Arama sonuçlarınız

1. SNOB

KARAVAN CAM KOLU

Arkadaşlar aşağıda ki resimde görünen karavan cam kollarından nerden temin edebilirim? Bilgisi olanların iletişim bilgilerini paylaşmasını rica ederim.

2. SNOB

ARAZİDE VİNÇ ATACAK BİR YER BULAMAZSANIZ?

Arkadaşlar aşağıda videosu ve ürün özelliklerini tanıtan bir aparat gördüm özellikle off-road yapanların yanında bulunması gereken bir ekipman bence. Arazide vinç atacak bir yer olmadığında size vinç atmak için çok uygun bir ekipman olarak gördüm ve paylaşmak istedim...
  3. SNOB

Çekme Karavanlarla Batı Karadeniz Gezimiz

2010 yılında değerli aile dostlarımız BÖNCÜ Ailesi ile birlikte ekibimizin güzide parçası ÇAL Ailesi olmadan bu güzel Batı Karadeniz gezisine çıkmak zorunda kalsak da onlar hep gönlümüzde ve gittiğimiz her yerde telefonla da olsa bizlere eşlik ettiler. Ama gönlümüzde olsalar da hep ekibin bir...

4. SNOB

2009 Yılı 3 Karavan Gezimiz

Değerli kampçı dostlar yoğun iş temposu ve kışın uzunluğundan sonra yaz sezonu ile yeni gezilere yelken açmaya heveslenen gönlümüzün coşkusuyla geçen yıl 3 çekme karavanla yola çıktığımız gezimizden sizlere bahsetmek istiyorum. ilk kez 2007 yazında Erdek Ant Kampta tanışıp ogünden bugüne...
  5. SNOB

4*4 ARAÇLARDA A/T Mİ YOKSA M/T Mİ?

ARKADAŞLAR TECRÜBELERİNİZİ VE DENEYİMLERİNİZİ PAYLAŞMANIZI BEKLİYORUZ.

6. SNOB

Satılık 285/75/16 Brigestone Dueler A/T Sıfır Lastik

ARKADAŞLAR AŞAĞIDA ÖZELLİKLERİ BULUNAN 4*4 LASTİKLERDEN ELİMİZDE STOKLARLA SINIRLI OLMAK ÜZEREADET FİYATI 250,00 TL OLARAK SİZLERİN KULLANIMINA SUNULMAKTADIR. İLGİLENENLER ACELE ETSİN. LASTİKLER KARŞI TARAF ÖDEMELİ KARGO İLE TÜRKİYE'NİN HERYERİNE GÖNDERİLİR. İLETİŞİM 533 347 98 68 - 541...

7. SNOB

Satılık Çeki Demirli Stilo 2008 ve Üzeri 4x4 L200 İle Takas Olur

SATILIK FIAT STILO 1.6 5K DYNAMIC HATCHBACK ORJİNAL ARAÇ 22.500,00 TL'DİR. 2008 MODEL VE ÜZERİ 4*4 L200 MAGNUM OT OFF-ROAD OLARAK KULLANILMAMIŞ ORJİNAL VE KM MİNİMUM SEVİYEDE AZ ARAÇLA TAKAS OLUR. ARAÇ FULL ORJİNAL OLUP ALINDIĞI GÜNDEN İTİBAREN TÜM BAKIMLARI YETKİLİ SERVİSTE YAPILMIŞ VE...
  8. SNOB

4x4 Pick-up Seçimi ?..

Arkadaşlar bu konuda ki bilgi ve deneyimlerinizi benimle ve forum müdavimleriyle paylaşmanız benim gibi ilk defa 4*4 bir araç alacaklara büyük bir yarar sağlayacaktır. Ben 4*4 bir Pik-Up almak istiyorum, aldığım araçta hem üst düzey bir SUV'da olması beklenen konfor ve sürüş keyfi, hem bir...
  9. SNOB

Nissan Navara 4x4 LE

Değerli kampçı ve doğaseverler ben 2007 model ve üzeri kilometresi max derece az orjinal (boya,darbe,değişen) olmayan Nissan Navara 4*4 LE model araç arıyorum. Fiyat aralığı 25-35 bin TL arası olan için bütçem uygun, araçta arka kapalı kabin (orjinal Nissan), çeki demiri (orjinal Nissan) ve vinç...

10. SNOB

Orjinal 13 Pin Priz bağlantısını 7 Pine Çeviren Soket - Çekme Karavan için

Değerli kampçı ve karavancı dostlar aracınızda bulunan orjinal 13 pinli prizi 7 pinli karavan, römork gibi araşlarınızda ki bağlantıya hçbir değişiklik yapmadan orjinal olarak adapte eden bir aparattan bahsetmek istedim. Çok kullanışlı bir aparat aracınızın orjinalliğini bozmadan 13 pinli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri