Arama sonuçlarınız

1. avcihasan15

2003 forester ön tampon ve sol dikiz aynası lazım.

Arkadaşlar herkeze merhaba, 2003 model subaru foresterim var, küçük bir kaza atlattım .aracımda ön tampon ve sol dikiz aynası hazar gördü. bana eğer temizse ikinci el veya yan sanayi olabilir.sizlerin yardımını bekliyorum.

2. avcihasan15

87 hilux orjinal jant arıyorum.

Sevgili arkadaşlar, 87 model hiluxum var.şu anda ayağında nıssan scaysler jantları var.lastiklerde amerikan malı .araç çok yakıyor bu nedenle aracın kendi jantlarını arıyorum .nerden bulabilirim bana yardımcı olurmusunuz. herkeze teşekkür ederim.
  3. avcihasan15

87 hilux orjinal jant arıyorum.

Sevgili arkadaşlar, 87 model hiluxum var.şu anda ayağında nıssan scaysler jantları var.lastiklerde amerikan malı .araç çok yakıyor bu nedenle aracın kendi jantlarını arıyorum .nerden bulabilirim bana yardımcı olurmusunuz. herkeze teşekkür ederim.

4. avcihasan15

Disk Firen Sistemi Lazım

ARKADAŞLAR SELAM. BENİM 87 MODEL HİLUX UM VAR. 4 TEKERDE KAMPANA FİREN. RANDIMANLI DEĞİL.HATTA ÇOK TEHLİKELİ.ONUN İÇİN ÖN DÜZENİ DİSK FİRENE ÇEVİRMEK İSTİYORUM.BANA NERDEN BULACAĞIM VE NASIL YAPACAĞIM HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER.
  5. avcihasan15

TOYOTA hilux un ön firen merkez lastiklerini arıyorum,bulamıyorum.bilen varmı.??

DEĞERLİ ARKADAŞLAR.. 87 MODEL TOYOTA hilus um var.ön firen merkez lastiklerini arıyorum.ama bir türlü bulamıyorum.aracım kampana firen.bilgisi olan arkadaşlar varsa yazsın lütfen.iyi günler.

6. avcihasan15

4x4 Toyota Hilux Yakıt Tüketimi ?..

arkadaşlar herkeze merhaba.. küçük bir sorum var.benim 87 model 4x4 toyota hilux um var. ön çekilerin kildi arazi konumunda açık olduğu zaman ama arazi vitesi takılı değil iken .aracın yakıtı yinede yüksek yakarmı. teşekkürler.

7. avcihasan15

1987 Model Hilux Yedek Parça ?..

arkadaşlar merhaba.. foruma yeni üye oldum.toyota sayesinde.sizlerle güzel dostluklar kurmak işstiyorum. 1987 model toyota 4x4 hilux um var .yedek parça için bana yardımcı olurmusunuz. teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR