Arama sonuçlarınız

1. sword7

Defender Makyaj Kiti! Natua Jeep'ten...

Defenderınızı makyajlamak artık çok ucuz! 1)Bir takım kbx tip ön panjur, 2)Bir takım extreme dodikler, 3)Bir takım çamurluk üstü aliminyum çeta, 4)Bir takım ön çamurluk üstü hava girişi, bir adet puma kaput kabartma, 5)Bir adet defender ön göğüs düğme ve teyp yeri hepsi 1500 TL! 0545...

2. sword7

2012 4x4 Nissan Navara NATUA Jeep'ten...

Dükkanın önündeki araçları gören Nissan Navara sahibi bir abimizin aracının sonu :)
  3. sword7

NATUA JEEP

Jeep CJ- Grand Cherokee, Kare kasa dodikleri, moonvisör, kaput kepi ve arka cam spoilerı ve CJ 5 HARDTOP imalatı. Land Rover Defender dodikleri, iç kaplamaları,yeni tip ön göğüs, yeni model ön panjur takımı(KBX), kaput şişirme, orj. ara konsol ve stepne kapağı imalatı. Toyota Hilüx ve Vx80...

4. sword7

Defender için orjinal Safari Snorkel 500 Tl...

Aracıma roll cage yaptırdığımdan dolayı artık yerine oturamayan orjinal safari marka sol şnorkelimi satıyorum. 500 tl
  5. sword7

305 70 16 sıfır bf goodrich mt

Gözüme küçük geldi lastikler 285 85 16 dan sonra. Lastikçi 34 e tekabül ettiğini söyledi ama tam 33 bile değil. Aracın altına takınca 285 85 16 lardan sonra küçük kaldı. Temiz 315 75 16 cooper stt ve ya yine bf mt ile takas etmek istiyorum. Lastikler bana 5 adet 2500 liraya geldi. 2200 e...

6. sword7

NATUA JEEP'ten Defender'a External Roll Cage Uygulaması

Hummalı bir çalışmanın ardından aracımıza yaptığımız external roll cage imalatı.

7. sword7

Defender Geniş Sac Cant, CJ'ler için CMS Marka Cant ve Cherokee Cant takımları

Cantlar 4 adettir. Takım fiyatı 500 lira...
  8. sword7

Dizel Defender'a Eksoz Freni!

Merhaba arkadaşlar ustamla görüştüm, en kısa zamanda aracıma bu uygulamayı yapacağız. Mitsubishi lerde bulunan sistemi aracıma uygulayacağım. Randıman alacağımı düşünüyorum, çamur lastikleriyle yağmurlu asfalt kullanımında bir kaç tehlike atlattım ve bu kararı verdim. Bazen frene dokunmak...
  9. sword7

Defender Açılı Kol İmalatı!

Geçen Pazar günü dağda 2" yükselttiğim aracımın arka kollarını büktüm ve diferansiyel öne kaydı. U şekline gelen kolları söküp düzeltmeye çalıştık ve aracı zar zor sanayiye kadar getirebildik kendi imkanlarımızla. Vedat ustam (Eski ustalardan) sağolsun benim sorunuma el attı. Herşeyi iyi güzel...

10. sword7

Defender için orjinal 30 mm faturalı spacer.

Aracıma 50 mm'liklerini taktığım için 30 mm boşa çıktı. İngiltere'den ithal edilmiştir orjinaldir. 350 liradır... Umut Kılıç 0536 778 99 47

11. sword7

Defender, CJ, XJ için satılık dodik seti ve Defender için ön göğüs...

NatuaJeep Ahmet Usta'nın elinden çıkan ürünler orjinaline uygun olarak kalıp çıkarılarak yapılmıştır. Sipariş için Telefon : 0545 539 14 14. Ön Göğüs 180 TL Dodikler 450 Orta Konsol 250 İstepne Kapağı 100
  12. sword7

Defender Sağ-sol şnorkel takası!!

Aracımda şoför tarafında bulunan sol şnorkelimi (Orjinal Safari marka) sağ şnorkel ile takas etmek istiyorm. Aracımın motorunu değiştirdiğim için hava girişi ters tarafta kaldı. Bağlı olmasına rağmen bir sorun yaşamadım ama, hava girişi tarafında olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum...

13. sword7

Arıyorum: 315 75 16 cooper stt

Aracımı yükseltiğim için 285 75 16 ebatındaki cooper stt ler gözüme küçük geldiğinden 35" lastik arıyorum. Saygılar...
  14. sword7

Motorunu Değiştirenlere Müjde :)

Herkese merhabalar. Bir puma motor sahibi olarak bu haberi duymanızı istedim. Geçen gün yakın bir abim aracının muayenesini yaptırmış. Lpgli araçlar hariç muayeneye gelen araçların kaputunu artık açmıyorlarmış. Yeni kurallara göre motor numarasını artık incelemediklerini, gerekli olan şeyin...
  15. sword7

Defender Helezon...

Selamlar. Aracıma geçen sene sıfır helezon aldım orjinal olarak. Fakat aracın üzerindeki yükten dolayı helezonlar basık kaldı. Aracımı yükseltmek istemiyorum fakat orjinal yüksekliğinde durmasını istiyorum. 2" yaylardan alsam fakat gazlı amortisörleri değiştirmesem bir sıkıntı olurmu. Araç...

16. sword7

7.50 16 ve 235 85 16 ya uygun Mahmuzlu Kar Zinciri 2 Adet

Aracımın lastiklerini büyüttüğüm için elimde kalan zincirler boşa çıktı. 2 adet 170 lira...
  17. sword7

Arıyorum : İstepne için 285 75 16 Cooper STT

Arkadaşlar 285 75 16 ebatında cooper stt lastik arıyorum tek olarak. Bitik olsada olur. Ayrıca istepnemde hiç kullanılmamış 235 85 16 BF goodrich At lastik var. Takas'ta yapabilirim, BF'i ayrıca değerlendirebilirim. Olmadı sıfır cooper alıcaz. Aynı ebat istepne şart... Saygılar
  18. sword7

cj 5'ten çıkma cant ve asfalt lastiği 750 tl...

Motor ustası bir abimin elinde bulunan 4 cant ve 4 lastik. Lastikler iş görür...

19. sword7

1.41 oranlı arazi şanzımanı arıyorum!

Aracımın lastiklerini büyüttüm. 1.21 oranlı arazi şanzımanımı 1.41 yapmak istiyorum. Takas olursa çok daha iyi olur benim için. Saygılar...
  20. sword7

Pazar Günkü Kazdağları Dramımız!!!

Dönüş yolunda, yakın abilerimin içinde olduğu Land Rover marka ve series 3 model araç, 10 metre önümde direksyon hakimiyetini kaybedip 45 metrelik uçuruma yuvarlandı. Yaşadığımız şoku ve acıyı anlatamam. Aracımın arka projektörünü uçuruma doğru çevirip elime aldığım fenerle atladım aşağıya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri