Arama sonuçlarınız

1. mete

Yanında Bir Eşek ile Dünya Turuna çıkmak !

Ynt: Yanında Bir Eşek ile Dünya Turuna çıkmak ! Çok güzel okurken bile insanın içi huzur doluyor.

2. mete

7/24 Açık Landrover'cılar

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Evet aynen öyle idi tepe lambası ile :D :D :D :D
  3. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Erkan senin ankaradaki bir lamba olayın aklıma geldi. Sen bir ara kaybolmuştun gecenin geç vaktinde erkan nerde erkan nerde aranırken ağaçların tarafından iki lamba göründü aha dedik geliyorlar biri erkan'ın koluna girmiş kim o dedik. Biraz yaklaşınca mesele...

4. mete

Türk Toplumunun Hazin Hikayesi

Ynt: Türk Toplumunun Hazin Hikayesi Cavit Bey Çok dikkatlisiniz, Evet, "Türk gibi ata binerdi" cümlesi kısa ve sade yazma gayretinden dolayı sanki zayıf kalmış. Orada, komşu iki Türk devleti; Osmanlı İmparatorluğu ve Safavi Devleti yöneticilerinin anlayışları arasındaki fark vurgulanmak...
  5. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Yavuz onun ön tamponuna bir halka takar anahtarlık diye taşır yanında suburbandan sonra ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Terios'u da öbür eline el lambası diye alır :D :D

6. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Siz de amma yaptınız haa Çağlar ve Cihan arkadaş hatırına kendilerini feda ettiler ;D ;D ;D İyiliğin karşılığı bu olacaktı :D :D :D

7. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Yavuz sein arabadaki canhıraş bağırtılar kesildimi. (O gezideki çıkan sesleri kast ediyorum teknik bilgim olmadığı için izah edemiyorum)
  8. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Aslankurt bu günlerde arabayı değiştirmeyi düşünüyorsan bulunmaz fırsat Kürşad da kaşıntı başlamış :D
  9. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=56250.msg648240;boardseen#new Arkdaşlar birileri insanları tahrik ederek olay çıkarmaya çalışmakta lütfen sakin olalım ve polemik çıkmaması için cevap vermeyelim konu yönetim bölümümnde çözülecektir.

10. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Aslankurt'a soralım bir osmaniyeliden diğerine gitsin

11. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Bu karadeniz beni mahfediyor Teşekkür sedat
  12. mete

Ynt: Türk Toplumunun Hazin Hikayesi Evet Erkan Bey enbüyük sıkıntımız maalesef bu. Türk tarihi yazıp bitirilemeyecek kadar çok güzel maceralarla dolu. Tarihimizle gurur duyuyoruz. 2000 yıllık yürüyüşümüz esnasında birçok kültürle haşır neşir olduk onlardan birşeyler aldık onlara birşeyler...

13. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar 4 sayfaya taşıdım geldim
  14. mete

Ynt: 7/24 Açık Landrover'cılar Sayfa 8 de bulamadım
  15. mete

Ynt: Türk Toplumunun Hazin Hikayesi Özay Bey Alevilik bu ülkenin öncelikli olarak tedavi edilmesi gereken en temel sosyal yaralarından biridir Aleviliğin tarihçesini aşağıdaki linkte daha önce ele alıp anlatmıştık. Bizi takip edenler okumuştur. Kaldıki burada konumuzu ilgilendiren mesele...

16. mete

Ertuğrul Bey’le başlayan yeni macera, Türk milletinin önlenemez yükselişinin habercisi idi. Türkler, bir kere daha Türk Devlet Geleneği Esasına uygun olarak yeni bir devletin temellerini atıyorlardı. Lider halkın arasından çıkmış bir Bilge kişi, devletin töresi halkın töresi, devletin dili...
  17. mete

Manuel Vinç

Ynt: Manuel Vinç Araçta çekmek için zaten mevcut bir halatı buna uyarlamak mümkün olabilirmi diye düşünmüştüm. İyi kötü her araçta bir halat var ekstra masraf yapmadan adapta olabilirse mesele yok onu da alet kutusuna atmakta fayda var.
  18. mete

Manuel Vinç

Ynt: Manuel Vinç Peki Yavuz bunlarda çelik yerine ipek halat strap vs. gib bir şey kullanılması mümkünmü emniyet açısından

19. mete

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e dair bir site

Ynt: Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e dair bir site Özay bey teşekkürler.
  20. mete

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e dair bir site

Ynt: Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e dair bir site Yavuz teşekkür ederiz elimizin altında bir başvuru kaynağı olarak bulunur artık.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri