Arama sonuçlarınız

1. Ercument Ozbek

İstanbul, Pendik Otto Karavan Kampı

Super Kazik Marka seneligi 2000 Dolar???

2. Ercument Ozbek

Istanbul Fatih Yenikapi Karavan Parki.

Rezilligin daniskasi,hem de Belediye Park Alani?
  3. Ercument Ozbek

Bugun Bogaz Kamping ile telefonla konustum,1 Unite olarak 120 TL aldiklarini ifade ettiler,yani kisi basi olarak degil,buda 4 Euro demektir?

4. Ercument Ozbek

Bu kisiler Turkiyeyi gormek icin geliyorlar.Sizlerde imkaniniz olsa gule oynaya Avrupayi gezmek istersiniz,ben her sene 6 ay Avrupada geziyorm,diger 4 Ay Turkiye ve yalniz 2 ay Hollanda da evdeyiz.Maksat geceligi 20 Euro degil,insanin Turkisch kaziklanmasidir?Hatta Turkiyede ziyaret ettigim bazi...
  5. Ercument Ozbek

Maalesef durum bu vaziyette.Bizler yurt disinda yasayanlar Euro bazindan odedigimiz icin en iyi Oteller bile 10 gunluigune 400 Euroden rezervasyon yapiyorlar.

6. Ercument Ozbek

Avrupali Euro"yu sokakta toplamiyor.O Vatandas da calisarak para biriktirip turkiyeyi gezmeye geliyor.Bu cift fiat uygulama taktigini artik birakmaliyiz?

7. Ercument Ozbek

Ben 60 senedir Karavan ve sonra Motor Karavan ile Turkiyenin ve Avrupanin her tarafini gezdim.Batida hic bir Motokaravan parki 20 Euro degildir.Bazi M.Karvan Parklari Dus+WC+Bulasik yikama yerleri de olursa 20 euro civarindadir.600 TL ile aylik 18 ON SEKIZ BIN TL verecek kimseyi ben Turkiyede...

8. Ercument Ozbek

Yurt disindan Turkiyeyi ve bilhassa Istanbulu gezmeye gelen Turist Kampci Arkadaslar,Istanbul Yenikapida bulunan Karavan Parkindan cok memnun olmalarina ragmen,fiat konusunda cok sikayetcilerdir.Zira bazilarindan 400 TL,500TL,600TL gecelik para aliniyormus?Bu konuda idareci arkadaslarin,kampta...

9. Ercument Ozbek

Uyku Tulumu Önerileriniz

Her kamp malzemesi satan firmalarda bulabilirsiniz.
  10. Ercument Ozbek

Ankara'da Karavanpark(lar) Açıldı...

BU sene 30 cu sefer gene bir Almanya turu yaptik.Bilhassa Mosel denilen Nehir kenarindaki M.Karavan Parklarinda kaldik..Gecen seneye nazaran fiatlar % 15/20 artmis.En pahallisi 22 Euro en ucuzu ise 12 Eur0 idi.Kaldigimiz 28/29 M.Karavan parklarinin yalniz 3 tanesinde dus ve WC vardi.2 tanesinde...

11. Ercument Ozbek

Yurtdisindan Yabanci Plakayla Turkiyeye Karavanla Giris

Ben Almanyadan 3 adet M.Karavan alarak Hollandaya geldim,burada bu islere bakan R.W.D denilen bir nevi TUV, den randuvu alip gidiyorsunuz,orada M.Karavanin icine bakiyorlar,Holllanda da gaz su WC falan filan konturolu yok,arkadas zaten M.Karavan ruhsati aldim diyor,mesele hal olmustur.

12. Ercument Ozbek

Yurtdisindan Yabanci Plakayla Turkiyeye Karavanla Giris

Hollanda,Almanya,Avusturya Sizin Bos Minibus"e (Tahmin ettim) Karismaz. Fakat Sirp,Bulgar ve bilhassa Turkiye bu kutularda ambalajli malzemeleri gumruk odemesine tabi tutar.Size tavsiyem,madem ki M.Karavan ?? Ruhsatiniz var,bu aletleri uydurmadan monte etmenizdir.O zaman Turk hududuna gelince...
  13. Ercument Ozbek

Sahil Yolundaki M.karavan Kalma Yerleri

Benim de ogrenmek istedigim Yenikapi Audi acentasi yanindaki kamp yeriydi.Her sene geldigimde bu yerde kaliyordum.Fiat ne kadar oldu bilmiyorum fakat 400 TL gene de Euro bazinda oderseniz pahali degil.12/13 Euro ederki,bu Avrupa standartlari gibi olan bu parka deger.Yollarda kaldigimiz kamplar...

14. Ercument Ozbek

Sahil Yolundaki M.karavan Kalma Yerleri

Verilen cevaplara tesekkurler.
  15. Ercument Ozbek

Uyku Tulumu Önerileriniz

Madem ki devamli yurt disina kamp icin gidiyorsunuz bu Nomad denilen marka Almanya,Avusturya,Hollanda v.s. gibi ulkelerde her kamp malzemesi satan firmalarda bulunur.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri