Arama sonuçlarınız

1. cem cihan

Mt Lastik Yardım

Tüm arkadaşlara iyi günler; Malumunuz mevsim kışa döndü,aracımda bulunan Yokohama Geolander Ats 265-65-R17 lastikleri değiştime zamanı geldi Bunun yerine BT-GOOFRICH 265-65-R17 Mub Terrain lastik takmak istiyorum ama TC de bulmak imkansız veya ben bulamıyorum,bunun yerine piyasada bulunan...

2. cem cihan

Mengen-pazarköy-sorgun-keltepe

Merhabalar; Cumartesi yoğun geçen yağmurlara rağmen; pazar günü kapalı bir havada tek araç 3 arkadaş düştük yollara,yeniçağadan mengene ordan pazarköyden sofular istikametine ilerledik,(heyecan %100 hava yağmış gittiğimiz yer çamur batak olduğu kesin) sofulara gelmeden solda orman işletmeden...
  3. cem cihan

Kavrun-batum-stepansminda-kazbegi

Merhabalar; 02/08-09/08 tarihleri arasındaki gezi dağ tırmanışıyla ilgili yaşadıklarımızı paylaşmak istedim; 02/08/2014 saat 18:00 de istanbulu yıldırımlar fırtına eşilğinde 3 arkadaş yola çıktık;03/08/ sabah rize pazar evdeydik 2 saat uyuduk;Aklimitize olmak için yukarıkavron yaylasına...

4. cem cihan

21-22/06 Erciyes Buzul Rotası

Hafta sonu yaptığımız Kayseri-Erciyes Kuzey buzul tırmanış fotoğrafları ekte beğeninize sunulmuştur, Tımanış bilgileri; Cumartesi saat 10:00da 2700metrede bulunan süt donduran yaylasında,Boydak dağ evine ulaştık; Öğle yemeği sonunda tımanış için gerekli ekipman ve rota bilgilerine karar...
  5. cem cihan

Yenice-oksijen Fazlası-keltepe

Merhabalar; Bu hafta sonu yenice ormanlarına gidelim dedik; Amacımız Yenicede bir otelde kalmak,ordanşeker kanyondan eğriova gölüne ulaşmak,arabayı bırakıp kel tepeye çıkıp tüm yenice ormanlarını izlemek; Cumartesi çıktık yola Yolda otel araken Albergo adında bir otel adı gördük,aradık (önemli...

6. cem cihan

Baksi-ushba-kaçkar

Bayram tatilinde fırsatla gitmek istediğim yerlere güzel yorucu bir tatil yaptım (hayat kısa zamanın değerini bilmek lazım :0) ) Cumartesi istanbuldan çıktım yola giresun-keşapta güzel bir kahvaltı (Doğal dükkan keşap tirebolu arası güzel kahvaltı yerleri açılmış); Tireboludan doğankent üzeri...

7. cem cihan

Pazar Uludağ

Herkese merhaba ; Bu pazar sabah saat 8;15 feribotuyla Yalova-Bursa-Alaçam-Karagöl-Kilimli göle gittik klimli göle varışımız 12:00 Hemne hazırlandık kilimli gölle karagöl arasındaki dikten tımanışa başladık 45 dakikada zirveye ulaştık (topam irtifa 300metre) Biraz fotodan sonra set altına inip...
  8. cem cihan

Demirkazık Peck Kulvarına Niyet;emler Çapuling'e Kismet

Planlı tımanışlarımızdan Demirkezık peck kulvarı etkinliği için; İzmir Doruk dağcılıktan 10 kişi izmirden,3 kişi istanbuldan Demir kazık köyü dağ evin gelindi (adı dağ evi dağcılara sadece otel hizmeti veriyor),Kısa bir toplantıyla kamp yerimizi Arpalık mevkii belirledik (2012de yapılan...
  9. cem cihan

18-19 Mayıs Tdf Erciyes Etkinliği

Merhabalar

10. cem cihan

Fj Crusier 2103 Pdf

güzel bir broşür

11. cem cihan

Aksaraya - Hasan Dağı Kış Tırmanışı ( Şubat 2013)

Tüm arkadaşlara iyi günler; Cuma gece yarısı 3 arkadaş hasan dağı kış tırmanışı için istanbuldan yola çıktık; Sabah Aksaray Ağaçlı tesisleri Mado'da güzel bir kahvaltı ve alışverişten sonra Helvadere -Karbeyaz otele vardık (saat 11:30) kampı kurduk ;rüzgar sertti hasan dağı sis içerisindeydi...
  12. cem cihan

Kaçkar Tırmanışı

Merhabalar; 2 kış çıkmayı denediğimiz ama çıkamadığımız kaçkar zirvesini 27-08/29-08 tarihleri arasında 3 arkadaş (Doruk dağcılık olarak) başarıyla tırmandık. -Özlem KAÇAR -Murat SOĞUK -Cem CİHAN 26-08 pazardaki evimizden saat 13:00 den hareketle Çamlı hemşin,Ayder,Galler düzünden geçerek...

13. cem cihan

Kızlar sirvisi Todosk 23-24 Haziran Yaz etkinliği

Antalya Todosk klübünü büzenlemiş olduğu Kızlar sirvisi etkinliğine üç arkadaş İstanbuldan katıldık; Cumartesi sabah Todoskla Elamlıda buluşuldu; Küçüksöyle köyünde molayla todosk'un dağ evine saat 14:00 da kapalı hafif yağışlı serin bir havada kamp alanına ulaştık; Çadırları kurduk;Dağ evi bu...
  14. cem cihan

Kaçkar kamp-Gezi-Biraz Off road

Merhabalar; Uzun zamandır Kurban bayramında yapmış olduğumuz gezini notlarımı yayınlamaki istedim şimdi zaman bula bildim beyenmeniz dileklerimle; Bu geziyi 6 güne sığdırmak zorunda kaldım ; Bayram öncesi 3.11.2011 de saat 16:30da istanbuldan eski şehire yola çıktım (akşamdan tümkamp ve...
  15. cem cihan

2010 L200 INSTYLE 4X4 AT/MT

Tüm arkadaşları yi günler :) Bu gün bayide 2010 L200 INSTYLE 'e bakmaya gittim(alma arefesindeyim),Araba mükemmel olmuş herşey tam ama yanıt alamadığım bazı kısımlar var satıcı arkadaş cevap veremedi, INSTYLE modelinde önde-ortada-arkada kilit olduğunu söylebi artı 4 kademeli super select var...

16. cem cihan

Medetsiz'e Tırmanmak

4-5 temmuz tırmanma etkinliği

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence