Arama sonuçlarınız

1. arsamax

ARIYORUM 2 Aylığına Kiralık 4x4 Jeep veya Kamyonet Arıyorum ANKARA

Merhaba, Kastamonu'da Orman Bakanlığı ile başladığımız 2 aylık bir proje için 2 Aylık Kiralık 4x4 Jeep veya Kamyoney Arıyoruz. Kiralama yaklaşık 10 Kasım 2011tarihinde başlayacaktır. Eğer istenirse 2 aydan sonra 2012 Mart ayından itibaren 8 Ay süreyle tarafımızdan yeniden kiralanabilecektir...

2. arsamax

Çeki Demiri Suzuki Grand Vitara 1.6 2006 ve Sonrası.

Çeki Demiri Suzuki Grand Vitara 1.6 2006 ve Sonrası. Orjinal İthal. Çok Az Kullanılmıştır. Ürün ANKARA'dadır. Fiyatı: 650-TL Cenk ÖZATAY (532) 414 48 56
  3. arsamax

1989 Mercedes GE230 5 Kapı Orjinal

Merhaba Arkadaşlar, 1989 GE 230 Enjektörlü Motor Durumu ve Performansı Çok İyi, Omvl İtalyan LPG'li, Orjinal Ön-Arka KİLİTLİ DİFRENSİYEL, Orjinal Mercedes Jantlar, Orjinal Hidrolik Direksiyon, Orjinal Klima, Orjinal 5 İleri Getrag Şanzıman, Orjinal Koltuk Döşemeleri Orjinal Arka Koltuk...

4. arsamax

Mercedes G-Class Yedek Parça Paylaşımı

Merhaba Arkadaşlar, Mercedes G-Class tutkunları olarak elimizde atıl olarak bulunan veya satmak istediğimiz parçaları birbirimizle paylaşmak amacıyla böyle bir konu açmak istedim. Bu konu içerisinde; - Elimizde bulunan ama kullanmadığımız başkalarının ihtiyaç duyabileceği parçaları...
  5. arsamax

Mercedes G-Class Tutkunları Buluşması

Merhaba Arkadaşlar, Avusturya'daki G-Class buluşmasını gördükten sonra bizimde Türkiye'de bir G-Class buluşması yapmamızın zamanı geldi bence. Özellikle Nadir abi ve Alper Bey'in de bu konudaki desteklerini görünce hemen konuyu açıyım dedim. Bu konu içerisinde hem buluşmayı planlayabilir hem...

6. arsamax

Mercedes G-Class Kilometre Tahmini

Merhaba Arkadaşlar, Bugün Cartop Emin abiyle konuştuğumuz bir konuyu sizinlede paylaşmak ve düşüncelerinizi almak istedim. Emin abiyle geçenlerde yaptığımız gezide Emin abinin debrijay balatasının bittiğini farketti ve kendisi de ustaya gittiğinde bunun doğru olduğunu öğrendik. Emin abinin...

7. arsamax

2003 ML 320 110.000 KM Hatasız Prins Lpg'li ANKARA

Sahibinden, Orjinal 110.000km`de, 2003 Makyajlı Kasa. Araçta En Ufak Boyanan Değişen Parça Yoktur, Tipronik, Elektronik Klima, Sunroof, Hız Sabitleyici, Sol-Sağ Elektrikli Hafızalı Isıtmalı Koltuklar, Koltuklar Deri En Ufak Aşınma Dahi Yok, Ön-Arka Park Sensörleri, Orjinal Ekranlı Mercedes Cd...
  8. arsamax

Ankara - 8 Kasım 2009 Pazar Kazan'da Ralli Kros Yarışları

Merhaba Arkadaşlar, 8 Kasım 2009 Pazar günü saat 10:30'da Kazan'da ANOK tarafından Ralli Kros yarışları yapılmaktadır. Henüz grup etkinliklerine katılamamış biri olarak haber vermek istedim, ben büyük ihtimalle gidicem gitmek isteyen arkadaşlarla burdan haberleşebiliriz. Ralli kros yarışlarının...
  9. arsamax

Yeni Aracım: 1989 Mercedes GE 230 LWB

Merhaba Arkadaşlar, Ben de aranıza Ankara'dan 1989 Model GE 230 LWB bir araçla katıldım. Uzun yıllar aşağı yukarı bütün Suzuki modellerini kullandıktan sonra uzun zamandır tutkunu olduğum bir G-Serisi Mercedes alabildim. Aşağıda aracımın resimlerini yolluyorum. 1-2 Gün içerisinde aracımı...

10. arsamax

Satılık Suzuki X-90 1996 16.000km'de Orjinal ANKARA

Satılık 1996 Model Suzuki X-90. Orjinal 15.000km'de. Araç Almanya'da yaşayan Türkiye'ye geldiğinde kullanan birinden alındı ve hiç kullanılmamış. 1.600cc Vitara JLX ile aynı motor Düz vites Hatasız Boyasız. Sıralı Sistem LPG'li. Km'de 170 krş yakıt tüketimi. Arazi Vitesli 2H-4H-4L T-Top Tavan...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR