Arama sonuçlarınız

1. atorya

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları selamlar .bende bukadar yapabildim ve fikre ihtiyacım var.başka ne yapabilkiriz dostlar.

2. atorya

CJ6 78

Ynt: CJ6 78 teşekkür ederim.dediğiniz gibi.hayırlısı.
  3. atorya

CJ6 78

daha öncede aracımı satmak istemiş fakat kullanmayada dewam etmiştim.bolu dağlarında kişisel parkurlarımda oldukça iyi sonuçlar almama rağmen kaporta konusunda biraz hoyrat dawrandım ve sonunda aracımı toplama kararı aldım.şuan halen sanayide ve komple boya kaporta-zemin ve koltuk döşemelerini...

4. atorya

Boluya yolu düşenlere

Uzun süredir ziyaret etmediğimi farkettirdiğiniz için teşekkürler.Tüm gezenbilir ailesine sewgiler ve nice sağlıklı gezmeler dilerim.Geçen hafta içinde sitenin rütbelilerinden ULUS OTO ile tanışma ve kahve içme şansını yakaladım.Bu vesile ile boluya yolu düşen dostlarla ANITPARK cafede , iki...
  5. atorya

Toplamak İçin CJ Arıyorum

Ynt: Toplamak İçin CJ Arıyorum dostum ben bu aracı günlük kullanıyorum ve inan bolu dağlarında hiç kalmadım.bir kere hariç ondada saplandığım yerden iki traktör yardımı ile çıktım ki beni çıkardıktan sonra kalan traktörü ben çektim.hala istemiyerek satma durumundayım lakin sezgin beyin...

6. atorya

Ynt: Toplamak İçin CJ Arıyorum araç sorunsuz.benin yaşadığım bi ekonomik sıkıntıdan dolayı satmak durumundayım ve inanın hiç istemiyorum.aracın tek eksiği yeni bir tente.motor sıfır.hatta şu saat itibari ile sanayide.2.vitesten atar gibi olmuştu.dişlisini değiştiriyorum.bu akşam alıcam ve...

7. atorya

Ynt: Toplamak İçin CJ Arıyorum tesadüfen gördüm ilanınızı.kısmet ise olu.ben kısa bi süre önce 78 cj6 aldım.açıkcası biraz kazıklandım.motoru sıfır yaptırım üzerine ön takın ve şanzıman değişimi yaptım.uzun süre kullanmak niyetindeydim fakay bi sorun yüzünden elden çıkarmak zorundayım.bilmem...
  8. atorya

İlgili Arkadaşların Dikkatine Satılık Canavar

Ynt: İlgili Arkadaşların Dikkatine Satılık Canavar aldığım ve yaptığım masrafı eklersem yazmak doğru olmaz.açıkcası ben derdime derman aradığımdan 12 diye düşünüyorum.ve fazlamı bilemiyorum
  9. atorya

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... döndürgeç

10. atorya

İlgili Arkadaşların Dikkatine Satılık Canavar

arkadaşlar kısa bir süre önce alıp motorunu rektefiye yaptırdığım ön takımlarını değiştirdiğm ve şu anda halen tamirde olup şanzıman bakımı yaptırıp sakromençlerini değiştirdiğim 78 cj6 aracımı satmak istiyorum.tamamen aciliyetten.bu samimi bir ilan olup samimi alıcılarla görüşmek isterim.inanın...

11. atorya

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları ufuk bey aynen yapıyorum fakat beceremiyorum.sanırım bende bi sorun var ama yarın hallederim .yardım için teşekkürler.sizide boluya kahvemi içmeye beklerim.iyi geceniz ola.
  12. atorya

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları ufuk bey mesala bu mavi jeep sizin aracınız ise kendi profil resmini burdan mı yaptınız.teşekkürler

13. atorya

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... dostlar bi yardım ya.resim ekliyemiyorum.üyeliğimi tamamladım ama beceremedim.bi el atsanızda bende resmini koysam aracımın.
  14. atorya

Jeep Fotoğrafları

Ynt: Jeep Fotoğrafları buraya resim nasıl atılıyor dostlar
  15. atorya

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... hardal

16. atorya

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... berkant
  17. atorya

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... flap
  18. atorya

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... pilot sizede

19. atorya

Board Oyunu...

Ynt: Board Oyunu... radar
  20. atorya

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu anıtparkı işletiyorum ben beklerim.kızılderili de tanır.benim bahçede güneşlenir.beklerim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri