Arama sonuçlarınız

1. D

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Teşekkür ederim, Medford... İz tv izleyemiyorum ))= malesef, yok! (((=

2. D

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu Merhaba Medford, (= teşekkür ederim... adres var mı? bu belgesel için. Ben Haberci' de izlemiştim, Kars' a gitmişti Coşkun Aral. Çok keyifliydi izlemek... Ocağı geçeli çok oldu, ne demek istediğini anladım. Gaziantep tren yolculuğumdan, komik bir anı paylaşmak...
  3. D

Trenle Türkiye Turu

Ynt: Trenle Türkiye Turu (((= merhabalar... Trenleri hep sevmişimdir...oyuncak trenim vardı (((-; Benim en uzun yolculuğum, Gaziantep' e olmuştu. Ailemde de gezgin ruhu var...evet! ailemle beraber çıkmıştık, çok çok çok eğlencelidir, uzun yolculuklar...Toroslar hep soğuk olur. Bir kaç arkadaş...

4. D

Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Kimseyle alakam ve akrabalığım yok, kimseyle taraf değilim, tekim... beni karıştırmayın polemiklere!!!
  5. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Merhaba Hakan, (: Ben art niyetli demedim, ben fotoğraf bölümünündeyim...bize hep sordular. Onu demek istedim ((((: aşinayım işte (= ama yolun başında olanlar için güzel sorular... Lavrasia, ben kimseyle taraf değilim...! Emirhan benim ne demek istediğimi...

6. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Merhaba Hakan, Ben bu soruları, fakültenin ilk yıllarından hatırlıyorum ((((;

7. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Bunu beğendim ((:
  8. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Siz hiç birşey anlamak istemiyorsunuz :D Her fotoğraf makinası olan burjuva değildir... ayrıca cep telefonuyla bile çekilir, sadece ürettiğim bir teoridir ki, hocalarımında savunduğu bir olgu... Cep telefonuyla yapılmış, harika bir sergide gezdim, güzel işler...
  9. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Fotoğraf sanatı ne? :D bir enstolasyonda ister 32 mp makina kullan ister fotokopi ister pinhole kullanarak iş yap... benim herhangi bir eşiğim yok, çok farklı dillerimiz var, o nedenle anlamıyorsunuz!!! Makina anlayışınız, nikon ve canondan ibaret... fark...

10. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Çok ilginç doğrusu, (((= yazılanlara şaşırdım! Benim cep telefonundan bile çekim yapabilirsiniz sözü, aldığım akademik eğitimde öğrendiğim bir kanıdır. Önemli olan yorum yapmaktır, resimde de böyledir. Düşünün bakalım, o çok güzel yemek yapan insanları siz en...

11. D

Gezi Raporu Nasıl Yazılır?

Ynt: Gezi Raporu Nasıl Yazılır? benim rota zor ve güzel, iki kişilik sefer...(detayları anlatamıyorum) ekstrem, bol adrenalin! 3 ay var daha... (((= Cihan tarih yaklaşınca açıklayacağım, rotayı... (;
  12. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet (;

13. D

Ynt: Gezi Raporu Nasıl Yazılır? Cihan, güzel dileklerin için teşekkürler... (;
  14. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet (((; bakalım ne olacak Emirhan. Herşeyden önce bir fotoğrafçı iyi resim çizebilmeli!!! Işığı okuyabilmeli. Sende ne varsa, onu işine yarayacak şeye dönüştürüp, istediğini yaparsın!
  15. D

Ynt: Gezi Raporu Nasıl Yazılır? ((; harikaa! ben deniz üzerinde bir sefer gerçekleştirmeye çalışacağım, şuan gizli...tarih yaklaşsın açıklayacağım. Teşekkürederim, seninde yolun açık olsun ve iyi şanslar...

16. D

Ynt: Gezi Raporu Nasıl Yazılır? Gezi raporu benim içinde önemli, temmuzda İtalya seferim olacak. Sefer sırasında günlüklerimden kitap yapmayı düşünüyorum. (; Teşekkürler Murat...
  17. D

Ynt: Fotoğrafçılık Bölümü Sohbet Emirhan teşekkürederim, (; Kürşad ekipman konusunda da hemfikirim! ((;
  18. D

Merhaba, Onlar araç ((; amaç olmasın... cep telefonuyla bile harika işler yapabilirsin. Umarım hayallerin gerçek olur... (;

19. D

Kan Gruplarımızı Yazalım

Ynt: Kan Gruplarımızı Yazalım 0 rh + (-;
  20. D

Sırt Çantasının Yerleştirilmesi

Ynt: Sırt Çantasının Yerleştirilmesi Teşekkürler Buğra, Benim deuter sırt çantam var, uzun zamandır kullanıyorum. Sırtımda hiç rahatsızlık hissetmedim. Sorunum minimalist olamamak. )))= Dediklerinizi dikkate alacağım. (;

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri