ilk akla gelen tekneler cutter tipi iş...
  12. bluedreamms

Ynt: Açık Denizde Uzun Seyir İçin Yelkenli Tekne Seçimi Özgür Bey, http://www.kayitsiz.com/index.php linkindeki tekne size bir fikir vermeye yardımcı olabilir. Ayrıca; Uzaklar II ile Osman Atasoy Güney Kutbuna sac dan yapılmış bir tekne ile gitmişti... http://osmanatasoy.org/ bu linki de...

13. bluedreamms

dalış okulu tavsiyeleriniz

Ynt: Dalış Okulu Tavsiyeleriniz Dalış eğitimi ciddi bir iştir. TSSF nin onayını almış merkezlere yönelmek gerekir... Dalış anında sigortanızın olması gerekir... Bütün bunları eğtim aldığınız yer yapmak zorundadır. Linki inceleyiniz...
  14. bluedreamms

Beni oku (read me)

Ynt: Beni Oku (read Me) Herkesin her konuda fikir sahibi oldugu bir donemde bilende bilmeyende belli degil, Ya da Bileni bilmeyeni ayirt etmek cok zor. Herkese kolay gelsin...
  15. bluedreamms

Amatör Denizcilik Perspektifleri.

Amatör Denizcilik Perspektifleri. Tekne Ve Barınma....... Tekne ve Barınma Bu yazıda teknede yaşamın biraz maliyet, biraz yaşam şekline değineceğim. Tekne ve Barınma Konusu, teknede yaşamın en önemli maliyet sorunlarından biri olarak karşımıza çıkacaktır. Eğer, yaz kış teknede yaşanmıyorsa...

16. bluedreamms

Yeni Zorunlu Trafik Sigortası Hakkında

Sizlerinki gene de iyiymiş.... http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/22961648.asp Sanırım bu konuya arazi araçları da dahil... http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=22960022
  17. bluedreamms

İnternette Kasan Tek Site Gezenbilir - "Benim Kullandıklarım Arasında"

Ynt: İnternette Kasan Tek Site Gezenbilir - "Benim Kullandıklarım Arasında" USB flaş bellekte lubuntu kurunuz. Buradan internete giriniz web sitesi hiç kasmıyor... :)
  18. bluedreamms

Amatör Denizcilik Perspektifleri.

TEKNEDE YAŞAM -------------------------------------------------- Geçenlerde başka bir web sitesinde bir arkadaş sormuştu. Teknede eşle birlikte yaşamın zorlukları vb..... gibi bir soruydu... Bence ideal olan da ailemizle birlikte teknede yaşayabilmektir... Hemcins akadaşlarımızla teknede...

19. bluedreamms

dalış okulu tavsiyeleriniz

Ynt: dalış okulu tavsiyeleriniz Bu pedi sistemini Türkiye de uygulayabilecek federsyondan başka bir sistem yokmu?
  20. bluedreamms

Az Yakandan Az, Çok Yakandan Çok Vergi

Ynt: Az Yakandan Az, Çok Yakandan Çok Vergi Vergi ile birlikte zorunlu trafik sigortası hobileri oldukça zorlayacağı görünüyor... Amator denizcilikten sonra karadaki hobi araçlarına da yıldırıcı ve caydırıcı etkiler sözkonusu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri