Arama sonuçlarınız

1. ferhard

Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu uçarken çektim fotoğrafları... yer ayaş değerlendirilebilir bir pist... aklımızda olsun... ne dersiniz...

2. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu ok savaş bey... teşekkür ederim görüşmek üzere...
  3. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu evet arabayı unutmuşum: ) jeep xj bir de yol tarifi varmı... trt nin oradan girsem yakın mı?...

4. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu bi aksilik çıkmazsa ben de katılacağım... eklermisiniz...
  5. ferhard

Jeep Cherokee ile İlgili Bilgi

Ynt: Jeep Cherokee ile İlgili Bilgi

6. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu doğrudur kardeş güvenç de tanışmıştık... ben de hatırlıyorum seni...

7. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu sağol kardeş... akgün abiyi ben de çok uzun zamandır tanırım bu işin erbabıdır... ne güzel ortak arkadaşlarımız var.... sadece abs ne kadara mal oldu?... ay sonuna doğru paraşütçüler-off road çılar motorcular-traking ve fotoğrafçıları kağsayan...
  8. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu kardeş selam... benim jeep(97 yeşik 4.0) im de eğer ilk çalıştırırken tüm ışıkların sönmesini beklemeden marşa basarsan abs ışığı yanıyor sendeki sorunda böylemi başladı yoksa normalmi bilemedim... ayrıca tarın gelmek isterdim ama foruma...
  9. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu aklımda zaten ay sonuna doğru paraşütçüler-off road çular*trakingçiler-motorcular ve fotoğrafçıları kapsayan bir organizasyon düşünüyorum... becerebilirsem eğer tabii... haberdar ederim... senin de yardımına ihtiyacım olabilir...

10. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu çok isterdim... kaç zamandır gelemedim ama, pazar günü uçmaya gidiyorum ayaş a:( gelen arkadaş olursa havadan gördüğüm kadarıyla güzel rota çıkar...

11. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu murat kardeşim ve gördüğüm kadarıyla başkanım.. yarın için varmı bir şeyler mühye falan... ufakta olsa?...
  12. ferhard

SATILIK CHEROOKE 4.0LT

Ynt: SATILIK CHEROOKE 4.0LT SELAM DOSTLAR... konuyu baştan sona okumadan bir kaç resim koydum yazılar yazdım BEN DE... işin rengi başka imiş.. sanırım iyi tarafından bakıp konu güncellenmiş oldu diyelim:)) havanın yağmurlu olması sizlerde de hafta sonu karıncalanması yaptımı?... :)) OFF ROAD...

13. ferhard

SATILIK CHEROOKE 4.0LT

Ynt: SATILIK CHEROOKE 4.0LT DEVAMI...
  14. ferhard

SATILIK CHEROOKE 4.0LT

Ynt: SATILIK CHEROOKE 4.0LT O DA VAR DEĞİLMİ:) DİĞER ARKADAŞIN İSTEDİĞİ RAKAM ÇOK EVET AMA 19-20 YE 97 VE ÜZERİ MÜMKÜN DEĞİL... GALERİCİLER BİLE 23-4 DEN PİS AĞIZLARINI AÇIYORLAR:)) HEM BENİMKİ AZICIK DOLU:)
  15. ferhard

SATILIK CHEROOKE 4.0LT

Ynt: SATILIK CHEROOKE 4.0LT 2

16. ferhard

SATILIK CHEROOKE 4.0LT

Ynt: SATILIK CHEROOKE 4.0LT BEN DE SATMAYI DÜŞÜNÜYORUM KIŞI HAVALARIN SOĞUMASINI BEKLİYORUM AMA BURAYA DA EKLEYEYİM... ZATEN GEZENBİLİR GRUBUNDAKİ ARKADAŞLAR BİLİYORLARDIR ARACIMI 2 KERE KATILMIŞTIM....
  17. ferhard

Ynt: Ankara Offroad ve Outdoor Etkinlikleri Grubu geçmiş olsun monti kardeşim... öncelikle bilmeni isterim ki cam konusunda ülkemiz dünyada bir numaradır bu yüzden değiştirmekten korkma ve hatta seni uzman bir yere de gönderebilirim...
  18. ferhard

Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz)

Ynt: Bolu Doğa Sporları ve Off Road Festivali "Ön Duyurusu" (30 Haziran - 01 Temmuz) çekme karavana uygun yol durumu... kamp alanın da belki ufak tepecikler var ama hemen herkesin yardımcı olacağından emin olabilirsiniz...

19. ferhard

XJ 32.000 TL eder mi ?

Ynt: XJ 32.000 TL eder mi ? 1997 28500tl extra olarak arla diferansiyel kilidi ve yükseltme var... yıllık vergisi 750 tl civarı... kıyas için yardımcı olur belki...
  20. ferhard

18-19-20Mayıs Ankara Grubu Kamp,Off-road,Balık ve Güveçte kurufasulye Görselleri

Ynt: 18-19-20Mayıs Ankara Grubu Kamp,Off-road,Balık ve Güveçte kurufasulye Görselleri ...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR