Arama sonuçlarınız

1. ismailboya

Satılık Cooper Discoverer Stt Offroad Lastik

Lastikler 700 km den az kullanılmıştır, arazide kullanılmamıştır.. fiyat ve lastik ölçüleri fotoğraflarla birlikte güncellenecektir.. Asfalt lastiği kullanıldığı için araç üzerinden çıkarılmış ve depo da muhafazaya alınmıştır.. Fikir vermesi açısından örnek resim:

2. ismailboya

Wagoneer Hakkında Detaylı Bilgi

Bu araçları çok seviyorum, fotoğrafta gözüken aracın sahibini dahi bilmiyorum ama gönlüm bu araçta.. Hiç bir bilgim olmadığını belirterekten, bu ihtiyar genç kaç modeldir?! Hakkında bilgi verebilecek yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ederim.. Araç Kayseri de.. Sahibinin izni olmadan...
  3. ismailboya

JeeP Willys CJ 3A [1951]

1951 Model Jeep Willys 3A Go Devil Motor

4. ismailboya

JeeP Willys CJ 3A [1951]

1951 Model Jeep Willys 3A Go Devil Motor Aracımızın yapımını elden geldiğince paylaşmaya çalışacağım.. Araç ufak tefek eksikleri ile beraber orjinal ve yorulmamış bir araç.. Mümkün olduğunca orjinal parçalarla hazırlamaya çalışıyoruz.. :)
  5. ismailboya

1951 Model Willys CJ 3A İçin Porya Kilidi, Dualmatic Bağlayıcı

51 model olan aracım için ön porya kilidi ihtiyacım var, forum da yardım talep ettiğim bilgisine başvurduğum abilerime teşekkür ediyorum.. fiyat olarak alternatif makul birşeyler bulabilme ümidi ile yeni konu açıyorum.. ilgilenenlere şimdiden teşekkürler..

6. ismailboya

1951 Model Willys CJ 3A İçin El Fren Bağlantı Şeması Yardım

El fren Kolu Bağlantısını Gösteren Fotoğraf veya Görselleriniz varsa paylaşımlarınızı bekliyorum.. Gerekli Parçalar nelerdir, yardımlarınız için teşekkürler..

7. ismailboya

1951 Model Willyz CJ 3A İçin Alınık Jant Lastik Takımı

Nasıl bişhi olacağına henüz karar veremedim ama BSA nın 3 bacaklı jantları hoşuma gidiyor. yurt dışında bunlardan takmışlar örnek resimlerini ekledim bizim burada doğan şahin grubu araçlara takılıyor o yüzden 5 bijonu varmıdır bilmiyorum.. fiyat olarak beni yormayacak jant veya jant & lastik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri