Arama sonuçlarınız

1. kuzey1

Kişisel Galeri (Didem GECEGEZER)

Ynt: Kişisel Galeri (Didem GECEGEZER) Resimden anladığım söylenemez belki ,ançak sizin resimlerinizden keyif aldığımı biliyorum. Elinize emeğinize sağlık

2. kuzey1

Bütün Yürüyüş Gruplarımıza Duyuru !

Ynt: Bütün Yürüyüş Gruplarımıza Duyuru ! arkadaşlar hafta sonu gidemedim çünki müthiş bir yağıış vardı. ama ilk programım buraya olacak. sevgiyle kalın
  3. kuzey1

Ynt: Bütün Yürüyüş Gruplarımıza Duyuru ! bir aksilik olmaz ise pazar günü bu şirin yeri görmeye geliyorum

4. kuzey1

Ynt: Bütün Yürüyüş Gruplarımıza Duyuru ! slm en kısa zamanda yanınızdayım arkadaşlar.
  5. kuzey1

Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz?

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? murat arkaşımıza katılmamak elde değil doğrusu, en azından kaynakça gösterilebilirdi. bu bir hata ise bunu yapan artık hata yaptığını biliyor ve düzeltme yapma şansına hala sahip diye düşünüyorum

6. kuzey1

Deniz Sözlüğü

Ynt: Deniz Sözlüğü paylaşım için teşekkürler gerçekten çok iyi bir çalışma.elinize sağlık

7. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? Ceranus küre dağlarında veya güzel ülkemin başka bir yerinde hazırladığınız veya hazırlamakta olduğunuz etkinliklerin hangi safhasında olursa olsun bulunmaktan ve yardımım olursa yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
  8. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? Ceranus güzel teklifiniz için teşekkür ederim sizler ile birlikte farklı etkinliklerde yer almak beni çok mutlu eder. Ancak rehberlik yapmak konusunu benim pek tarzım değil doğrusu bence rehberlik farklı sorumlulukları beraberinde getiriyor , buna...
  9. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? değerli arkadaşlar böyle bir kanyona girmek deneyim ve gerçekten ciddi ekipman gerekiyor . en önemli şey ise hava koşullarını sürekli takip etmek bu kanyon içersinde gökyüzünü sürekli olarak belirli bir acı ile izlerkende daha çok önem kaznıyor ve...

10. kuzey1

Uludağ Zirve; Kilimli Gölü Gece (29-30 Ağustos)

Ynt: Uludağ Zirve; Kilimli Gölü Gece (29-30 Ağustos) anlaşılan harika bir çalışma ortamınız var sizin nezdinizde tüm arkadaşlarınızı kutlarım böylesi bir çalışma ortamı yarattığınız için.bende bir kamu kurumunda çalışıyorum ama etkinliklerimize birkaç kişiden fazla arkadaşımız...

11. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? yüksel arkadaşımla hazırlık yapıyoruz
  12. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? çıkışa yakın bir noktada bulunan şelale

13. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? kanyona girecekarkadaşlar kurbağaya döneceklerini bilsinler her gün kurumadan daha doğrusu kurumaya fırsat bulamadan kanyon içersinde ilerleyecekler
  14. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? delikli taş gerçekten bir doğa harikası canlı görmek bir başka güzel tabiki
  15. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? bir engel daha geride kaldı

16. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? ekip arkadaşlarımız ile uykudan kalkmaya çalıştığımız bir sabah
  17. kuzey1

Ynt: Valla Kanyonu Gezisine Ne Dersiniz? arkadaşlar görüyorumki valla kanyonu ile ilgi fotograflar çoğunlukla kanyon dışından çekiilen görüntüler bende sizlere biraz kanyon içi görüntüleri yollıyayım
  18. kuzey1

Orjinal Adidas

Ynt: Orjinal Adidas cevabınız için teşekkür ederim.ancak özür dileyerek pek ikna olamadığımı söylemek zorundayım .bunu yazarken bir tartışma başlatmak düşüncesinde değilim sadece ben yazdıklarınızdan tatmin olmadım onu belirtiyorum umarım kızmadınız.

19. kuzey1

Zonguldak Harmankaya Şelaleleri

Ynt: Zonguldak Harmankaya Şelaleleri şelaleden bir görüntü
  20. kuzey1

Zonguldak Harmankaya Şelaleleri

Ynt: Zonguldak Harmankaya Şelaleleri umarım beğendiniz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız