Arama sonuçlarınız

1. Y

Weber Fire Starter Benim Hobo Stove'um

Son derece kullanışlı tavsiye ederim

2. Y

Şimşir Kuksa Ve Çatal Kaşık

Şimşir candır
  3. Y

Kelly Kettle Bulamadık Kelali Kettle Yaptık

Türkiyede kelly kettle bulamadık öyle olunca gaziantepte bulduğumuz halep yapımı kahve pişireceğini modifiye yaptık... ilk hali sapı söküp iptal ettik bir künefe tabağı bir küçük tavayı cıvatalarla birleştirerek alttaki yanma haznesini yaptık bir soba kovası sapı monte ettik... ve...

4. Y

Nivaya Ucuz Şnorkel Yapalım

nivaya ucuz şnorkel nasıl yapılır? traktör hava filtresi girişi 10 TL 3,5 metre elastik hortum 15 TL cıvata pul 3 TL kelepçe 1 TL kaynak el emeği 5 TL kaportacı 5 TL cırcır 1 TL TOPLAM 40 TL
  5. Y

Bir Nivanın Hikayesi

eylül ayında aldığım 1990 model nivamın ilk hali

6. Y

Aliş Oto'nun Ayıbı

hep bana mı denk geliyor böyle şeyler peşin para yatırıyorum üstüne bi de kargo parası veriyorum gelen parça eciş meciş bi kartona sarılmış kırılmış oluyor yada nivama uymuyor yada çok adi çıkıyor bulunduğum ilçede de kargo temsilcisi yok başka ilçeye gidip kargoyu iade edeceksin telefon...

7. Y

osmaniye dağlarına yılın ilk karı yağdı

osmaniye gaziantep il sınırına aslanlı bele kar yağdı kar 15 cm kepek halde (gece donmazsa) bu toprak yol radarın ve elektirik üreten pervanelerin yanından devam edip gidiyor ben tek başına cesaret edemedim benden sonra bir navara gitti arkasından ben gittim izinden bayağı yol aldım...
  8. Y

Dodik Nasıl Monte Edilmeli ?

arkadaşlar nivaya dodik nasıl monte edilirse sağlıklı olur çamurluğa yapıştırmalı mı vidalamalı mı içini boş mu bırakmalı bünyamin kardeşim bana biraz yardımcı oldu ama bilgisiolan varsa acil yardım!!!
  9. Y

Lada Niva Parçası

ALİŞ OTO dan niva parçası siparişi verdim parayı posta çeki hesabına yatıralı 1 hafta oldu hala parça gelmedi arkadaşların bilgisine

10. Y

Lada'ya Farklı Uygulamalar

lada nivaya farklı uygulamalar ÖZELLİKLE BAGAJ KAPAĞINA YAPILAN UYGULAMA ÇOK İYİ

11. Y

Lada Niva Aksesuar

arkadaşlar nivaya aksesuar nereden temin edilir?
  12. Y

Bu da Benim 4x4 Lada'm

uçan teneke

13. Y

Bu da Benim Rus Makinası

[attachment=1] 1990 model gooryear yazlık lastik ÇMS cant sunni deri koltuklar vs vs[attachment=1] gavurdağları fonda[attachment=2]daha eklemeler yapılacak[attachment=1] öne vinç takılacak[attachment=3]kışlık ince lastikler takılacak[attachment=4]bir de sunroof tamamdır

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri