Arama sonuçlarınız

1. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Narlıdere - Çatalkaya Tepeler Doğa Yürüyüşü (25 Şubat 2024)

Gezenbilir İzmir; Narlıdere - Çatalkaya Doğa Yürüyüşü Gezenbilir İzmir, olarak her hafta sonu düzenlediğimiz ve Mayıs 2024 tarihine kadar zaman zaman yapacağımız " İZMİRİM Kart ile 3 - 30 Paraya Doğa Yürüyüşü " etkinliklerimizin 25 Şubat 2024 - Pazar gününe ait programının detaylarını...

2. TezMertek

Gezenbilir Izmir; Foça Kozbeyli Şap Dağında Dağ Çileği Avında

Gezenbilir İzmir; Foça Kozbeyli Şap Dağında Dağ Çileği Avında Merhaba Arkadaşlar, "Kentkart ile 3 - 30 Paraya Doğa Yürüyüşü" etkinliğimizin 15 Kasım 2015 Pazar gününe ait programını ilginize sunuyorum. Foça Kozbeyli - Şap Dağında Dağ Çileği Avında Foça Ilıpınar Köyüne Menemen Hatundere...
  3. TezMertek

Gezenbilir; Şeker Bayramında Kaz Dağlarında (17 - 19 Temmuz 2015)

Merhaba Arkadaşlar, Önceki yıllarda bir çok kez gitmiş olduğumuz Kaz Dağları Kirse alan Mevki Kamp alanımıza 17 - 19 Temmuz 2015 tarihleri arasında tekrar gitmeye karar verdik. Kamp yerimiz Edremit - Zeytinli Beldesinde Mehmetalan Köyü kırsalında bulunmaktadır. 8- 10 km.lik Dağ - Orman yolu...

4. TezMertek

Gezenbilir İzmir: Ödemiş Bozdağ Zirvesi Kış Kampı (7 - 8 Şubat 2015)

Merhaba Arkadaşlar, 07 - 08 Şubat 2015 tarihleri arasında Ödemiş Bozdağ Beldesinde yapılan Kış Dağcılık Şenliğine İzmir'den arkadaşımız Eyyüp SELEK ile katılmıştık. Şenliğe katılan diğer katılımcılar ve kulüpler Bozdağ Beldesinde bulunan park alanında kamp kurmuşlardı.
  5. TezMertek

TAŞINDI: Satılık Cj5 1970 Model

Bu konu VASITA isimli bölüme taşınmıştır. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=105874.0

6. TezMertek

TAŞINDI: Gaziemir- Dağtekke Köyü - Bayramlı Köyü - Yenikurudere Gezisi Planı (03 Mayıs 2014)

Merhaba, Off Road Gezilerimiz - EGE bölümü; Etkinlik yapıldıktan sonra fotoğrafların ve anekdotların paylaşımı için oluşturulmuştur. Gezi planı ve/veya etkinlikler için ayrı bir sayfamız vardı ve bende oraya taşıdım. İyi Etkinlikler.

7. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Menemen Hatundere Dumanlıdağ Yürüyüşü (13 Nisan 2014)

Merhaba Arkadaşlar, Gezenbilir İzmir Grubu olarak 13 Nisan 2013 Pazar günü yapmış olduğumuz Hatundere Dumanlıdağ Yürüyüşüne ait fotoğrafları ilginize sunuyorum. Hatundere Köyüne İzmir Banliyö Sistemi (İZBAN) ve 752 Nolu aktarma otobüsü ile ulaşabilirsiniz.
  8. TezMertek

Gezenbilir; İzmir - Kaynaklar - Gürlek Şelale - Gökdere Doğa Yürüyüşü (09 Mart 2014)

Merhaba Arkadaşlar, 09 Mart 2014 Pazar günü yapmış olduğumuz yürüyüşe ait fotoğrafları ilginize gecikmeli olarak sunuyorum. İyi Çalışmalar. İzmir'den Selam ve Sevgilerle, Murat ÖZ
  9. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Balçova Baraj Vadisi - Behzat Tepe - Doğa Yürüyüşü (02 Mart 2014)

Gezenbilir İzmir grubu olarak 02 Mart 2014 - Pazar günü yaptığımız yürüyüşün görsellerini ilginize sunuyorum arkadaşlar, İzmir'den Selam ve Sevgilerle,,

10. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Evka4 Son Durak - Yamanlar Sırtları - Yamanlar Vadisi - İkiz Göller - Homeros Vadi

Merhaba Arkadaşlar, 23 Şubat 2014 Pazar günü yapmış olduğumuz yürüyüşe ait görselleri arkadaşımız Eyyüp SELEK'in objektifinden ilginize sunuyorum. İzmir Bornova Evka-4 semtine otobüsler ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bornova Metro durağından 565 - 568, Konak Gümrükten 368 ? :) Neyse...

11. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Balçova Baraj Vadisi - Beyoğlu Çeşme - Doğa Yürüyüş Duyurusu (02 Mart 2014)

Doğa Yürüyüşü,İzmir,Doğa,Yürüyüş,Trekking Merhaba Arkadaşlar , Gezenbilir İzmir olarak her hafta sonu düzenlediğimiz ve Mayıs 2014 tarihine kadar sürekli olarak yapacağımız " Kentkart ile 3 - 30 Paraya Doğa Yürüyüşü " etkinliklerinin 02 Mart 2014 Pazar gününe ait programının detaylarını...
  12. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Evka4 Son Durak - Yamanlar Sırtları - Yamanlar Vadisi - İkiz Göller - Homeros Vadi

Merhaba Arkadaşlar , Gezenbilir İzmir, olarak her hafta sonu düzenlediğimiz ve Mayıs 2014 tarihine kadar sürekli olarak yapacağımız düzenlediğimiz " Kentkart ile 3 - 30 Paraya Doğa Yürüyüşü " etkinliklerimizin 23 Şubat 2014 - Pazar gününe ait programının detaylarını ilginize sunuyorum. DOĞA...

13. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Ödemiş Bozdağ Kampı Ve Zirve Tırmanışı (15 - 16 Şubat 2014)

Merhaba Arkadaşlar, 15 - 16 Şubat 2014 Tarihleri arasında yapılan Bozdağ Kış Dağcılık Şenliğine arkadaşımız Eyyüp SELEK ile beraber katıldık. Bozdağ beldesinde ve çevre kamp yerlerinde yeterli kar olmadığı için kamp çantalarımızı sırtlanıp Bozdağ eteklerine doğru yükseldik. Saat 12:20'de...
  14. TezMertek

Gezenbilir; İzmir - Kaynaklar - Nif Zirve Doğa Yürüyüşü (09 Şubat 2014)

Merhaba Arkadaşlar, 09 Şubat 2014 Tarihinde yapmış olduğumuz bu etkinliğe ait görselleri gecikmeli olarak paylaşıyorum. İyi Seyirler,
  15. TezMertek

Gezenbilir; Bursa Uludağ Büyük Zirve Yolunda (17 - 19 Mayıs 2014)

Merhaba Arkadaşlar, Gezenbilir İzmir olarak 17 - 18 - 19 Mayıs 2014 tarihleri arasında Bursa Uludağ yolundayız. Keles İlçesi yakınlarında ki Büyükdeliller Köy de kamp atacağız. Araçlarımız kamp alanına kadar ulaşacaktır büyük ihtimalle. Ulaşmaz ise kamp yükü ile 3-4 km yürüyebilir ya da...

16. TezMertek

Gezenbilir; İzmir - Kaynaklar - Nif Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (09 Şubat 2014)

Doğa Yürüyüşü,İzmir,Doğa,Yürüyüş,Trekking Merhaba Arkadaşlar , Gezenbilir İzmir olarak her hafta sonu düzenlediğimiz ve Mayıs 2014 tarihine kadar sürekli olarak yapacağımız " Kentkart ile 3 - 30 Paraya Doğa Yürüyüşü " etkinliklerinin 09 Şubat 2014 Pazar gününe ait programının detaylarını...
  17. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Pınarbaşı Meydan - Kurutepe - Gökdere Kanyon Doğa Yürüyüşü (02 Şubat 2014)

Doğa,Yürüyüşü,İzmir,Gezenbilir,Kurutepe,TezzMertek Merhaba Arkadaşlar, 02 Şubat 2014 tarihinde yapmış olduğumuz bu yürüyüşün görsellerini ilginize sunuyorum. Konu içinde ki tüm fotoğrafları arkadaşımız Eyyüp SELEK çekmiştir. Gözüne sağlık Eyyüp. Pınarbaşına ulaşabilmek için Bornova Metro...
  18. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Onur Mahallesi - Yamanlar Şelale - Örnekköy Doğa Yürüyüşü (26 Ocak 2014)

Merhaba Arkadaşlar, 26 Ocak 2014 - Pazar günü yapmış olduğumuz Onur Mahallesi Son Durak - Yamanlar Şelale - Örnekköy Doğa Yürüyüşümüze ait görselleri ilginize sunuyorum.

19. TezMertek

Gezenbilir İzmir; Pınarbaşı Meydan - Kurutepe - Gökdere Kanyon Doğa Yürüyüş Duyurusu (02 Şubat 2014)

Doğa,Yürüyüşü,İzmir,Gezenbilir,Kurutepe,TezzMertek Merhaba Arkadaşlar , Gezenbilir İzmir, olarak her hafta sonu düzenlediğimiz ve Mayıs 2014 tarihine kadar sürekli olarak yapacağımız düzenlediğimiz " Kentkart ile 3 - 30 Paraya Doğa Yürüyüşü " etkinliklerimizin 02 Şubat 2014 - Pazar gününe ait...
  20. TezMertek

Gezenbilir; İzmir - Onur Mah. - Yamanlar Şelale - Doğa Yürüyüş Duyurusu (26 Ocak 2014)

Doğa,Yürüyüşü,Doğa Yürüyüşü,İzmir,TezzMertek,Murat Öz. Merhaba Arkadaşlar , Gezenbilir İzmir, olarak her hafta sonu düzenlediğimiz ve Mayıs 2014 tarihine kadar sürekli olarak yapacağımız düzenlediğimiz " Kentkart ile 3 - 30 Paraya Doğa Yürüyüşü " etkinliklerimizin 26 Ocak 2014 Pazar gününe...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri