Arama sonuçlarınız

1. T

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Merhaba Beni de gruba ekleyebilirmisiniz. İsmail Çakmak KARS Grand Cheroke 5,2 05417181426

2. T

Telsiz Problemi (teknik)

Düğmelerle oynarken cihazın bozulacağını sanmıyorum. Kulaklığa ses geliyorsa cihaz sağlamdır. Sorun hoparlör, hoparlör bağlantısı veya kulaklık girişi yuvası. Hepsinin kontrol edilmesi gerekir. Büyük ihtimalle kulaklık takıldığında hoparlörü ayırıyor çıkarıldığında hoparlöre bağlantı sağlamıyordur.

3. T

Araç Yan Çadır

Özür dilerim. Araç yan Tente olacak. Slm Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. T

Araç Yan Çadır

Jeep Grand Cheroke aracım için yan çadır almak istiyorum. Öneriniz olursa memnun olurum.

5. T

2019 Yili İki̇nci̇ Dönem Amatör Telsi̇zci̇li̇k Sinavi (27 Ekim 2019 Pazar)

Amatör Telsiz sınavı sorularının çözümlerini pdf formatında aşağıdaki siteye yükledim. Zip dosyasını açın sorulara çalışın. Bu sorulardan çıkıyor. Size şimdiden başarılar. https://qsl.net/ta9kk/atsh.zip

6. T

Yurt İçi Amatör Görüşmeler

Ynt: Yurt İçi Amatör Görüşmeler Öncelikle merhabalar, Amatör telsizciliğe ve bize ilginizden dolayı teşekkürler. Benim işlerim çok yoğun. Çok az fırsatımız oluyor. Bu yıl 11 gün yıllık izin kullanabildim. Çok kıt imakanlarla daha çok kendi imaknalarımızı kullanarak bu faaliyetlerimizi...
  7. T

Yurt İçi Amatör Görüşmeler

Ynt: Yurt İçi Amatör Görüşmeler Amatör Telsizciler(Radyo Amatörleri) Yurt içi görüşmelerini HF(Kısa dalga) bandında 7092 KHz de yaparlar. Bu Frekansta mutlaka birileri vardır. Bu frekansı B sınıfı amatörler de kullanabilir. Ayrıca Lokal görüşmeler VHF veya UHF bantlarında çalışan ve yüksek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri