Arama sonuçlarınız

1. moseaka

Bodeka Pazar Turu (07 Mart 2010)

Ynt: Bodeka Pazar Turu (07 Mart 2010) Arkadaşlar ellerinize sağlık..:) Dohtorum yazarken "kürek çektik" diyebilirsin :)

2. moseaka

Deniz Kayağı Tanışma Alanı

Ynt: Deniz Kayağı Tanışma Alanı sifreyiunutmak Aramıza hoş geldiniz, bu sen bizlerinde aklında uzun ve sea kayaklı (hatta yelyen takarak desteklenmiş) turlarımız var. Beraber kürek çekmek dileği ile
  3. moseaka

Kıyıköy Gezisi (28-30 Ağustos)

Ynt: Kıyıköy Gezisi (28-30 Ağustos) Süper resimler devamını bekliyoruzz...:)

4. moseaka

Online Kitaplar ve Kaynaklar

Ynt: Online Kitaplar ve Kaynaklar Vay Armağan taze kan böle oluyor demek süper..:)
  5. moseaka

Deniz Kayağı Tanışma Alanı

Arkadaşlar madem volkan böyle bir şeye vesile oldu, sea kayakla ilgilenen arkadaşlar önce bu alanda kendilerini tanıtsınlar istedim, ee ben açtım ben başlıyayım o zaman :) Adım fikret yaklaşık 4 aydır BODEKA ile Sea Kayak yapıyorum. Boğazın bukadar güzel olduğunu, denizle aynı seviyede kürek...

6. moseaka

Gezilerden ve Eğitimlerden Fotoğraflar

Ynt: Gezilerden ve Eğitimlerden Fotoğraflar Çağlar ellerine sağlık süper resimler :)

7. moseaka

Bodeka'nın 3. Yaş Günü

Ynt: Bodeka'nın 3. Yaş Günü Volkan süper olmuş ellerine sağlık :)
  8. moseaka

Sea Kayakla İlgili Eğitici Videolar

Ynt: Sea Kayakla İlgili Eğitici Videolar Volkan aldım mesajı :) bide şuna dikkat et adamların kürek boyları sea kayaklarınkinden daha kısa ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR