Arama sonuçlarınız

1. serhano

Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi)

Merhabalar, yaklaşık 3 senedir üzerinde çalıştığım camper aracımı sonunda tamamladım, yapım aşamalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz, kendi karavanını yapmak isteyenlere ilham vermesi ümidiyle, vazgecmeyin arkadaşlar. Serhan Camper Video

2. serhano

Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

Herkese merhabalar, 2008 Ducato aracımla ben de bu maceralı yolculuğa başladım, şu an araç bakımda, bu hafta iç yalıtıma başlayacağım. Forumdaki bilgiler çok yardımcı oldu, aklımdaki bir çok soru işaretine cevap buldum karavan yapımı ile ilgili. Ancak bu konu biraz karmaşık, bahsedildiği gibi...
  3. serhano

Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı

Ynt: Türkiye'de Avrupa Standartlarında Karavan İmalatı Merhaba Levent Bey, Ben de sizin gibi düşünen karavanseverlerdenim. Babamın marangoz atölyesinde şu ana kadar çok değişik projeler yaptık, fakat hiç bir zaman bu işe odaklanamadık. Şu an hedefim bahsettiğiniz kalite standartlarında, fakat...

4. serhano

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi) Bu arada linki yapıştırdım fakat sitede yanlış yer açılıyor, benim bahsettiğim karavanı anasayfaya döndükten sonra "motorhomes" bölümünü tıkladığınızda görebilirsiniz. Alttaki ducato'dur. İyi bayramlar.
  5. serhano

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi) Tekrar merhabalar, Aşağıdaki sitede benim istediğim gibi kısa kasalı bir ducato için duş kabinli ve iki kişilik bir yerleşim planı var. Sanıyorum ki bu 9-10 metreküplük birşey...

6. serhano

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi) Merhabalar, herkese hayırlı bayramlar dilerim, Önerileriniz için çok teşekkürler. Ben Master'ın iç ölçülerini bilmiyordum, renault'un sitesine de göz attım ama görmemiştim. Biz iki kişiyiz fakat sanırım planları 2+1'e göre...

7. serhano

Ynt: Kendi Karavanını Yapanlar; Ducato Camper - Levent (buralpdi) Merhabalar, Ben daha önce pikap üstü karavanlarla ilgileniyordum. Fakat forumları okudukça, bu iş için, zaten azıcık artırabileceğim zamanın yeterli olmayacağını gördüm. Bu başlık altında okuduklarımdan sonra benim için en iyi...
  8. serhano

Pikapüstü Karavanlar?

Ynt: Pikapüstü Karavanlar? Merhaba Ömer Bey, Resimleri alır almaz göndereceğim size. İyi günler.
  9. serhano

Pikapüstü Karavanlar?

Ynt: Pikapüstü Karavanlar? Merhabalar, Ben de alternatifleri inceledikten sonra en uygun seçeneğin pikap üstü karavan olduğuna karar verdim. Fakat benim için önemli olan yol performansı ve aracın karavansız olarak kullanılabilirliği. Malum, mali nedenlerden böyle bir projeye giriştiğimde...

10. serhano

Pikapüstü Karavanlar?

Ynt: Pikapüstü Karavanlar? Merhaba Arkadaşlar, Siteye henüz üye oldum, öncelikle şunu söylemeliyim ki burada insan her aradığını buluyor, harika bir forum. Benim bir sorum olacak, daha önce kamyonet üstü karavanlarla uğraştım, fakat şu an daha kompakt bir panelvan üzerinde çalışmak istiyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri