Arama sonuçlarınız

1. İLKE BEKÇİ

Türkiye'nin ilk 'Buz Duvarı' Geliyor

Ynt: Türkiye'nin ilk 'Buz Duvarı' Geliyor güzel fikir , benim de yıllar önce hayalimdi ama gerçeğe dönüştürmek nasip olmadı .ben uludağ da düşünüyordum , kapalı veya açık alanda da olabilirdi ...

2. İLKE BEKÇİ

Geyve Tırmanış Bölgesi Web Sitesi

Ynt: Geyve Tırmanış Bölgesi Web Sitesi merhaba bu haftasonu hava iyi olursa Geyveye gitmeyi düşünüyorum ,istanbuldan en rahat ulaşım şekli nasıl bilen var mı acaba ? bu arada gönderdiğiniz link açılmıyor .
  3. İLKE BEKÇİ

Valla Kanyonu Geçişi ( 2011)

Ynt: Valla Kanyonu Geçişi ( 2011) çok güzel bir faaliyet olmuş fotoğraflardan anladığım kadarı ile . tebrikler...

4. İLKE BEKÇİ

Uludağ Milli Parkı Tur Güzergahları ve Alternatif Parkurlar

Ynt: Uludağ Milli Parkı Tur Güzergahları ve Alternatif Parkurlar Serdar KUŞKU olacaktı , yanlış yazmışım , uyarı için teşekkürler Uğurcum :)
  5. İLKE BEKÇİ

Uludağ Milli Parkı Tur Güzergahları ve Alternatif Parkurlar

Ynt: Uludağ Milli Parkı Tur Güzergahları ve Alternatif Parkurlar kitaptan bende var , çok büyük bir emek harcamış sevgili Serhan Poçan . kitabı ;bursada doğaspor mağazasından ( www.dogaspor.net ) ücretsiz temin edebilirsiniz .

6. İLKE BEKÇİ

Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü rehberlik için başka bir kulübe sözüm var , inşallah seneye tekrar gideceğiz . ama ulaşım , rota vs konuları için detaylı bilgi verebilirim .

7. İLKE BEKÇİ

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü teşekkürler , herkesin mutlaka gidip görmesi gereken bir coğrafya.şiddetle tavsiye ederim .
  8. İLKE BEKÇİ

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü gürül gürül çağlayan buzul deresi
  9. İLKE BEKÇİ

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü buzul çatlaklarını aşmaya çalışan bir dağcı

10. İLKE BEKÇİ

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü Gergeti Trinity kilisesi ve arka planda Kafkas devi KAZBEK

11. İLKE BEKÇİ

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü dağ evinin önünde dönüş pozumuz
  12. İLKE BEKÇİ

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü

13. İLKE BEKÇİ

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü merhaba Efe Bey , dağ evinde aldığımız hava raporunda ertesi gün havanın bozacağını öğrendiğimiz için 3 gün olarak planladığımız aklimatizasyon tırmanışlarını yapamadan zirveyi denemek zorunda kaldık .4200 mt lik Otsveri zirvesine çıkmayı...
  14. İLKE BEKÇİ

Yaklaşık 10 sene önce tırmanışa giden arkadaşlarımın hikâyeleri hâlâ aklımdaydı. Geçilmesi adeta imkansız azgın buzul dereleri, onların birleşmesiyle oluşan devasa çağlayanlar ve tehlikeli buzul çatlaklarıyla dolu Kazbek dağı… İşte şimdi tam solumuzda yükseliyordu. Rüyada gibiydim. Derin ve...
  15. İLKE BEKÇİ

Ağrı Dağı Rotaları

Ynt: Ağrı Dağı Rotaları TDF nin tırmanış bugün başladı .yıllık iznimi denk getiremedim o yüzden biz haftaya gideceğiz . ama merak etmeyin ekibimiz iyi ben daha önce ağrıya çıkmadım ama ekipten 1 kişinin daha önce klasik rota tecrübesi var .bir de elimizde gps koordinatları olursa daha rahat...

16. İLKE BEKÇİ

Ağrı Dağı Rotaları

Ynt: Ağrı Dağı Rotaları bilgiler için teşekkürler , dediğiniz gibi gerçek kuzey değil , Korhan yaylasından başlayacağız .
  17. İLKE BEKÇİ

Ağrı Dağı Rotaları

Ynt: Ağrı Dağı Rotaları merhaba , ağrı kuzey rotası hakkında bilgisi veya gps koordinatları olan var mı ? her türlü bilgi , foto , rapor faydalı olacaktır . şimdiden teşekkürler , İLKE
  18. İLKE BEKÇİ

Gezenbilir Bursa Grubu

Ynt: Gezenbilir Bursa Grubu Ad - Soyad: İlke Bekçi Doğum Tarihi ve Yeri: 1979 - Tokat Semt: Mudanya / Güzelyalı İlgi Alanı: Dağcılık, bisiklet, yamaç paraşütü.

19. İLKE BEKÇİ

Yüzyıllık Macera

merhaba , bursa bisikletliler derneği 28-29-30 mayısta toplam 250 km den oluşan ( mudanya-bursa-inegöl-yenişehir-iznik-gemlik-kurşunlu-mudanya ) çok güzel bir organizasyon düzenledi .www.yuzyillikmacera.org adresinden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz .ben bu güzel faaliyette emeği geçen...
  20. İLKE BEKÇİ

5. Ata'ya Bağlılık Uludağ Zirve Tırmanışı

Faaliyet : 5. Ata’ya Bağlılık Uludağ Zirve Tırmanışı Tarih : 05-06-07 Şubat 201 Rota : Uludağ Wolfram Maden Bu yıl 5.sini düzenlediğimiz Ata’ya Bağlılık Uludağ Zirve Tırmanışı 05 şubat Cuma günü Bursa Büyükşehir Belediyesi’ nin de katkılarıyla çeşitli üniversitelerin dağcılık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri