Arama sonuçlarınız

1. velespitci68

Muğla veya Antalya'da Kamp Yerleri İçin Acil Yardım !

Ynt: Muğla veya Antalya' da Kamp Yerleri İçin Acil Yardım ! tesekkür ederim allah nasip kısmet ederse temmuzun 3 ünde sabah ordayım saygılarımla

2. velespitci68

Ynt: Muğla veya Antalya' da Kamp Yerleri İçin Acil Yardım ! teşekkür ediyorum.inbüküde karar kıldım.insallah zevkli gecer saygılarımla
  3. velespitci68

Ynt: Muğla veya Antalya' da Kamp Yerleri İçin Acil Yardım ! evet dediğiniz üzere kaştan vazcaydım galiba gökovada olmucak.inbükü veya katrancı koyu düşünüyorum katrancı koyuyla görüştüm.inbükünün telefonu calıyor kimse acmıyor. bana oranın baska bir tel numarası bulabılırmısınız...

4. velespitci68

Çadır Tatili İçin En İyi 10 Adres

Ynt: Çadır Tatili İçin En İyi 10 Adres merhabalar bu bahsetiginiz yer kafama yatıyor. sizden rica etsem biraz ayrıntılı paylaşırmısınız(fiyat,ulaşım,kalabalık mı? oraya nasıl gidilir? pozitif yönleri,negatif yönleri vb) aklımda suan iki kamp var birisi inbükü biriside sizin bahsettiginiz...
  5. velespitci68

Ynt: Muğla veya Antalya' da Kamp Yerleri İçin Acil Yardım ! teşekkür ediyorum. gökova-inbükü-kaş hangisinizi tercih etmeliyim sizce? ayrıntılı fotoları nerden bulabilirim saygılarımla.

6. velespitci68

Doğada Çadırda Kamp Hayatı

Ynt: Doğada Çadırda Kamp Hayatı kamp her yerde yapılır.ben daha çok kimsenin olmadıgı yerlerde yapmayı severim öyle zevk alırım.akrep,yılan,çiyan vs lerden korunmak için ezilmiş sarımsak kullanabilirsiniz çadırınızın kenarların 1 mt arayla sarımsagın ezip koyun aradaki farkı...

7. velespitci68

merhabalar dogasever dostlarım.sizlerden birkaç istegim olucak.yardım edersenız cok memnun olurum. mugla veya antalyada uygun fiyata 1-10 temmuz tarihleri arasında iki kişilik kamp düşünüyorum.çadırı biz kendimiz getirecegiz.tavsiyelerinizi acilen bekliyorum saygılarımla...
  8. velespitci68

Sizce de Kamp Bu Değil mi?

Ynt: Sizce de Kamp Bu Değil mi? bencede. sizlerinde bahsettigi,bizlerin yaptıgı gibi dubai otelleri yanında sönük kalıyor.hayat budur bence
  9. velespitci68

Bisiklet Asansörü

Ynt: Bisiklet Asansörü arkadaslar bence gereksiz birşey.pedallamak varken kolayına kaçmakta ne oluyor? zaten bir kişi ona ihtiyac duyabiliyorsa bisiklet onun için bir hobi olmaktan cıkar.yapılması zorunlu bir spormus gibi algılanır... kazasız pedallar

10. velespitci68

Aşıklı Höyük

Ynt: Aşıklı Höyük yanlış bilgi var. aksaray il olalı 20 sene oldu.halen nigdenın ilçesi olarak bilgi veriliyor.ilgililere duyurulur.saygılarımla.

11. velespitci68

Aksaray Ulaşım

Ynt: Aksaray Ulaşım kapodokyanın altın kapısı aksarayın bagzı illere uzaklıkları nevşehir 70 km konya 150 km ankarara 225 km nigde 120 km adana 260 km istanbul 670 km izmir 690 km antalya 465 km
  12. velespitci68

Yemeden Dönme

Ynt: Yemeden Dönme aksaray tava,testi kebabınına tatmanızı öneririm saygılarımla

13. velespitci68

Hasan Dağı için Bilgi İsteyenler Var mı?

dağcı kardeşlerim merhabalar.aksaray hasandagına tırmanmayı düşünen varmı aranızda?yoksa neden düşünmüyorsunuz.ben hasandagı gibi doga harikası bir daga yılda sadece 50 kişinin tırmanmasına akıl sır erdiremiyorum.rakım 3268 suan halen kar var.yerinizde olsam böyle bir yeri kesinlikle...
  14. velespitci68

Acil Olta Yardımı

Ynt: Acil Olta Yardımı merhabalar iki bilyalı discovery işini rahatlıkla görür.4 metre de kamış.bence sana uygun olur okadarda pahalı degil dedigim oltayı kamısıyla birlikte 70 tl ye alırsın ömürlük gider,eger 20 tl lik alırsan 3 ay gider senede 4 kez olta degiştirmek zorunda kalırsınız buda...
  15. velespitci68

Gezenbilir Aksaray Grubu

Ynt: Gezenbilir Aksaray Grubu Ad - Soyad: Arif Doğum Tarihi Ve Yeri: Memleket: Semt: İlgi Alanı: Doğaya aşık olan bisiklet hastası birisiyim. Her türlü doğa sporunu yapıyorum. Not: Aksaraylı hemşehrilerim merhabalar. Sizlerle ayrı ayrı tanışmak isterim, mesajlarınızı bekliyorum.

16. velespitci68

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu merhabalar arkadaslar ben ARİF GÜR aranıza 68 aksaraydan katılıyorum.dikkatinizi çekmek istiyorum,nigde aksaray deil,konya aksaray hiç deil,hele hele istanbul aksaray hiiiç degil.rica ediyorum bu konuda taviz vermeyelim.gel gelelim bana.doğaya aşık...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri