Arama sonuçlarınız

1. Ercument Ozbek

Istanbul Fatih Yenikapi Karavan Parki.

Yurt disindan Turkiyeyi ve bilhassa Istanbulu gezmeye gelen Turist Kampci Arkadaslar,Istanbul Yenikapida bulunan Karavan Parkindan cok memnun olmalarina ragmen,fiat konusunda cok sikayetcilerdir.Zira bazilarindan 400 TL,500TL,600TL gecelik para aliniyormus?Bu konuda idareci arkadaslarin,kampta...

2. Ercument Ozbek

Sahil Yolundaki M.karavan Kalma Yerleri

Bundan 2 sene evvelki Istanbul ziyaretimizde Kimkapi/Yenikapi M.Karavan kalma yerlerinde kalmistik.Bu yerlerden bir tanesi Ahirkapi feneri yaninda idi.Digeri ise Ana yol uzerinde bulunan Audi acentasi yani ndaydi.Bu her iki M.Karavan yerlerinin halen faal olup olmadigini bilmek istiyorum.Lutfen...
  3. Ercument Ozbek

Yenikapi M.karavan Parki

Merhabalar; Her sene geldigimiz Turkiyemizde ilk kaldigimiz yer Istanbul Yenikapi M.Karavan parkidir. Bu M.Karavan Parkini iki sene evvel Marmararay yapimi dolayisi ile Deniz kenarindan,IDO''nun karsi tarafina Audi Acentasi yanina tasidilar.Benin "Burada ne kadar zaman kalacaksiniz" soruma...

4. Ercument Ozbek

Istanbul'da Yeni M.Karavan Park Alani

Gecenlerde bir arkadas 1.Mart,2013 gunu istanbul'da Galata Yolcu salonu civarinda yeni bir M.Karavan Parki yapilacagi mujdesi vermisti.Hatta bu alanda Dus+WC+Camasir ve bulasik ile su alma ve pis su bosaltma yerlerinde olacagi haberini vermisti.Kendisinden hala yeni bir cevap alamadik.Belki bu...
  5. Ercument Ozbek

Turkiye yolundayiz.

Sevgili Kampci dostlar;uzun bir aradan sonra tekrar yazmak istedim.Nisan,Mayis ve Haziran aylarinda her sene oldugu gibi gene Macaristan,Avusturya Cek,Polonya ve tekrar Almanya Mosel seferlerimizi bitirip Hollanda'ya evimize donduk.Temmuz ayina hazirlik ve ev isleri ile tamamlayarak 1 agustosta...

6. Ercument Ozbek

Türkiye'mdeyiz

Agustos ayi basinda baslamis oldugumuz,Turkiye gezimiz,Canakkale'de baslamis ve butun Ege ve Akdeniz kiyilari,sonra Konya/Karaman asagisi Tarsus/Adana ve Akdeniz kiyilari ile devam edilip,su an Mahmutlar/Alanya'ya gelmis bulunmaktayiz.Bir hafta sonra buradan yolculugumuza devam edecegiz,herkeze...

7. Ercument Ozbek

Memleketteyiz

Be senede gene Turkiye'mize geldik.Ilk durak Edirne,sonrasi Silivri Mocamp,Kilyos Demircikoy Uzunya kamp,sonra Bartin,Abana,Sinop,Samsun ve su an Unyedeyiz.Herkeze selamlar.
  8. Ercument Ozbek

Gezenbilir Hollanda Grubu

Ben Ercument Ozbek,45 senedir Hollanda'da oturmaktayim,emekliyim,1970 senesinden beri M.Karavan sahibi olup,emekli olduktan sonra her sene 7 ay kadar Avrupa ve Turkiye'mizi gezmekteyiz.
  9. Ercument Ozbek

Uzun Zamandır Yoktum.

Uyariniza cok cok tesekkurler,uzun zamandir islerin coklugu,yani Amerika'daki Banka'lar gumlemesi falan filan derken forumu biraz ihmal ettim,ozur dilerim,bu arada eski motokaravani da bir yenisi ile degistirdim.10 gundur bir deneme gezisi yaptik.Mayis 12 de 2 ayligina Macaristan/Romanya/Polonya...

10. Ercument Ozbek

Boncuk Kamping; Marmaris

Sayin Kampci Arkadaslar; Yeni bir topic acarak,biraz son yaz tatilinde,gezdigimiz yerleri veya kaldigimiz kamplari anlatsak; hem Turkiye'mizi daha iyi tanimis oluruz,hemde kimin nerede ve hangi kampinde kac paraya kaldigini,kampinglerin durumunu iafede etmis oluruz. Alakalanan varsa lutfen...

11. Ercument Ozbek

Ankara ve Yakın Çevresinde Kamp Alanı Tavsiyeleriniz?

Ispanya da bir Hollandali arkadas bu yaz tatilinde Turkiye ye 20/25 motokaravan ile gideceklerini soyledi Soru: Ankara Golbasi Cubuklu Baraji veya Bayindir Baraji denilen yerlerde bu 20/25 motokaravan icin Kamp yapma imkani varmidir? Ankara de kamping varmidir? Selamlarimla E.Ozbek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri