Arama sonuçlarınız

1. Y

Weber Fire Starter Benim Hobo Stove'um

Ynt: Weber Fire Starter Benim Hobo Stove'um Devam

2. Y

Weber Fire Starter Benim Hobo Stove'um

Son derece kullanışlı tavsiye ederim
  3. Y

Şimşir Kuksa Ve Çatal Kaşık

Şimşir candır

4. Y

Kelly Kettle Bulamadık Kelali Kettle Yaptık

Türkiyede kelly kettle bulamadık öyle olunca gaziantepte bulduğumuz halep yapımı kahve pişireceğini modifiye yaptık... ilk hali sapı söküp iptal ettik bir künefe tabağı bir küçük tavayı cıvatalarla birleştirerek alttaki yanma haznesini yaptık bir soba kovası sapı monte ettik... ve...
  5. Y

Nivamı Uğraştık Bu Hale Getirdik.

Ynt: Nivamı Uğraştık Bu Hale Getirdik. Kazım eline sağlık bu yapılan 4x4 modifiyesi kadirlide bir ilk sen öncü oldun devamı gelir inşallah

6. Y

Kahramanmaraş Ahir Dağ,Milcan ,Yedi kuyular Keşif Gezisi

Ynt: Kahramanmaraş Ahir Dağ,Milcan ,Yedi kuyular Keşif Gezisi haber ekliyorum[attachment=1]

7. Y

Kahramanmaraş Ahir Dağ,Milcan ,Yedi kuyular Keşif Gezisi

Ynt: Kahramanmaraş Ahir Dağ,Milcan ,Yedi kuyular Keşif Gezisi ben nurdağındayım niva ile gezilerinize katılmak isterim 0536 6332059
  8. Y

Niva Almak İstiyorum,Görüşlerinizi Paylaşır Mısınız.?

Ynt: Niva Almak İstiyorum,Görüşlerinizi Paylaşır Mısınız.? ben osmaniyeliyim niva sahibiyim bizim bölgemizde en çok niva maraşta var sanayiyi gezerseniz mutlaka görürüsünüz ben de maraştan aldım hem maraşta rutubet olmadığından kaportalar daha sağlıklı oluyor tavsiyem nemi az olan iç...
  9. Y

Lada Niva Şnorkel Uygulaması

Ynt: Lada Niva Şnorkel Uygulaması Kaner ön sinyalleri ne yaptın?

10. Y

Nivaya Ucuz Şnorkel Yapalım

Ynt: Nivaya Ucuz Şnorkel Yapalım silikon sıktım ama bir değişiklik yapabilirim Yaşar hocam sizle birgün tanışmak nasip olmadı Osmaniye gezisinde tanışamadık inşallah en yakında tanışırız Kadirliliyim ben siz o gezi yaptığımız gün kadirlideymişsiniz 0536 6332059

11. Y

Ynt: Nivaya Ucuz Şnorkel Yapalım Ynt: nivaya ucuz şnorkel nasıl yapılır? 3 adet 1\2 inç vidalı kelepçe 5tl
  12. Y

Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010)

Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010) ekip çok çılgın beni korkuttular. :D

13. Y

Ynt: Nivaya Ucuz Şnorkel Yapalım Ynt: nivaya ucuz şnorkel nasıl yapılır?
  14. Y

nivaya ucuz şnorkel nasıl yapılır? traktör hava filtresi girişi 10 TL 3,5 metre elastik hortum 15 TL cıvata pul 3 TL kelepçe 1 TL kaynak el emeği 5 TL kaportacı 5 TL cırcır 1 TL TOPLAM 40 TL
  15. Y

Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010) benim nivanın direksiyon kutusunun şaseyle bağlantı yeri çürümüş gezide direksiyon kutusu yerinden oynamış gezideki direksiyondan gelen çatırtılar ondanmış çok korkuttu beni :D

16. Y

Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010) Ertan kardeşim tripodla gece çekimlerin çok başarılı gündüz çekimleride öyle teşekkürler
  17. Y

Ynt: Gaziantep - Osmaniye Gezenbilir Grupları Tanışma Gezisi (27-28 Mart 2010) Yağmur da yağsa, ıslansakta, üşüsekte, jipleri kırsakta , Rezilliği çok olsa da Kamplı geziler bir harika Bu güzel anları ve duyguları bize yaşatan Osmaniye ekibine teşekkür ederim. Gaziantep ekibine de harika off...
  18. Y

Nıvalarda teknik karşılaştırma

Ynt: Nıvalarda teknik karşılaştırma sağlıklı niva hararet nedir bilmez benim amcam 2 nivayı eskitti Nivada hararet nedir bilmem diyor hararet yapan araçta anormal biir durum vardır radyatöre bakmak lazım su devir motoruna bakmak lazım termostada bakmak lazım devamlı antifriz kullanmak lazım...

19. Y

Ecirman Lada Niva 1.7i 2003

Ynt: Ecirman Lada Niva 1.7i 2003 yedek lastiğin sökülmüş halini görsek bizde böyle bir tampon yapabiliriz güle güle kullanın
  20. Y

1600 cc NİVA'sı olan arkadaşlar buraya.

Ynt: 1600 cc NİVA'sı olan arkadaşlar buraya. 1990 model nivamda atiker kullanıyorum memnunum 300 tl ye antepte yeni taktırdım önce üzerinde adi bir tüp vardı dengesiz yakıt yakıyordu.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri