Arama sonuçlarınız

1. sadness77

Karavan Hakkında Yardım

merhaba karavana çok büyük merak armış durumdayım ve başlangıç olarak da Başoğlu caretta 1500 düşünüyorum kullananlar yada bilenler yorum yazarsa çok sevinirim değerli bilgileriniz içi şimdiden teşekkür ederim

2. sadness77

araç alımı hakkında bilgi

merhaba uzun arayışlar sonucu bulduğum bir aracı sizinle paylaşmak istiyorum bu araçla ilgili yorumlarınızı bekliyorum kararsız kaldım sizce almalımıyım yoksa lada mı olsun dersiniz http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-4x4-suziki-66299150/detay/
  3. sadness77

acill yardım

suzuki samu ile niva arasında kaldım sizce hangisini almalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim

4. sadness77

klr 650

yeni almış olduğum motorumda sorunlar olmaya başladı gaz yemiyor kendini kesiyo motor aldığım kişiye sordum depo yeni yaptırdığını ve içinde pislik olabileceğini sölüyor ne derece doğrudur birde size sormak istedim cevaplar için şimdiden teşekkürler
  5. sadness77

kawasaki klx 650

üstadlarım bu klz 650 hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim sizden gelen yorumlar doğrultusunda almayı planlıyorum şimdiden teşşekür ederim

6. sadness77

kawasaki klr 650

kawasaki klr 650 kullana kaç kişiyiz bilgi alışverişi açısından merak ediyorum sormam gereken bir kaç konu varda bakalım kaç kişiyiz

7. sadness77

Yeni Motorum ile Gezmek için Sabırsızlanıyorum

1996 model kawasaki klr 650 daha yeni aldığım ve eskidende bu kadar büyük motor tecrübem olmadığı için şimdilik sadece 50 km yapıyorum biraz tanıyım motoru aranıza katılmakiçin can atıyorum özellikle marmara bölgesi gezilerinize katılmak istiyorum sizdeuygun görürseniz şimdiden teşekkür ederm
  8. sadness77

kawasaki klr 650

slmlar yeni bulduğum klr650 yi aslında hemen almak istiyorum fakat şüphelerim ve korkularım var bu yüzden siz değerli büyüklerim den yardım almam gerekti bana bu konuda yardım ederseniz sevinirim klr 650 nin artı ve eksileri nelerdir bunları anlatırmısınız
  9. sadness77

Aracım ile İş Arıyorum

hyundai 2007 model aracım la tüm işlerinizde yardımcı olurum fiyatta gezenbilir ailesine yardımcı olunur ayrıca bazı yardım aktivitelerinde (okullara yardım götürülmesi gibi ) arayın ücretsiz yardımcı olmak isterim cep numaram 05352723157 den bana her zaman ulaşabilirsiniz

10. sadness77

cj 6 blok tamiri

internette görgdüğüm ve beğendiğim bir cj 6 nın bloğu çatlakmış bunun tamiri nerde ve kaç paraya yapılır bilen arkadaşlar yardım bekliyorum

11. sadness77

Görülmesi Gereken Yerler

üstadlarım hafta sonu bir gezi planlıyoruz ve daha nereye gitceğimize karar veremedik biz abant olarak düşündük ama sizin bize önerebileceğiniz aile olarak gidip görmemiz gereken yerler nereler yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
  12. sadness77

Terios Sis Lambası

aracımda orjinal sis yeri var fakat nedense sis koymak akıllarına gelmemiş ve onuda bize bırakmışlar uygun sis lambasını nerden bulabileceğimi bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum internet adresi işimi fazlasıyla görür teşekkür ederim

13. sadness77

dağ bayır terios

hafta sonları elimizden geldiği kadar kaçabildigimiz yerler genelde yalova ve çevresi
  14. sadness77

Suzuki Samurai İçin Fikirleriniz ?

Samurai en düşük kaç modele kadar alınır ve arazide ne kadar başarılıdır, yani şöle lada nivanın 94 modeli 5 veya 6000 lirayken samunun 87 modeli o kadar bu araçlar nivalardan dahamı kaliteli bana bunları açıklarsanız çok sevinirim samu kullanan üstadlardan cevapları bekliyorum.
  15. sadness77

Satılık Land Rover

sizce bu araç alınırmı ?93 model askeriyeden çıkma araç gayet güzel 1.6 benzinli gerçi ben hiç 1.6 motoruna rastlamadım bu arabanın ama askerde buu aracın şöförüydüm sonuç itibariye 9500 liraya pazarlık hariç alınırmı cevaplarsanı sevinirim

16. sadness77

Terios Lastik Boyama

uzun düşüncem sonrasında verebildiğim karardı bu boyama işlemi nasıl olur becerebilirmyim acaba gibi sorular vardı kafamda ama ön lastikleri yaptım acemice oldu ama oldu işte
  17. sadness77

Bu da Benim Terios

2006 model 1.3 benzinli ayrıca araç otomatik vites olmasının yanında araç full deri park sensörü falan hepsi mevcut aklınıza hemen kendin mi yaptırdın sorusu gelebilir hayır araç daihatsunun fuarına katılmış ve o sebeple deri kaplanmış aldığım duyumlara göre hiç bir teriosta deri döşeme...
  18. sadness77

Terios'u Off-Road için Hazır Hale Getirmek ?..

2006 model teriosu nerde ve nasıl donanım takabilirim bunları bana yazarsanız sevinirim cevapları dört gözle bekliyorum

19. sadness77

Terios 1.3 Otomatik Vites Yakıt Tüketimi ?..

1.3 otomatik vitesli aracın bana 100 km de yaktıpı yakıtı yazarsanız sevinirim veya bir depoyla gittiği kilometreyi
  20. sadness77

Terios'a Uygun Lastik ?..

sizceteriosa ok144 gidermi ben bunu merak ediyorum ve ya hangi lastiği tavsiye ederseiniz bana

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR