Arama sonuçlarınız

1. tommycan

Satılık Fırsat Ürünleri

FIRSAT KÖŞESİ: Aşağıdaki malzemeler satııktır......(şehir dışı kargo alıcıya aittir) 1) CAMPİNGAZ LUMOSTAR C 270 gazlı lüks lambası: birkaç kampta kullanıldı....Bir başka modeli mevcut olduğundan satılıktır....50 TL (tüp dahil değildir)...

2. tommycan

Garmin Gps 62 S

GARMİN 62S GPS CİHAZI: Ürün sıfırdır, deneme amaçlı pil takılarak çalıştırılmış ve topografik Türkiye haritası yüklenmiştir. 900 TL
  3. tommycan

Biolite Kamp Ocağı

Türkiye de tek (sanirim).biolite camp stove .çalı-cirpi ve tahta parçası gibi orman ürünleri ile yanıyor.. (gaz tüp ve benzine ihtiyaç yok) 1 lt suyu 3-4 dk da kaynatiyor. ayni anda üzerindeki termal jeneratör ile cep tel. fotoğraf makinası dizüstü bilg. tablet gibi cihazları usb çıkışı ile şarj...

4. tommycan

İkinci El Dağcılık, Kampçılık , Giyim

İKİNCİ EL MUHTELİF MALZEMELER SATILIKTIR. 1) AKU MATCH DAĞCI BOTU: 43 numara... (41-42 ayaklar için ideal) goreteks su ve soğuk geçirmez. nefes alır......birkaç faaliyette kullanıldı....temizliği ve su geçirmezlik bakımı yapılarak muhafaza edildi........250 TL..... 2) LAFUMA ATAKAMA TREKKİNG...
  5. tommycan

Satılık muhtelif pantolonlar

Arkadaşlar Fazlalıktan veya bedeni olmadığından ( bel fıtığından sonra biraz kilo durumu hasıl oldu ve hassasiyetten dolayı da bir türlü eritemiyorum) bu sebeple elden çıkarmak istediğim 3'ü kullanılmamış, 1 tanesi de bir defa yıkanmış=kullanılmış pantolonlar sözkonusu..... İhtiyacı olana arz...

6. tommycan

SATILIK..... TROLL A Çadır (Eusebio marka)

Selam....Linkteki çadırla kumaş kısmı birebir aynı olup, sadece pol (çubuk) kalınlığı 8.5 mm olan Troll A çadırımı fazlalıktan dolayı elden çıkarmak istiyorum.... Herhangi bir hasarı yok....Kirli değil......Altlık sererek kullandım.....ALTLIĞIN FİYATI 320 TL... yanında çadır hediyesi...

7. tommycan

Bebek için araç koltuğu ve minderi satılık-temiz

Neredeyse hiç kullanılamadı ;D ... (Ufaklık koltuğa bir türlü ısınamadı) O gün bu gündür duruyor.........Belki birinin işine yarar...........İkisi birden 100 TL. Veya koltuk 100 TL , minder bedava........ ::)
  8. tommycan

Satılık Askeri Tulum ve Mat

Arkadaşlar malzeme rafında yer işgal ettiğinden dolayı cüz'i meblağa elden çıkarıyorum.... Su geçirmez kılıflı askeri tulum.... (baştan söyleyeyim yaya faaliyetlerde taşınmayacak hacimli ve ağır.... ama çadırsız bile yatılsa üşütmeme garantili.......) Ve kapalı hücre köpük mat...... gayet...
  9. tommycan

-18'den +10 Dereceye Bir Kış Kampı (Bolu - Aladağlar 2012)

Uzun yıllardır yapageldiğim kış kampını bitirmiş bulunuyorum... Yer: Bolu-Aladağlar-Haccağız Yaylası Rakım: 1770 mt. Toplam yürüyüş mesafesi: 15 km. Tarih: 22-23-24-25 Şubat 2012 Arkadaşlar, 1996 dan beri zaman zaman farklı sertlik derecelerinde sözkonusu alanda kamp yaptım. Ama ilk defa bu...

10. tommycan

Trans Bulanık (30-31 Ocak 2010)

Merhaba arkadaşlar... Aşağıda, ben ve iki arkadaşımla Abant (Bolu) gölü yakınındaki Bulanık yaylasına yaptığımız yürüyüşün resim, bilgi ve gözlemlerini paylaşmaya çalışacağım. 29 Ocak Cuma günü akşamından tüm hazırlıklar tamamlandı, çantalar toplandı. Gece yarısından sonra hareket etmek üzere...

11. tommycan

TASİŞ'te Ucuz Elektrikli Vinç

Sevgili arkadaşlar Sirkeci'de tramvay yolunun bir üst caddesinde (gülhane tarafından gelirken trafiğin mecburi istikameti olan cadde) TASİŞ adı altında (gümrük mallarının ucuz satıldığı devlet mağazası) bugün bir elektrikli araç vinci gördüm. Fiyatı da 500 TL idi. Markasına baktım ama marka...
  12. tommycan

Bolu Aladağlar Yayla Kampı (20-21 Ocak 2007)

Arkadaşlar Off-road koşullarında ama, off-road aracı ile yapılmayan bir kış-yayla kampını aşağıda anlatmaya çalışacağım...Umarım ilgilinizi çeker

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri