Arama sonuçlarınız

1. mseref

Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi Geçmiş olsun Yücel. Kışın motosikletlerle uzun yol yapmak gerçekten çok tehlikeli oluyor. Umarım bişeyin yoktur. Geri dönmene sevindim. İyi bir sömestre tatili dilerim.

2. mseref

Kısa Geziler; Paşa Yaylası

Ynt: Kısa Geziler; Paşa Yaylası Güzel bir hafta sonu tatili olmuş, yorgunluklar atılmış,bol bol temiz hava teneffüs edilmiş ve yeni bir haftaya huzurlu bi başlangıç için gereken herşey yapılmış.. Sizleri kutluyor, daha nicelerini temenni ediyorum.
  3. mseref

Arkadaşımız Mustafa Yetimin Youtube De Paylaştığı Videosu

Ynt: Arkadaşımız Mustafa Yetimin Youtube De Paylaştığı Videosu Gerçekten harika olmuş. Ellerinize sağlık.

4. mseref

Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası

Ynt: Karavan - Kamp Taşıtı Trafik Sigortası Karavan sigorta değerlerinin aşağı çekilmesinde büyük katkıları olan Sayın Erdal öğütgen'e ve sigorta işlemlerimi büyük bir süratle gerçekleştirerek 728.00 Tl. den 244.00 Tl. ye düşmesini sağlayan Sigortacı sayın Ali Gündoğdu'ya teşekkür...
  5. mseref

'egeli' 2014

Ynt: 'egeli' 2014 Harika fotograflarla içimizi kaynatıyorsunuz. Mayıs'ı iple çeker olsuk. Selamlarımızı yolluyoruz.

6. mseref

'egeli' 2014

Ynt: 'egeli' 2014 Bizde İdadik ile birçok yürüyüşlere katıldık. Aslında bozdağ programınada katılacaktık fakat bazı aksilikler nedeni ile bi dahaki sefere kaldı. Isınma turlarınız uzun geçmekte,bizler gibi kısa kısa değil. Bu demektirki Uzun bir gezi kapınızı çalmaya başlamış, hadi hayırlısı.

7. mseref

'egeli' 2014

Ynt: 'egeli' 2014 Çok güzel.Hemde çok. Bu kış günlerinde güzel bir gezi yazısı okuyabilmek ve bilmediğimiz yerleri öğrenmek çok güzel. Emeğinize ve kaleminize sağlık olsun. Selamlar....
  8. mseref

Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010)

Ynt: Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010) Sayın Egeyeli, umarım bahara girerken bir toplantı gerçekleştirebiliriz.
  9. mseref

Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010)

Ynt: Egeli Karavancılar Buluşması - İzmir Urla - Çeşmealtı (11 - 12 Aralık 2010) Merhaba avcı35, ben mordogan da yaşamaktayım. Aslen İzmir kücükyalılıyım.

10. mseref

Bu Seneneki Fransa Lavanta Rotamızda Hastahane Tecrübemiz.

Ynt: Bu Seneneki Fransa Lavanta Rotamızda Hastahane Tecrübemiz. Mustafa bey Kayınvalidenize geçmiş olsun. Yurt dışındaki rahatsızlıklar insanı daha çok üzüyor.

11. mseref

Afet Sonrasında Karavanımızı Kaybettik..

Ynt: Afet Sonrasında Karavanımızı Kaybettik.. Yaşar bey, geçmiş olsun. Üzücü bir olay. Maalesef afet'in ne zaman geleceği ve ne kadar hasar açabileceği bilinemiyor.
  12. mseref

Vefat

Ynt: Vefat Mehmet Kökçü ve değerli Ailesine başsağlığı dileriz.

13. mseref

Batı Karadeniz'den Ege'ye ..

Ynt: Batı Karadeniz'den Ege'ye .. Güzel ve icinize sinen bir gezi olmuş. Daha nicelerine.
  14. mseref

'egeli' 2013

Ynt: 'egeli' 2013 Super super superrrrrrrrrrr......... Selamlar, sevgiler, saygilar...
  15. mseref

Benim Karavanım İveco 10.2

Ynt: Benim Karavanım İveco 10.2 Hayırlı olsun. Bol geziler dileriz.

16. mseref

Batı Karadeniz Sahil Yolu Durumu.

Ynt: Batı Karadeniz Sahil Yolu Durumu. 15 gun once bu yolu kullandim. Otokaravanim ile. Cok virajli ve inisli cikisli bir daha gecmemeye karar verdim. Dar ve virajli yollari sevmeme ragmen beni uzdu. Heyelanli bolgeler ise cok fazla. Cekme karavan ile uygun olacagini sanmiyorum. O yolu...
  17. mseref

Bunun Adı Bir Sevda

Ynt: Bunun Adı Bir Sevda Hayırlı olmasını diler, bol bol geziler yapmanızı temenni ederim.
  18. mseref

Karavancı Dostumuz Abdi Uçar'ı (dalgıç) Kaybettik.

Güle güle Dostum. Seni unutmayacağız.

19. mseref

Kim Nerede?

Ynt: Kim Nerede? Harika bi akşam yemeği... Afiyetler olsunnnnnn.....
  20. mseref

'egeli' 2013

Ynt: 'egeli' 2013 Sizleri İzledikçe Bilgileniyoruz. İyiki Varsınız.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri