Arama sonuçlarınız

1. mogoksel

1991 Patrol W260 Stop Hk

Merhaba1991 Nissan Patrol W260 aracınıza aşağıdaki resmi bulunan stopdan nerde bulabiliriz ? Sağ arka tek de işi görür çiftini bulursak dahada iyi olur.Sıfır yada çıkma yardimci olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim. Özgür Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. mogoksel

Yeni Lastiklerimiz

Merhaba , Yeni aracima yeni camur lastikleri taktim.Arastirmalarim sonucu okuduklarimdan anladiklarimla 235x85x16 lastik sectim.Mantikli olculermidir bilmiyorum ama gorsellikten cok Arazide performasi iyi olur diye yorumladim kendimce.Deestone marka fiyatida 365 tl uygun gibi oldu.Performasida...
  3. mogoksel

1991 Nissan Patrol 2.8td W260 Lastik Seçimi Yardim

Merhaba Yeni aldigim Nissan Patrol aracim icin offroad çamur lastigi ve ebatlari hakkinda yardimlarinizi rica edebilirmiyim. Arac resimlerde goruldugu gibi orjinal yuksekliginde ek bir sey yok bu sekilde hangi ebatta max yukseklikte lastik secilmelidir? Ustundeki kis lastikleri 255x70x16...

4. mogoksel

Yeni Aracım 1991 Patrol 2.8 Td W260

Merhaba, Yeni aracımı 10.Kasım günü satın aldım.Sizlerin tecrübelerinden faydalanmak isterim.Resimleride paylaşmak isterim. Aracın üzerinde 255X70X16 kış lastikleri mevcut.Aracın kendi orijinal jantları ve yüksekliğidir. Sizce çamur lastiği takmak istesek bu jantlara uygulanabilir mi ? Yoksa...
  5. mogoksel

2.8 Dizel Patrol 260 Hakkinda Bilgi Lütfen

Merhaba 1991 model 5 kapili 2.8 Dizel Patrol almayi dusunuyorum.Motoru bir yil once yapilmis 220.000 km de sizce yaptirilmis motor sikintili olabilirmi ? Bilgisi olan varmidir? Şanzimanida 5.vitese gecmiyormus yarin araci gosterip anlasmaya niyetliyim şanzimanda cok buyuk bir sikinti cikarmi...

6. mogoksel

Discovery I 3.5 V8 motor bilgisi hakkinda bilgi

Merhabalar 94 Discovery I 3.5 V8 motorlar nasildir? Bunlar sorunlu motorlarmidir.Enjeksyonlu akismetre lpg de sorun falan bahsediliyor.Bu motorlar icin gecerli bir seymidir merak ettim.Bu motor genel anlamda kullanimda ne gibi eksikliklere sahiptir ? Bilgi verebilecek olursaniz cok...

7. mogoksel

Motor,şanzıman,diferansiyel Yağı

Merhabalar, Araç ve ekipmanlarınızın tüm madeni yağ gereksinimlerinde yardımcı olabilirim. Her türlü bilgi ve paylaşıma açığım. Yardımcı olabileceğim bir şey olursa danışabilirsiniz. Özgür - 212 614 30 80 www.yagcarsisi.com

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri